Priniesla nám soška Budhu smolu?

tinka1618
2. feb 2022

Ahojte darovala mi sestra raz sošku butha no nechcela som si to pripustiť ale prestalo sa nám dariť a to myslím do slova vo všetkom. Myslíte si že môže zato tá soška? Neviem čo si mám o tom myslieť......

zojazoja
2. feb 2022

@tinka1618 butha? A to je čo?

pribinak
2. feb 2022

@tinka1618 to neviem, ale píše sa to Budha

pribinak
2. feb 2022

Ehm, Budha

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojazoja
2. feb 2022
ladycat2021
2. feb 2022

@viestta Budha ano ale butha ? to nepoznam ... ty ano ? 😀

sissy27
2. feb 2022

@tinka1618 nie, soška za nič nemôže, či už je to soška budhu alebo čohokoľvek iného.

tenerifka
2. feb 2022

Nie som poverciva, ale v Thai si napr. ludia nikdy nedavaju sosku Budhu do pribytkov, vraj to nie je dobre

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haley7897
2. feb 2022

@tinka1618 vyhod buthu a zistíš. Možno sa začne znova dariť 💁🏻‍♀️

zojazoja
2. feb 2022

@tenerifka zaujimave.. Tak nakoniec to bude opačne. Budha ma ostat budhom tam odkial pochadza, v inych krajinach si to ludia prikrasluju uz podla seba

tenerifka
2. feb 2022

@zojazoja ja som to nevedela, ale ked som bola v Thai, chcela som si kupit malu sosku ako suvenir, a bolo mi povedane, ze sa to nema robit, ze turisti to robia z nevedomosti

ladycat2021
2. feb 2022

@viestta no v tomto pripade sice viem o co sa jedna, ale napriklad vcera ta lolitka ci kto to bol .. tak to som nerozumela absolutne nic 😂

zojazoja
2. feb 2022

@tenerifka ja suhlasim. A paci sa mi to. Kazda krajina ma svojich "budhov" a má to urcite svoj veľký vyznam

mikadooo
2. feb 2022

@tinka1618 hmm skús darovať alebo premiestniť niekam ďalej (napríklad na chalupu, alebo sestre naspäť, ak sa neurazí, prípadne niekomu ponúknuť zadarmo, ak to sestra nebude riešiť, že nevidí u vás sošku...). Ak máš také myšlienky, že sa vám nedarí kvôli tej soške, psychika vie byť mocný čarodejník... Ja by som ju v tom prípade dala radšej preč.

tinka1618
autor
2. feb 2022

@mikadooo ďakujem že ste mi napísali svoj názor vážim si to

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka1618
autor
2. feb 2022

@viestta práve že neviem je to ťažko vysvetliť

zojazoja
2. feb 2022

@tinka1618 zlato, v dobrom, naozaj, oprav toho buthu....nehodi sa mat hrubku v tomto slove. Nezaslúži si to 🤣 aha: budha - budhistický, nie buthisticky. To ako keby som meno Majka napisala Maika.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka1618
autor
2. feb 2022

@bambulienka25 myslela som si že baby si tu dajú nejaké rady......ale vidím že človek tu natrafí na hoci koho. Tak sa na tom smejete do toho......nikto z vás sa v živote nemýli NIKTO . V živote sú aj dôležitejšie veci ako toto BUDHA

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka1618
autor
2. feb 2022

@bambulienka25 dobre ok nechajme to tak ty si ty ja som ja vyjadrila si ďakujem a nebudem to viacej rozoberať

bororka
2. feb 2022

Ďakujem za tento príspevok 😂😂😂♥️

nominativ
2. feb 2022

...keď tak počítam... Je možné, že mi obrúčka priniesla smolu? 🤔

😄

zojazoja
3. feb 2022

@nominativ 😁tebe smolu, ale mazelovi šťastie 😀

tinka1618
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
3. feb 2022

@nominativ vieš čo môže za rozvody - manželstvo 😀

mimixxxx
3. feb 2022

Niekedy je to zhoda nahod.
Ale casto nie. Zial je sanca ze autorka ma pravdu. Nie je to moj vymysel, spytajte sa exorcistu.
Ak ste aspon trochu veriaca, zajdite za vasim knazom a ten by vas mal nasmerovat k exorcistovi.
To co si vacsina ludi predstavuje ze robi exorcista nie je uplne pravda. Exorcista sa casto venuje takymto "malickostiam" ako sosky, amulety, kamene, cervene stuzky, liecitelia, lapace snov... teda bielej magii.
Osobne zial poznam 2 rodiny kde risili liecitelov a odvtedy sa im vyrazne pokazili rodinne vztahy, nejake chronicke ochoreni pribudli.. riesi sa to dlho, ale treba kominikovat pre istotu s exorcistom.