Problém s bývalou môjho priateľa

24. júl 2022

Pekný dník,asi nejak nehľadám odpoveď len názor, mám priateľa je to doosť čerstvé. Všetko je super, krásne len sme sa spoznali za okolnosti kedy sme obaja boli vo vzťahu. Nechali sme priestor ako sa to vyvinie, a sme spolu. Chápem zo vzťahu do vzťahu je to náročne a tie emocie asi nie sú uplne vstrebané a prenesené. Teraz je to tak, že občas vidím ako si priateľ píše s byvalkou a neviem čo ,, bavila som sa s nim a on že ano že vie,, len že niečo potrebovala alebo naopak. Neviem, niekedy to snažim neriešiť a niekedy ma to dostane a som smutná z toho.🙈čo by ste robili v mojom prípade?

solange7
24. júl 2022

Ja som nikdy nic nepotrebovala od byvaleho.

anita6666
24. júl 2022

Keby bol taký spokojný a natešený z teba,tak si na meno bývalej ani nespomenie.

mondolina
24. júl 2022

bývalá chce naspäť čo jej bolo ukradnuté....

mondolina
24. júl 2022

koľko ste teda spolu?

anita6666
24. júl 2022

Inak bohvie,ako sa to celé udialo,ja len že keby som bola ja na mieste tej bývalej a vzťah sa skončí aj kvôli tomu,že trtko prasi popri mne aj ďalšie trúby,tak by som bola ja prvá,čo zabudnem na jeho meno a nie že by som od takého ch*ja niečo potrebovala alebo nebodaj bola ešte ochotná s ním o čomkoľvek komunikovať...niektore ženy fakt nechápem...

maulena
24. júl 2022

Tak toto neee. Tak bud je byvala byvalou a tym minulost alebo tam nieco pokracuje. Tak s takym nestracaj cas, lebo to ze si z toho smutna je tvoja intuicia ( hlas Ducha Svateho), ze toto nie je v poriadku. Tak pozor dievca, len ti to zlomi srdce. Muzi, ktori su v kontakte s byvalkami nie su verni. Viem podla svojich skusenosti.

tosomja
24. júl 2022

Keď nemajú spoločné deti, tak by o ňu nemal už ani zakopnut, nie to vypisovať si. 🙈 U mňa by bol koniec, tak ako to začalo, by som aj ukončila

lily14
24. júl 2022

Čo je na Tom raz za čas sa opýtať ako sa má? Tak ale nie keď ste ešte na začiatku

autor
24. júl 2022

Práve len mesiac,, čiže je to čerstvé,, on je práve povaha že so všetkymi chce byť za dobré a tak isto aj s byvalkou🙃niesom typ že pozerám do mobilu, čiže neviem čo si píšu ,,, hovoril mi že jej napísal lebo mala narrodky atď, len malo kedyy to podľa mňa konči jednou správou 🥶to sú lwn moje domienky a všetko okolo toho , čiže je to naprd

dadis
24. júl 2022

@anita6666 Jasne, ze sa na neho hneva a ani ho uz asi nechce, ale chce ho ukradnut naspat...z principu.. 😂

annamarin
24. júl 2022

No ja by som reagovala asi podla toho za akych okolností a dovodov sa rozisli. To je dost podstatne podla mna.

bajka16
24. júl 2022

Podľa mňa mesiac po rozchode, je dosť hlúpe vhupnúť do ďalšieho vzťahu. Prečo sa rozišli nevieš? Asi sa nerozišli v zlom, keď jej píše na narodeniny. A pokiaľ to nebol taký zlý rozchod, ešte sa kľudne môžu dať dokopy. Dokážu spolu komunikovať, takže sa na seba nehnevaju. Popremýšľaj, či ťa on nemá len preto, aby nebol sám a niekde tam vnútri túži po nej. Ešte som nestretla nikoho, kto by mal potrebu komunikovať so svojím ex (bez detí). Tam ešte niečo musí medzí nimi existovať. Šak mesiac po rozchode, svojho ex nenávidis, nechceš ani o ňom počuť. Toto je divné. 😀

viestta
24. júl 2022

Zlakomila si sa na jazdenku, dokonca si ju používala súbežne s pôvodnou majitelkou a ty sa ešte sťažujes, že nie si jeho jediná? Keď prasil teba aj bývalú vtedy s tebou lomcovali ine vášne ako žiarivosť. Však?

1gramofon
24. júl 2022

Predtým mal svedomie riešiť dve ženy, tak prečo nie teraz? V tomto asi nevidí prekážku a asi to ani nebolo tak zle medzi nimi keď si píšu. Ja by som mu neverila. Dostala si co si chcela, ale ideálne to nebude. Ak by to myslel vážne a úprimne sa zamiloval, vedel by, že to s nou musí úplne prerušiť. Môže sa stať, že sa k sebe vrátia, on ti povie ze sa vo vzťahu nudil, že chcel zmenu, ale zistil, že s inou byt nevie...

gertrudaosem
24. júl 2022

@solange7 ani ja som.nikdy nič nepotrebovala nežiadala a nechcela od bývalého. Naopak, môj priateľ čo má ex ťa vždy niečo potrebovala 🤣🤦🏼‍♀️ ešte ani debilný papier si nevedela vytlačiť, takže asi tak.

heni79
24. júl 2022

@bajka16 Ak som dobre čítala, obaja mali vzťahy a počas nich si začali spolu. Takže veľmi podivný začiatok "vzťahu".

bajka16
24. júl 2022

@heni79 tak toto tiež dostatočne závaží na tom, že tento vzťah bude mimoriadne krátky 😀 podľa mňa on sa vráti k ex. Ak si s ňou vypisuje, tak určite ľutuje že ju opustil.

timing
24. júl 2022

No si v blbej situacii a mizes si zato sama.
Byvala rozchod neakceptuje a snazi samu pripominat. On k nej nieco citi, preto ma potrebu s nou este pisat. Ty si sa v ich vztahu ocitla len tak. Prepac.
To aky je on nebudem komentovat. Riesi viac zien naraz, od takeho by som dala ruky prec. Buducnost nie je ruzova .
A ty zacnes casom ziarlit viac a viac. No,zacarovany trojuholnik vediete

miroslava21
24. júl 2022

Po rozchode napisat byvalej k narodeninam...no len tak to nie. Este k tomu sa s nou rozisiel kvoli inej (tebe), tak to by mala byt na neho nasrata a on nateseny z teba a nie ze si spomenie na jej narodeniny a hned aj pise.

nurielka
26. júl 2022

Len presedlal na teba, druhú kobylku, a tú prvú ma len ustajnenu a pripravenú kedykoľvek na jazdu. Možno ju aj priebežne osedlava.
Proste ju okaslal, ma výčitky a možno ju chce aj zlomiť na priateľku s výhodami. 🤓 Proste chlap čo nemá problém riešiť 2 ženy naraz.

biaa
31. aug 2022

Boze aké ste hnusne niektoré :D nechapem, namiesto podpory a rady pripadne Skusenosti toto… osobná skusenost mala som chalana boli sme spolu cez dva roky tiež sme začali podobne sadli sme si a on mal ako tvrdil toxický vzťah ja som bola slobodná. Jeho ex strašne tazko zvládali ich rozchod vyvolávala mu nejedla keď som ju videla vyzerala hrozne ako mŕtvola. Vtedy priatel so mnou hodil rec či mi nebude vadiť keď sa s nou bude bavit že by jej to mohlo pomoct, pravdaze v rámci slušnosti a kamarátstva. A ja sprostá naivná 😀 a pravdaze som mu nechcela zakazovať ako väčšina žien tuna lebo nechce byt za zlu… som prikývla že teda bavit sa môžu že nechcem aby sa s nou osobne stretával ale keď si občas nápisu pripadne zavolaju nemám nič proti. Koľko krat mu písala aj keď sme boli spolu a v rámci kamarátstva takze som nemala pochybnosti … avsak

Až sme raz sedeli spolu u nás a priatel zaspal(poznáte ten pocit 6 zmysel keď viete že sa niečo deje divný pocit v bruchu…) presne toto má popadlo akonáhle som pozrela na jeho vypnutý mobil. Nikdy som sa neznížila na to ho sledovat alebo upodozrievať boli sme spolu niečo cez 2 roky takmer každý deň sme trávili spolocne ale nedalo mi to. Pozrela som do mobilu …Predstavte si že som nasla ako mu ex posiela nahé fotky,videa a on cestou odomna po spoločnom dni chodi obrabat ešte ju ;) takze rada dievca nedaj sa ex je ex nemá s nou čo udržovať kontakt pokial ako pisu zeny nemaju spolocne dieťa a musia riešiť iste veci školu dieťaťa a podobne. Akonáhle už len chlap vymýšľa s ex tak je to veľký výkričník podľa môjho názoru to vždy prejde do niečoho vuac buď z jeho alebo jej strany nedaj sa 🙂

nurielka
31. aug 2022

@biaa nevidím rozdiel v tvojej skúsenosti a vo svojom komentári😄😄😄 tvoja skúsenosti je drsná ako poniektoré komentár🙃

laurisa
26. dec 2023

@anita6666 moj ma svoju bývalú uloženú tak ako keby chodil zňou Sašenka a keď mu zavolá tak jej povie ahoj Saši podľa mňa to nieje normálne hoci spolu riešia svoju dcérku podľa mňa ju stále musí ľúbiť a ja sa cítim ako taká ehm....