Priateľstvo medzi mužom a ženou

zumbadance
1. sep 2012

zdravim vsetky citatelky. 🙂 potrebujem vas nazor na tento moj problem.velmi sa preto trapim a mavam nocne mory 😒 .takze,zacnem od zaciatku.zoznamila som sa s jednou susedkou zo zaciatku sme sa len zdravili az neskor sme si lepsie rozumeli lebo sme chodili s detmi di parku.moj muz a jej muz su cudzinci vobec som o tom nevedela ze mame az tak vela spolocne.bola som stastna ze budeme mat spolocnych znamych.netrvalo to vsak dlho.zuza tak sa vola ta ktoru moj muz mal za kamaratku chodila po mna aby sme sli von alebo na kavu {este k tomu sme byvali v tej istej bytovke.}lenze miesto toho aby sa rozpravala so mnu kecala s mojim muzom,nevadilo by mi to keby to bolo obcas,dost ma vzalo ako sa rozpravaju doverne pred mojim zrakom.mojmu muzovi som povedala ako sa citim,ze vadi mi ked sa takto s nou vyprava.ignoroval to.ulozil si jej cislo do mobilu.ked som mu to objavila bola hadka,napriek tomu si zakazdym to cislo napisal spet.jej nazor bol vzdy spravny a dolezity raz povedala o nasom synovi ze jej tak chudy ze do skolky zavolaju socialku,a doma mi nadaval do kuriev ze sa nestaram o dieta.pritom sam dobre vedel ze davidko proste je chudy a nie z tych ktori lubia papat.inak bol zdravy a ciperny doktorka mi nikdy nic take nepovedala..toto trvalo tri roky,nikdy nebol ochotny kvoli mne to cislo vymazat z mobilu.ked odisiel do anglicka nariadil jej aby ma spehovala ci sa staram o deti a ci ku mne nechodi mama,zakazal mi rodinne navstevy.robil zo mna tu najhorsiu mamu na svete a pritom som sa snazila ako som mohla no vzdy boli susedy lepsie zeny,matky ako ja.neviem je podla vas normalne aby toto muz robil zene aby dal vas spehovat kamaratke?prosim,odpuste mi chyby a hrubice 😅 velmi mi pomozete ak napisete co si o tom myslite,lebo sama neviem ci prehanam alebo je to naozaj tak zle..

zumbadance
autor
1. sep 2012

este jedna vec mi neda spavat.raz bol u nej dve hodiny jej muz doma nebol a vraj sa pokusali nabukovat letenku,ked potreboval ist do uk.no podla mna zena nema pustat kamarata do bytu ked neni doma manzel. 😖

bajana
1. sep 2012

Ahoj, myslim, ze si temu nazvala zle a vas problem nie je jeho priatelstvo s tvojou kamoskou ... problem je podla mna absencia vzajomnej dovery - ty neveris jemu a on tebe......vela veci, o ktorych pises, podla mna nie je normalne - nielen spehovanie, ale napriklad aj trvanie na tom, ze si ma manzel vymazat kamoskino cislo z telefonu....a to, ze ta porovnava s inymi zenami, by sa nepacilo ani mne - skus argumentovat alebo ho poslat k tym inym zenam, ci aj ony mu daju to, co ty, ci bude s nimi stastnejsi....ak pojde, aspon budes vediet, na com si....

zumbadance
autor
1. sep 2012

@bajana lenze ja nesuhlasim aby mal moj muz akukolvek kamaratku,naco aj ved ma mna.jemu by sa tiez nepacilo kby mam kamarata.jednoducho neverim na kamaratstva medzi zenou a muzom,po case sa to zvrtne a je zle.a to sa stava. 😖

lenka852
1. sep 2012

@zumbadance vôbec s tebou nesúhlasím. Existuje priateľstvo medzi mužom a ženou ... ale ako hovorí @bajana, skôr je problém, že neveríš vlastnému mužovi a chceš ho obmedzovať, nechápem prečo by nemohol mať telefonné číslo uložené v mobile ... Mobil je jeho súkromná záležitosť, a keby tam mal aj 50 žien, dôležité je, že sa stále vráti k tebe a zaspáva a vstáva s tebou. Veď spolu s tebou tvorí rodinu ... tak mu nechaj trošku slobody a začni ho rešpektovať jeho súkromie ... a keď sa mu niečo nepáči, na tvojej výchove skús sa ho spýtať, ako by to chcel zmeniť a nech ti to ukáže a možno pochopí, že robíš to najlepšie pre Vášho syna ...

anavila
1. sep 2012

@zumbadance ahoj...a co na to jej manzel? ma podobny pocit ako ty? jemu nevadi ze sa s tvojim muzom tak doverne poznaju? ako napisala @bajana , nefunguje medzi vami dovera...tazko je takto radit, ked nepozname celu situaciu, a ani jedneho z vas nepozname, ale skus sa porozpravat aj s tou Zuzou ze ti to proste vadi, co ona na to povie...a nech si nedovoluje hovorit take veci, povedz jej ze ty si matka a ona nech sa sstara o seba...ona ma deti?

zumbadance
autor
1. sep 2012

@lenka852.netvrdim ze moj nazor je spravny na taketo priatestvo,ale to mu bola prednesia kamaratka ako ja?preco si nepovedal ze a ma to trapi tak jednoducho nebudem rozvijat kamaratstvo s nejakou cudzou zenou. ☹ nie neneviem sazmierit s tym aby mal dovernu kamosku,mimichodom muz ju nechal nemal ju rad leboju podvadzal.dokonca mi aj vravel ze mu povedala ze spolu nespia len ziju spolu.a vobec taketo veci by som nepovedala muzovi.to sa mi nepaci.

mima4
1. sep 2012

@zumbadance
ahoj,

uprimne soklo ma, ked si napisala, ze tebe muz "nadaval do kuriev". Sorry, ale toto akoze je u vas bezne? To robi muz ktory miluje zenu a zivot by za nu dal?!! Toto nie je muz, ale chudak 😠 Muz, ktory zenu miluje, tak sa k nej aj tak sprava. Prepac, ale tvoj manzel je pre mna chrapun. Je smutne, ze si toto dovolis, pretoze on si ta realne nevazi, nema k tebe uctu, nemiluje ta... je to len primitiv, ktory si nieco kompenzuje. ☹

A s tym cislom? V podstate nevidim zmysel sa o tom zamyslat, ked vas vztah uz teraz je taky zly. Moj manzel ma kopec zien v telefone, ma aj kamosky... ja s tym problem nemam a respketujem jeho pravo mat kamosky. No z toho co si pisala, myslim si, ze medzi vami dvoma to vobec nefunguje, a to by si podla mna mala v prvom rade riesit.

afrika
1. sep 2012

@zumbadance mne sa jeho správanie nezdá fér. nespráva sa voči tebe pekne, aj keď je pravda, že poznám len tvoj názor na toto.

zumbadance
autor
1. sep 2012

neviem ci vobec si viete predstavit ako sa vasa kamaratka hra na sucitnu posluchacku a dovernicku,to co nepovie vam povie jej lebo ona ho pocuva a to mi aj povedala raz ze vraj ja ho nechapem preto su spolu taki kamarati. 😖

sisaha
1. sep 2012

@zumbadance ja osobne si myslim, ze nejde o ziadne kamaratstvo...ty ju totiz za kamosku nepovazujes, on mozno za viac. Keby to boli totiz ciste vztahy, tak sa navzajom navstevujete - vo stvorici..Urcite nedava jeden druheho špehovať. Na tvojom mieste sa porozpravam s jej manzelom a vylozim karty na stôl.. Mozno on si doma spravi poriadok. Dohodni sa s nim, aby ta neprezradil, ale aby si ju viac zacal vsimat.. Ja osobne by som taketo kamaratstvo zatrhla.

andrejka1983
1. sep 2012

@zumbadance ahoj....nuž ja som nazoru že nech ma každy kamaratova kamaratky kolko chce, ale odtial potiaľ 😎 ....a som presvedčena že každa žena vytuší ak jej muž ma viac než kamaratsky vztah...a vzlast ako ty ak to ešte aj vidíš na vlastne oči tak sama musiš vedieť či to už zašlo ďalej ako je len vztah suseda a susedky.....mne osobne by sa tiež nepačilo ak by si opakovane napriek tomu že som ho poprosila aby to čislo vymazal...si opatovne ukladal do mobilu...tým jasne dava najavo že mu je ta druha žena doležitejšia( aj ked je "iba uložena" v mobile ako ty....ved ak prenho nič neznamena prečo to čislo nevymaže...a ešte si dovoli po tebe húúúkať...neviem,ale podla mna mas plne pravo byt naštvata....a ešte ti aj nadáva do ku..*...fuuuuu 🤐 😠 ...raz by to moj muž skusil, asi by sme sa vtedy pobili do krvy, ale to doslova...neviem si predstaviť taku situáciu...každopadne , držím ti palce 🙂

afrika
1. sep 2012

@sisaha mám podobný názor. to nieje kamarátstvo.
môj manžel má tiež kamošky, no takto sa nesprávajú. až na jednu a to som tiež riešila ☹

zumbadance
autor
1. sep 2012

ale zeny povedzte mi ake su to kamosky vasich muzov,vedia vasi muzi ci maju spolu sex,alebo vas kontroluju ci sa starate o deti.alebo su dolezitejsie ony ako vy.?preco teda ked poviem ze najdem si aj ja kamarata hned mysli na zle.. 😨

bajana
1. sep 2012

@zumbadance to, ze ty nesuhlasis, aby mal kamaratku, je podla mna tvoj problem....mozes si ho priviazat doma, ale tak jeho doveru a lasku neziskas....su taki chlapi (a mozno je ich aj vacsina), ktori robia presne tie veci, ktore nemozu....a myslim, ze dievcata nado mnou maju pravdu - z toho, co pises vyplyva, ze u vas chybaju zakladne veci, ktore robia dobry vztah....nezda sa ti to? zda sa ti, ze chyba je len na jeho strane?

sisaha
1. sep 2012

@zumbadance tak nech si ho berie..., resp. on ju, ked ty nie si dobra v ničom....My mame kamaratov susedov - ale navstevujeme sa bud my baby, alebo vsetci styria.. a nikdy som so susedom nepreberala horuce temy. Dokonca som s nim bola aj sama v byte, ked mi nieco opravoval, ale nejake tajomno alebo intimno medzi nami - to nie...

zumbadance
autor
1. sep 2012

uz su tomu dva roky zijeme inde,ale stale mu to neviem odpustit bolo to hrozne ponizenie ked som zistila ze ma spehuje a cislo si ulozil pod inym menom zafer..

sisaha
1. sep 2012

@bajana nesuhlasim celkom s tvojim nazorom...Niektorí chlapi sú od prírody kurevníci...a ženu majú takú, čo by im zniesla modré z neba...

sisaha
1. sep 2012

@zumbadance a oni sa nadalej stretavaju? Odstahovali ste sa od nich?

zumbadance
autor
1. sep 2012

@bajana napisem to tak ako by som si to predstavovala mat spolocnych znamych je fajn,ale kamarotou opacneho pohlavia nerespektuje ani on u mna ani ja u neho,takze on moze mat kamosku je to ok,ale ked ja mam kamrata som pobehlica..?preco nemoze teraz on verit mne ze je to tak.

sisaha
1. sep 2012

@zumbadance vies preco ti neveri? Lebo u neho tieto kamaratky boli viac ako kamaratky, tak sa boji, že aj ostatní chlapi sú ako on...

zumbadance
autor
1. sep 2012

@sisaha odstahovali.myslela som ze bude klud..miesto toho sa ked spomenie slovensko vzdy sa mi vybavia tieto sceny na ktore neviem zabudnut,a je to hrozne.htazko je na srdci ked vas zoziera ziarlivost a ten clovek si robi s toho srandu.

andrejka1983
1. sep 2012

@zumbadance ak su teda tomu už dva roky...čo sa medzi nimi napokon stalo??? bol ti s nou aj neverný, alebo ostalo to len v rovine " lepšieho "kamaratsva?
aj moj muž ma v mobile kamošky, a aj ja kamošov...ved za to že som sa vydala alebo on oženil, teraz nezapriem všetkých svojich známych....spájajú nas spoločne zažitky z minulosti....a vela mojich kamošov alebo jeho su teraz naši spoločný známi....a keby mame na každého žiarlit, tak by sme sa potom nemohli s nikým stretávat 🙂 😝 😅 ...zakladom zdraveho vztahu je vzajomna dovera a komunikacia...to vam asi chýba...a úprimnosť vo vztahu 🙂

luciferkax
1. sep 2012

Ja osobne medzi dôverné kamarátstvo medzi mužom a ženou neverím, nevravím, že ja nemám kamarátov a môj manžel kamarátky, ale stretávame sa spoločne, jeho kamoši sú aj moji kamoši.. ale aby som chodila k niekomu, ked nie je jeho manželka doma, to mi príde riadne pritiahnuté za vlasy. Myslím, že toto je omnoho viac než "kamarátstvo"..
A ešte jedna vec ma strašne zarazila, ako ti môže zakázať rodinné návštevy? ved je v UK, už len z trucu by som si pozývala mamu na návštevu, ved si doma sama, resp. s dieťaťom, prečo by nemohla prísť mama? bol by spokojnenjší, keby k tebe chodil "kamarát"?

sisaha
1. sep 2012

@zumbadance jaaaj, tak to potom zahod za hlavu, naco sa tym zozieras? Skus na to zabudnut a nepripominaj to ani jemu, ani sebe...

zumbadance
autor
1. sep 2012

a najlepsie na tom je ze s tym jej muzom neboli kamarati,on chodil k nim domov kvoli nej.viem to.mozno som fakt sibnuta ale ako sa na nu pozeral,tak som jej zavidela ze na mna sa tak nikdy nepozeral.citila sommedzi nimi tu chemiu. ☹

sisaha
1. sep 2012

@zumbadance tak ja neviem, a tvoj dalsi zivot s nim je v pohode? Alebo si vobec nerozumiete? Ak aj medzi nimi nieco bolo, uz je to pasé..

zumbadance
autor
1. sep 2012

dakujem vam modre kobylky 😀 😎 ze pisete svoje nazory.myslite ze by bolo fajn mu to vratit.a ako..? 😝

sisaha
1. sep 2012

@zumbadance moja rada: nijako...Ak s nim chces zostat, tak sa na to vykasli, ale treba urcit hranice

zumbadance
autor
1. sep 2012

@luciferkax on moju mamu nenavidi 😖 aj vsetkych z rodiny,pritom nikdy mu nicom zle nespravili.

mima4
1. sep 2012

@zumbadance prosim ta, kolko mas deti s tvojim muzom?