Priťahujeme si veci myšlienkami, alebo sú to náhody?

20. nov 2021

Trošku taká iná otázka . Veríte že si myšlienkami priťahujeme veci , situácie ?
Napríklad dnes som myslela na bývalú spolužiačku zo strednej , že by som jej napísala ako sa jej darí no potom som nejako zabudla , a hodinu na to mi napisala ona , pritom od strednej sme si písali fakt možno 3x a to už sú roky , alebo napríklad minule bol koniec mesiaca a už som nemala moc peňazí a myslela som si že ako by sa mi zišlo niečo napríklad vyhrať že to by bolo super ale to by som si ovšem musela najprv niečo aj podať 😂 v ten deň mi doposlali PN od druhého zamestnávateľa , ktorú mi zabudli poslať 15steho a veľa iných veci .. myslíte že priťahujeme takto tie veci alebo sú to len proste náhody ?

0silvia0
20. nov 2021

Neviem ako to funguje, ale stava sa mi to casto...

ciernysokol
20. nov 2021

Mne sa to tiez casto stava. Volakde som citala, ze treba mysliet na to, co chceme, nie, co nechceme. Ze si to pozitivne pritahujeme potom. Neviem, skusam, je to tazke niekedy 🙂

sasha10
20. nov 2021

Noo asi je na tom pravdy niečo 🙂 dokonca čítam knihu Tajomstvo od Rhonda Byrne a tam sa to presne popisuje ten princíp myšlienok 🙂

vandicka7
20. nov 2021

Neviem ako to po pravde je, ale tiez sa mi to velakrat stava a teda niekedy ma to dokaze celkom vyviest z miery 😀

kleopatra114
20. nov 2021

Toto sa mne stáva pravidelne . Naposledy som išla domov s deckami , premýšľam , že mi treba po ceste kupit muku do koláča a ryzu , len som si zabudla peňaženku, že z coho to zaplatím . Pozriem na zem a tam 5€,🤭

janickacrazy
20. nov 2021

@kleopatra114 wau, to je dobré 👍

zmrzlinka2021
20. nov 2021

Nie, ja tomu neverim.
Pozitivnym pristupom k zivotu a pozitivnymi myslienkami mame spokojnejsi zivot preto, lebo si vsimame to, co mame, sme viac vdacne a tym negativnym veciam nedavame tolky priestor v zivote a nasich hlavach. Potom je clovek prirodzene stastnejsi, vyrovnanejsi, viac v pohode, viac ma usmevu a u druhych to vzbudzuje dojem, ze "jemu sveta zit", ale nemusi to tak byt.
Podstatne je aky postoj clovek zaujme k situacii / problemu, ale tie tazkosti tiez do zivota prichadzaju, niekto s nimi sa trapi, bojuje, zuzle to v sebe, iny clovek to riesi a aj ked to nevyjde, bere to ako lekciu, monost nieco sa naucit, poucit sa.

juliasb
20. nov 2021

Náhody. Miliónkrát myslíš na niečo a nič sa nestane. To si nezapamatas. Jeden krát z milióna myslíš na niečo a niečo takéto sa stane, ale toto si zapamätáš.