Priteľa stále obťažuje jeho ex. Čo máme robiť?

chanttall
29. dec 2009

Ahojte....Potrebujem surne radu.Viem,ze ma budete odsudzovat,ale aj tak prosim zvazte, ze aj ja to nemam lahke.Moj priatel mal manzelstvo 10 rokov,pokial sa nespoznal so mnou...Vlastne, sme sa zacali iba sem-tam stretavat na kavach,sem tam sme vybehli na veceru.Takto sme fungovali dva roky az kym som to uz nezvladla a vsetko som ukoncila, nakolko som ho velmi milovala ale vedela som, ze sa nerozvedie....Dva roky sme sa nevideli,uplne som sa od neho odstrihla....Po dvoch rokoch ma vyhladal,nasiel si ma.Bol rozvedeny a zil sam.Manzelka mu na vsetko prisla,zacali hadky,rozvod.Opat sme sa zacali stretavat az sme oficialne spolu....Viem,zacnete,rozbila som mu manzelstvo atd......Ja vas vsak prosim o radu....Neviem sa s tym vyrovnat.So vsetkym.Mam pocit ze na nu stale mysli.Ked ide oproti mne,ja radsej vzdy uhnem do inej ulice len aby sme sa nestretli....Chodi mi kazdy den kocikovat dieta pod balkon....Ja viem ze si vsetko toto zasluzim,ale neviem ako sa mam chovat a co robit.....Stale mu vyvolava ze potrebuje auto,chodi na tie miesta kde on.......I ked mu vravi ze ho nemiluje....Prosim,poradte mi.Dakujem.

enilora
29. dec 2009

chanttall
Milenky majú tú smolu že takmer vždy sú na 2 mieste.Tvoj ex by sa nerozviedol keby mu nato jeho žena neprišla.Zrejme ťa dostatočne nelúbil keď sa kvoly tebe 2 roky nerozviedol.Potom to však ukončila jeho žena a tvojmu ex nič iné nezostalo len akceptovať rozvod.Ja ťa neodcudzujem hoci sama riešim manželovu neveru.Uvedom si že vždy to bude jeho exmanželka s ktorou má deti,spomienky a 10r manželstvo je dlhá doba to sa nedá len tak skončť a zabudnúť.Možno ťa kontaktoval len preto lebo nechce byť sám chýba mu napr. sex a spomenul si že skúsi šťastie u teba.Ja by som ho už nechcela..bolelo by ma na tvojom mieste to že 2r si ty na neho čakala a on sa hral na dobrého manžela a keď nemá už svoju ženu si na teba sponenul teraz si mu už aj ty dobrá..viem toto si asi počuť nechcela. ☹

chanttall
autor
29. dec 2009

Nie,dakujem ti,ja som vdacna za kazdy nazor...mna to velmi trapi a naozaj neviem co si mam o tomto vsetkom mysliet......meni sa mi k nemu cely moj postoj a vztah.....zacina mi byt jedno co robi...kde je...atd....na jednej strane ho milujem a na druhej strane som nestastna....Zaspavam a vidim jej tvar...Viem ja uz som na tom asi naozaj psychicky zle.

mmart
29. dec 2009

chanttall a lubis to natolko, ze ti stoji zato s nim ostat? Prepac za otazku, ja len, ze na svete chodi kopec, mozno lepsich muzov bez zavazkov...

chanttall
autor
29. dec 2009

Ja uz ani neviem...Placem kazdy den..V poslednej dobe sa ku mne chova ako k poslednej spine.Opytam sa ho kam ide,povie mi Este neviem...Ked to vsak robim ja,uz je ohen na streche..Chce volnost ja mu ju dam a o par dni je uz nespokojny preco na neho kaslem....Viem,isto krutite hlavami preco som este pri nom...

danfal
29. dec 2009

Chantall, milenky mají i tu smůlu, že toho svýho milují. Je to těžká situace, ale ty jsi mu manželství nerozbila, když jste spolu byli, tak se nerozvedl. Odešel až potom. Pokud ho miluješ a chceš vydržet, vydrž, ale sama musíš cítit, jak to mezi vámi je. Držím palečky. Kdybys chtěla napíšu Ti svůj příběh do IP. 😉

chanttall
autor
29. dec 2009

Danfal,dakujem velmi pekne......Samozrejme,budem len rada ak sa mi ozves.....cakam🙂

enilora
29. dec 2009

chanttal
nenechaj so sebou ním manipulovať vschop sa!!! nič sa s ním chvalabohu nespája nemáte spoločné deti,byt ani hypotéku 🙂 ...nemáš prečo zvažovať že by si s ním mala naďalej zostávať.Ja na tvojom mieste by som si ho čo najskor vymazala s rozumu a pohladala si niekoho iného ktorý by stál zato..veď klin sa klinom vybíja.Ja ako 10r vydatá osoba viem o čom píšem a tak isto vie ako sa žije s človekom ktorý si ťa nezaslúži..

chanttall
autor
29. dec 2009

Snazim sa,ale ked po par dnoch pride prosit,vzdy si poviem ze uz to bude fajn a snad sa to zlepsi....Ale je to stale rovnake ak nie horsie......

enilora
29. dec 2009

Jednoducho sa musíš viac snažiť a odolať jeho psiemu pohladu 🙂
Veď si len predstav že by si s ním mala deti.. a pod. aj by si chcela odísť ale bránilo by ti kopec dovodov prečo by to nebolo také lahké urobiť.
Si slob.žieňa máš milion iných príležitostí možeš myslieť sama na svoje potreby nemusíš sa podriaďovať nikomu.Porozmýšlaj nad sebou skús si samu seba predstaviť napr o 3roky ak je v tvojej predstave aj on a si s tým spokojná je to ok no ak tak nie je tak to celkom isto skonči.

chanttall
autor
29. dec 2009

Enilora,dakujem.Mozno ak by ma netrapili tie vycitky za vsetko.Mozno vtedy by to bolo este jednoduchsie.Ja viem ze ja budem vzdy ta druha.Najprv su potreby deti,jeho ex manzelky,az potom mna.Mna to zoziera,ziarlim,trapim sa......V podstate ani ja samu seba nechapem.Som pekna zena.mlada,studujem pravo,pracujem v marketingovej agenture.....Sama nechapem co ma pri nom drzi...

vefi89
29. dec 2009

chantall, nechcem byť sviňa, ale s tebou podvádzal svoju teraz ž ex-manželku. Nemôžeš ho kontrolovať, aby sa neurazil. Ale nemôžeš vedieť, či nepodvádza aj on teba?!

chanttall
autor
29. dec 2009

viem a mas pravdu.Nemam to ako zistit.Ale naozaj ani netusim co mam robit.Mam sto chuti odist,bez slova...

chanttall
autor
29. dec 2009

Neda sa snim v poslednej dobe ani rozpravat.Chcela som si s nim sadnut,vyrozpravat sa anjst riesenie.Ale neda sa to...Vzdy povie ako ma miluje.Lenze to vie povedat kazdy.

diddi
29. dec 2009

co ta k nemu viaze?

chanttall
autor
29. dec 2009

Ja neviem Diddi.Laska?Minulost?Mozno len nechcem byt sama?Uz ani sama neviem.A pritom som mohla mat uz mozno naozaj nejaky pekny vztah....

jabber
29. dec 2009

Exmanželka se vám rozhodla dělat se života peklo, jinak nevím proč by chodila s kočárkem pod balkon 😅 - a celkem se jí to daří. To ona přesně chce, aby ses takhle cítila a chodila spát s její tváří před očima a to, že se s ním budeš hádat, budeš protivná atd, tak to všechno hraje jenom pro ní 😅 Ona chce, aby litoval o co přišel. Být tebou tak ho asi pošlu k vodě, ať si bývalá klidně myslí, že 'vyhrála', protože tohle se může táhnout celé roky a budeš akorát nešťastná.

chanttall
autor
29. dec 2009

Ako sa mam chovat k nej?Co mam urobit,aby prestala?niekedy sa to naozaj neda nevsimat si ju.Ja viem ze aj on ju ignoruje.Ale viem aj, ze to robi schvalne ona.Zavola mu, ze potrebuje auto tam tam tam, lebo deti chcu ist tam, dalsie zase tam.A pri tom to auto stoji pred domom.Robi to,len aby mna islo porazit.V poslednej dobe zacala kazde rano chodit do podniku tam kam chodi on rano na kavu ( je to na mojej ulici...).pritom tam nikdy nechodila!Ked ju tam vidim, ja tam radsej ani nejdem,i ked asi by som uz mala zacat🙂Minule prisla do prace za nim a urobila mu spred vsetkymi aj mojimi znamymi scenu ze mam zacat pouzivat lepsi kondicioner, nakolko nasla malej(dcerke) na jej ciapke moj vlas......Viem su to hluposti ale mna to uz zacina vytacat......

jabber
29. dec 2009

A taky jak píše enilora - kdyby mu na to žena nepřišla a nerozvedla se, tak s ní byl vesele dál, z čehož usuzuju, že jí pořád miluje nebo aspoň nepočítal s tím, že ji opustí, zřejmě byl naprosto spokojený.
Je to těžká situace, držím ti palce, ať se rozhodneš správně 😉

diddi
29. dec 2009

len sa pytam,ze ci ta neviaze nieco materialne,alebo spolocne dieta.....ak nic z toho,tak ti radim opusti ho,pokial sa da,teda pokial nebudes inac k nemu viazana..."len" laskou...byt milenkou je najhorsia a najtazsia pozicia....ani ked ti patri oficialne,nebude uplne tvoj...a hlavne,ak zanechal dieta....dieta je najsilnejsia zbran,proti tomu sa neda bojovat...jeho ex je matkou jeho dietata,ty si - prepac mi to - len nieco na potesenie,to ti nakoniec dokazal,ked si bola vtedy jeho milenkou....ale dieta,preto neho sa zomiera....prepac mi ostre slova,ale treba to povedat na rovinu-otvor si oci,odid od neho-on sa na100% vrati k ex a k dietatu a ty si najdi niekoho pre koho budes na prvom mieste-priatelka,laska,manzelka,matka jeho dietata....a zelam ti,ak toto vsetko najdes,aby si nezazila ziadnu milenku

jabber
29. dec 2009

Obávám se, že ty nemůžeš udělat nic, aby přestala 😅 Nejlepší by bylo, kdybys to prostě neřešila, neuhýbala jí z chodníku, dál chodila na kávu kam jsi chodila - protože ona to dělá jen proto, že vidí, že ti to vadí. Když jí ukážeš, že ti to nevadí, tak s tím možná časem přestane.

chanttall
autor
29. dec 2009

On mi nepovie ze ju miluje.Vcera mi povedal ze pre neho to uz skoncilo a tak akoby sa on k nej nevratil nevrati sa ani ona.Tym padom ale stale neviem ci mu mam doverovat.Byvame spolu v rovnakom meste ale oficialne sme spolu kratko,par mesiacov.mala som problem s byvanim a stahujem sa inam,ale sama.On nie.Zostava.Je to sice len par km,ale...

xena1
29. dec 2009

Chanttall,rok zijem s rozvedenym chlapom,taktiez nemame pokoj zo strany ex,intrigy jej idu to ano,je to v podstate jej komplex ktorym si riesi svoje sklamanie,zranenie,podvod...co je na jednej strane tak trochu aj pochopitelne...ale aby sa takato situacia ukocirovala aby netrpel vas vztah,ty s tym neurobis nic,zalezi na tom ako sa k tomu postavi on a ak ta miluje mal by sa napriek vsetkemu snazit aby si trpela co najmenej,dat ti pocit opory a istoty...a spravit si poriadok v byvalom vztahu...vies najhorsie je ked ma chlap v tebe istotumze nech robi cokolvek,hodi na teba psie oci a si na makko...oni to vedia vycitit a potom sa neboja spravat tak ako chcu...ja svojho chlapa milujem ale stanovila som si svoje hranice,za ktore nepojdem ani koli laske ..drzim ti palce ...vies ak clovek o teba naozaj stoji vie co ma robit aby ta nestratil...to co nam robi problem odist zo vztahu je casto zavislst na citoch k tomu druhemu,a zvyk byt s nim,ale ked toto prekonas otvoria sa ti oci a sama si povies ze si ot mala urobit uz davno...najhorsie su prve tri tyzdne...a clovek ktory by o teba stal,by sa nevzdal...a najde si ta hocikde a hocikedy...vela stastia

chanttall
autor
29. dec 2009

Xena,dakujem ti za nazor.On sa snazi v tomto.Povie mi kedy idem pre malu, o com sa bavili,co sa stalo,co povedala....To je pravda,zacne i sam od seba,nemusim sa ho na to pytat.Ja v podstate ani nemam hranice ze teraz toto bude takto.Len mi proste vadi jej chovanie.Vidim,ze aj on je z toho nervozny a viem ze ani jemu nerobi dobre ked pride domov a vidi ma uplakanu a nervoznu.Je to vsetko koli nej ale ja nie som taka ze pridem za nou a vynadam jej,tym nic nevyriesim.

xena1
29. dec 2009

ak mas pocit ze ti dava to co potrebujes a vadi ti len jej spravanie,zmen svoj postoj,ju nezmenis...prestan si ju vsimat,vyhod ju z hlavy nepytaj sa na nic...a uvidis co bude dalej,ona sa tesi ked vie ze sa koli nej trapis a stves...ked uvidi ze si v pohode,bude to pre nu trest...jedina rada aj ked tazka,zmen svoj postoj,ulavi sa ti ver mi...

chanttall
autor
29. dec 2009

Moj problem je ze ziarlim a stale ma mam strach ze sa k nej vrati.I ked to nechce,sam mi to povedal....

iris
29. dec 2009

chanttall, pokud se k tobě chová partner ne právě hezky, nevěř tomu, že se to změní, mám pocit, že jen nechce být sám, když s ním manželka vyrazila dveře, možná bys od něj na čas měla získat odstup, on by se měl přestěhovat, abys měla klid si to promyslet. Jinak jak psala jabber, ex manželce bych neustupovala a chodila bych tam, kam jsem zvyklá...řešila jsem manželovu nevěru, u nás se to srovnalo, tu jeho ex milenku nemůžu ani cítit, ale když ji potkám, neutíkám...sama máš pochybnosti, zda mu důvěřovat, on si může chodit kam chce, ale když to chceš ty, tak mu to vadí? to není pro vztah asi nejlepší, asi to cítíš...po světe běhá určitě spousta lepších chlapů 😉

chanttall
autor
29. dec 2009

V podstate ja som jeho ex-milenka....pre nu....Na jednej strane nadavam samej sebe ze som sa k nemu vratila po tom ako s nimi zostal...a na druhej strane ho velmi milujem.....Dakujem Vam vsetkym ze mi radite,bala som sa ze ma hned odsudite.

mmart
29. dec 2009

súhlasim s iris - "po světe běhá určitě spousta lepších chlapů " Chapem, ze je tazko sa odputat od cloveka, kotreho milujes, mozno naozaj vyskusat dat si chvilu pauzu, urovnat si veci v hlave a ak ta naozaj lubi, ostanete spolu. Kazdopadne, s EXkou sa treba zmierit. Hloavne ked maju dieta, minimalne s dietatom sa bude stretavat po cely zivot.... Aj ja mam rozvedeneho priatela. Dokonca s dospelym synom, ktory zije s nami. Ale jeho EX nas nastastie neriesi. Maldy sa s nou z casu na cas stretava, "stary" s nou nekomuniukuje, nepotrebuju to. Ale tam boli ine okolnosti ako u teba.

iris
29. dec 2009

chanttall...ty jseš teď jeho současná partnerka, když manželka už je ex, ne? 😉 jasně, on má povinnosti vůči svému dítěti, ale manželka ho evidentně využívá a zasahuje mu do současného života...nedá se vydržet žít dlouho ve strachu, to bys pak nebyla šťastná

chanttall
autor
29. dec 2009

Myslite ze mu mam dat volnost?Alebo sa uplne odstrihnut?