Priznal sa

26. aug 2023

Názov je pre upútanie nevedela som vybrať vhodnejší 😃tie ktoré neradi čítate rovno preskocte, iné to môže zaujimat 😃
Mali sme s priateľom celkom zaujímavý rozhovor až som taká trosku zmätená možno aj mierne sklamaná lebo on je muž ktorý mal len mna a nikdy nejavil nejaký záujem o ženy ( v zmysle že nie je typ ktory vonku by s chlapmi pokrikoval a ocumoval alebo flirtoval on to ani poriadne nevie). Proste správny chlap hádam vo všetkých oblastiach a preto som s ním tak rada a tak dlho.
Tak k veci. Povedal niečo v zmysle že on ak bude mat dcéru ju bude dosť strážiť ( že nechce aby behala za chlapmi a bola ,,taká,,.) že on keď všade naokolo vidí čo sa deje že mu tie ženy prídu až nedôstojne čo robia a čo si nechajú. Povedal to narovinu a myslím že aj za iných chlapov lebo tento názor mi naozaj príde že nie je jediný kto ho má, že u chlapov sa to berie inak ako u ženy lebo už len keď chlap povie : po*ebal som tu a tu neznie to tak nedôstojne ako keď žena niekde povie nechala som sa __ tým a tým. A myslím že má pravdu. Pritom je to stále len sex ktorí robia dvaja spoločne a keby to nehovorili tak ako som vyššie napísala ani by nebol v lepšej pozícii muž a v horšej žena.
No ale. Povedal že jemu by sa aj hnusila žena čo mala veľa chlapov že on keď vidí mladé baby pomaly školácky ako si užívajú chodia všelikde a detaily nemusím písať že sa tak zamyslel ( celé toto je taká úvaha čo sme mali proste rozhovor ) a že nikto z nich nemysli na to že raz budú starší mat rodiny a že nemusí to byt potom dobre keď budú mat taku minulosť. Ja som mu povedala že áno je to tak málokto si aj v mladosti asi povie že nechcem mat 300 sexuálnych partnerov chcem byt raz dobrý ,,materiál,, pre toho koho budem lubit. Snáď chápete ako to myslím nedá sa vsetlo podrobne písať bolo by to na 100 strán 😃ale gro toho celého čo má trosku zaskočilo bolo to že ak som ho správne pochopila, jemu a chlapom celkovo sa ,,take,, ženy hnusia iba na vzťah ale nie na obyčajný sex. A tomuto ja teda nerozumiem 😃 veď keď sa mi niečo protivi že niekto ma povesť zlu lebo spáva s kadekým tak nemôže ma snad ani lákať sa s nim vyspať nie? Veď to je to čo sa hnusí keď to poviem sprosto sedlacky myslela som že chlapom sa hnusí pichat niečo do niekoho kde toho bolo veľa 😃ale teda dozvedela som sa ak som dobre pochopila že nie to je asi v pohode ak to je na jednu noc ale nie na vzťah. Tak ja už neviem 😃 čiže potom uplne chápem prečo majú šancu kadejaké o ktorých hovoria že by taku nechceli ale nechceli len na vzťah, zato vyspať sa ano 😃 tak to ma trosku zamrzelo pri tom mojom že ja som asi dobrá žena taku ako na vzťah chce ale kvôli sexu by siahol aj po nejakej ..😊 čiže za mna výsledok toho celého nehnusi sa im nič ide im len o to aby sa nemuseli hanbiť za svoju partnerku ale inak by sirinou kadečo robili lebo oni sú chlapi to je iné ale ženy nemôžu 😊 povedala som mu keď budeme mat syna a aj iné matky by mohli aj synov viest k tomu aby jednak take ženy nevyhladavali nemali záujem a sami sa snažili byt takí aby raz nemuseli svojej budúcej laske tajiť koľko tu bolo žien pred nimi

miniminka
26. aug 2023

Stručne zhodnotíme tvoj prispevok- som na tom rovnako ako ty. Zdieľam s tebou toto nepochopenie😀

autor
26. aug 2023

@miniminka ja ako žena vôbec ma nelaka nejaký muž s divokou sexuálnou povesťou na jednu noc skôr ma to odrádza 😃a to je teda muž a chlapi keď tak prežívajú aké to je u žien hnusne nedôstojne tak nerozumiem prečo na tu jednu noc vypnú tento mód a prekonajú sa😊😂 doposiaľ som sa pri mojom cítila super že on by takými opovrhoval ani by ho nezaujímali ale po tomto rozhovore sa cítim asi tak že okej som jeho partnerka ja som ta istota to dobre slušne na úrovni ale možno ho priťahuje viac niečo iné 💁‍♀️

nataly420
26. aug 2023

táto Slovenska mentalita … takže chlap ktorý chrapal s celým mestom je úplne chutnučky nie ? Tak pre mna jeto rovnaká mužská šlapka ako pre mužov ženy ktoré to robia . Celkovo nemám rada pokrytectvo. Mužom bolo veľa rokov tolerované takéto správanie… ďakujem pekne neprosím. Takéto chlapa by som sa nechytila ani palicou.

autor
26. aug 2023

@nataly420 nie ale že nie je to take ponižujúce ako keď to robí žena. Pritom ako som písala môj mal len mna a napriek tomu to takto vidí lebo z okolia sa to všade valí vidíme ako každý s každým niečo hlavne v malom meste. Ale pozri sa na to ako píšeš že by si sa takeho nechytila a predpokladám absolútne nie na vzťah ale asi ani na noc teda 😃a oni to majú opačne, ja som mu aj povedala či to dobre chápem že hnusí sa mi pokazené mäso doma z neho variť nebudem ale vonku si ho jeden deň dám ?😃😃

minenkak
26. aug 2023

Ja toto celkom tiež nechápem,veď ženy majú úplne rovnaký nárok na sexuálny život ako chlapi a není na tom nič ponižujúcemu,keď niekoho chcem tak mi je úplne jedno s koľkými ľuďmi mal sex. Skôr ma zaujíma aký je to človek

nataly420
26. aug 2023

Lebo sex je len sex pre vela ludi a nie len pre mužov 🙂 to ze ty potrebujes lásku na to je druha vec. Tvoj priatel je pokrytec a dávala by som si pozor na neho keďže má takýto názor…

januska12323
26. aug 2023

Chlapi sú jednoducho pokrytci a zvieratká. Samozrejme nie každý ale... Vyspal by sa s ňou lebo by mal možnosť sa vyspať so ženou,to je celé, viac nad tým nerozmýšľa.

autor
26. aug 2023

@minenkak v tomto som ja asi iná mna to zaujíma lebo na základe toho mám predstavu o tom aký viedol život, niektorí sa len plavia životom žúrujú všade flirtujú spia s hocikým a to je pre nich užívanie si života, ini pracujú na sebe športujú venujú sa záľubám nie je u nich sexuálne vyžitie na vrchnej priečke všetkého v ich živote a majú aj tých sexuálnych partnerov menej lebo povedzme si narovinu nie je to možno celkom ok keď niekto za rok stihne mat či už 12 vzťahov alebo 30 sexuálnych partnerov náhodných víkendových

autor
26. aug 2023

@januska12323 ale vyspal by sa s ňou a potom by začalo kolo výčitiek nie na seba samého ale na tu ženu aká je 😃a takto to asi robí väčšina

vroni
26. aug 2023

Mizogyn. Obmedzený, malomestiacky ale sebavedomý. Nerozdychala by som také čosi vedľa seba. A nie. Nevidím rozdiel medzi tým, ci chlap obskakal pol republiky alebo ma žena v sebe najazdených stotisíc kilometrov. Nebrala by som do vzťahu ani jedno z toho.

autor
26. aug 2023

@nataly420 nehovorím že potrebujem aj ja som niečo mala bez vzťahu ale bolo toho veeelmi malo a boli to ľudia ktorí nežili tak divoko že každý víkend niekoho iného. Čiže beriem v pohode keby povie že mohol by mat sex mimo vzťahu s nejakou ženou na úrovni ktorá hneď po ňom nepojde za iným

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2023

@vroni teraz neviem ako to myslíš, ze by si nechcela takeho muža čo tak žije alebo toho môjho pre to čo povedal ?😊ja neviem čo ho to vôbec napadlo možno aj preto ze sme počúvali hudbu kde sa takéto veci spievajú a padla tema na dlhy rozhovor 😃

dadis
26. aug 2023

@autorka odorucam ti si to pekne uzit s roznymi muzmi a tohto "moralistu" kopnut ta-tam.. pretoze ak je zena, co spava s muzmi, menejcenna, tak kazdym jednym pohlavnym stykom so zenou mimo manzelstva v tej svojej logike "ponizil" a "znevazil hodnotu" tej zeny. Brala by som to od neho cele, ak by zil v cistote az do manzelstva a nikdy nemal styk mimo manzelsky zvazok. Na cely ten jeho moralny rebricek by bola moja odpoved sex s dvoma jeho kamosmi a definitivny koniec 😀.

autor
26. aug 2023

@sheila121 od neho som toto veru nečakala. Môžem iba dúfať že ho nikdy nedobehne to že predo mnou nikoho nemal

autor
26. aug 2023

@dadis nemal nikoho okrem mna a za celé roky čo sme spolu ani nebolo náznaky že by to ľutoval alebo by chcel niečo iné, ako som písala on je skôr ta kategória čo sa venuje sebe svojmu rastu nie nahanat ženy a plytko si užívať ale skôr niečo v živote dokazovať a tieto veci dve nejdú celkom dokopy. Kto sa veľmi sústredí na ženy a vzťahy ten si myslím že nikdy nebude nejak vynikať v iných veciach lebo vkladá čas do niečoho iného .

dadis
26. aug 2023

takze ponizil a znevazil len teba?

autor
26. aug 2023

@dadis nie vôbec nemieril na mna ani nič. Podľa mna tak trochu Mieril na moju mladšiu sestru ktorá dospieva je extrovertna chodí rada večer von a asi tak nenapadne podsúval ci nerobí náhodou takéto veci lebo aké je ľahké si potom niečo pokaziť už v mladosti atd a že by on o taku ženu nestal do vzťahu ( teraz všeobecne nie o sestru) ale že mat len niečo s takou je asi ok. Keď som mu to zosumarizovala alo som to pochopila povedal že už mi nič nepovie lebo som z toho spravila niečo celkom iné ale podľa mna to bol už len únik a trafila som to😃

emily_666
26. aug 2023

Ak myslis, ze si bola jedina v jeho zivote, tak tvoj chlap je zvlastny a velmi ojedinely vynimocny ukaz 🤣🤣

autor
26. aug 2023

Ja som chcela dosiahnuť aby odpovedal na to ako to teda je či sa mu všeobecne protivia take ženy-uplne by som to chápala avšak keby bol nezadany by mal take obchádzať a nepodporovať tieto veci ale naopak snažiť sa byt mužom ktorý to nepotrebuje a bude hľadať niečo lepšie a viac ..lebo ak by ako nezadany po takej siahol hoci len na noc a potom si hľadal celkom inú partnerku tak za mna je to svinstvo

autor
26. aug 2023

@emily_666 prečo veď sme sa spoznali mladi tak je to uplne normálne . Isto tu boli nejaké s ktorými mal kontakt cez písanie minimálne spolužiačky a pod ale ja som bola v jeho živote prvá

minenkak
26. aug 2023

Je uplne ok ,keď ma človek toľko sexuálnych partnerov koľko mu vyhovuje ,obaja s mužom máte nie úplne dobrý pohľad na sexuálny život

joannita
26. aug 2023

Autorka, mozno nie uplne k teme, ale....jedna velka pravda je, ze kaudy clovek bez ohladu ci je zena a ci muz, by si mal pred svadbou, resp. Vaznym vztahom v ktorom planuje zostat, vyskusat viac sexualnych partnerov. Kludne aj 10, alebo 20. Preco nie kym je slobodny.
Pretoze potom sa stava a dost casto, ze ti, ktori zostanu v prvom vztahu (ako tvoj priatel) si po svadbe bude chciet vyskusat aj nieco ine.
Bohuzial sa to deje dost casto a vlastne, uprimne nepoznam taky vztah kde by sa to nedialo.

autor
26. aug 2023

@minenkak pravdaže ak sa potom stretnu obaja ktorým to bude vyhovovať. Nič proti tomu nemám ale ak som ja naladená tak že by som nechcela takeho partnera ( a ľudí ako ja je neurekom stačí si pozrieť videá na ig kde uz mladší odo mna pridávajú videá ako nechcú byt takito ) tak takeho logicky mat nebudem. Možno žena s bohatou minulosťou stretne úžasného muža ktorého bude chcieť a toto bude jediná prekážka a nič s tym neurobí . Platí to aj opačne samozrejme. Podľa mna nie je sebecké ani zle chrániť si svoje telo a chcieť aj takeho partnera

vroni
26. aug 2023

Nie, takého,ktory tak žije. Tomu tvojmu (keby bol môj) by som len upratala v hlave, ma tam celkom solidný guláš a bordel.

justxme
26. aug 2023

Chvilu som chodila s muzom, ktory mal podobne nazory ako ten tvoj. Nic zle na tom, ze preferuje zeny ktore nemaju za sebou stovky sexualnych partnerov, kazdy ma preferencie. Ale mat na to dvojaky meter a hrat sa na nejakeho moralistu pritom v dalsej vete povedat ze na jednorazovky aj taka ujde a podobne perly, to je naozaj trapne. Pri mojom ex sa postupne zacali vynarat aj ine pokrytecke a sexisticke nazory, ktore vo vztahu proste nebudem tolerovat, tak som to ukoncila.

autor
26. aug 2023

@joannita ja tak celkom nesúhlasím. Z môjho života napríklad za seba poviem ze pokial nemám podnety nemám chuť niečo vyskúšať teraz nemyslím čisto sex. Napríklad nebavia ma festivaly a koncerty. Nemyslím vôbec na to ze na ne pôjdem nič mi to nehovorí. Avšak nedávno som bola na jednom bol tam môj obľúbený spevák a šli sme. Keď som tam bola bolo to super bola som dobre naladená a po skončení vo mne zostala eufória ze hneď blízku dobu chcem ísť na další 😃ale po pár dňoch to celkom zmizlo ani si nespokeniem a dnes by som zas nešla.. rovnako tu si myslím ze keď niekto v tom žije ma to chce to potom stále lebo to pozná. Nie je náhoda ze najväčší ku*evnici muži sú ti ktorí si radi užívali aj v mladosti proste pokračujú v poznanom . Keď v mladom veku spoznáte niekoho s kým si rozumiete a libite sa je nemozne povedať si ze musíte to ukončiť lebo musíte vyskúšať niekoho iného pripadne si dovoliť vyskúšať navzájom. Neriešite to ste s tým koho milujete čas plynie a niekomu to vydrží niekomu nie, nám to drží už veľa rokov samozrejme chémia opadla alo asi všade po rokoch ale nemozme každé tri roky hľadať iného partnera aby to bolo ako na začiatku. Rovnako nemám v pláne sa rozísť s dôvodom ze musíme sa rozísť lebo si neskúsil niečo iné. Keď vám chuti nejaké jedlo neodhrniete ho s tým ze musíte vyskúšať ešte iné kým sa vrátite k tomuto dobrému. Beriete si rovno to dobre a nechcete skúsiť iné. A to ze nechuti človeku jedno jedlo každý deň- žiaľ s tým nenarobíme nič to by ale neexistovali manželstva a zväzky keď sa ludua dobrovoľne rozhodnu ze už budú len s týmto človekom a nie iným 😊

autor
26. aug 2023

@vroni ja to beriem že nemá skúsenosti mimo mna a celkovo nikdy ame nežili takýto život on aj keby so mnou nie je neutekal by na diskotéku alebo sa takto baviť ale občas by som si normálne pozrela keby spolu nie sme kam by zamieril resp koho by kontaktoval alebo tak 😃keďže to vôbec neviem nakoľko mal teda len mna

autor
26. aug 2023

@justxme nepovedal to priamo to som ja tak zhodnotila ale zase vieme aký sú chlapi nevedia takto analyzovať ako ženy ktovie čo on jak myslel lebo čím viac sa pýtam potom už nechce sa v tom vrtat 😄ja sa k tomu ešte vratom a narovinu sa spýtam 😃 nemôžem rozhodovat za iných ale teda ideálna odpoved by bola pre mna že nie po takej žene by som nesiahol ani na noc ani na vzťah jednoducho by nenastala ani situácia že by som mal vôbec kontaktovať ženu o ktorej viem že takto žije alebo proste tak nejak 😃

nataly420
26. aug 2023

Prepáč ale vy im svietite v spalni pri tom keď viete koľko majú sexuálnych partnerov ? Pamätaj si ty a tvoj priatel nieste o nič lepší.