Priateľovi sa nepáčia narodeninové darčeky.

lucyminarik
24. feb 2020

Ahojte, som dosť šokovaná a sklamaná z prístupu môjho priateľa, mal včera narodeniny, kúpila som mu športovú súpravu Puma - tepláky a mikinu a k tomu parfém a bonboniéru. Ale čo čert nechcel, v opilosti mi vyhodil na oči, že to čo som mu dala je málo !! Že on mi dáva viac a drahších. Presne ten istý scenár z Vianoc, on mi dal viac darčekov a drahších a keď sa opil tak mi vyhodil na oči že čo som mu dala a za koľko a za koľko dal on mne. A teraz sa to zopakovalo ☹️

snehulienka8
24. feb 2020

odporucam najst si normalneho priatela

silvi300
24. feb 2020

@lucyminarik Keby som bola na tvojom mieste, už by nebol mojím priateľom.

veronika33
24. feb 2020

@lucyminarik keď ti už teraz vykrikuje také blbosti a ide mu len o materiálnu hodnotu darčeku a nie o to, že si na neho nezabudla tak je lepšie sa ho zbaviť...

giuli
24. feb 2020

Rozstrihala by som tu supravu na nom....teraz vyhadzuje na oci darceky ,o par mesiacov bude ine...nohy na plecia a utekajjjjj

ledgerka
24. feb 2020

fuha tak toto je sila, uz by davno nebol priatelom. Naozaj s takym chces byt? Zamysli sa.

miskahryzka333
24. feb 2020

@lucyminarik nabuduce mu nedaj nic ,nadavat bude tak ci tak a ty usetris 😂

dskjhfdlkdjhl
24. feb 2020

Naco Ti je taky chlap? Pije, je nevdacny, a isto by sa nasli dalsie super vlastnosti. Myslis, ze si na tom tak zle, ze by si nemohla mat normalneho partnera?

lucyminarik
autor
24. feb 2020

@veronika33 Beriem to tak, že by mal byť rád, že som si spomenula a nie pozerať na to, koľko som na neho minula. Ja si na dráhe darčeky tiež nepotrpím. Ešte som také niečo nezažila.

lucyminarik
autor
24. feb 2020

@dskjhfdlkdjhl Alkoholik zas nie je, občas si vypije, ale teda ma fakt nasral ako nikto. A hlavne sklamal.

dskjhfdlkdjhl
24. feb 2020

@lucyminarik Staci aj ta nevdacnost, je to obycajny hnup, ale je len na Tebe, ako sa zariadis.

lucyminarik
autor
24. feb 2020

@dskjhfdlkdjhl Kontrolka mi svieti. A nie je to prvý krát.

zdencaaaa
24. feb 2020

@lucyminarik Preč preč preč utekaj od neho. Takyto majetnicky debili mi vedia dvihat tlak. A bude horsie. Preeeeeeeeč

dskjhfdlkdjhl
24. feb 2020

@lucyminarik Uprimne? Kontrolka je asi malo.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyminarik
autor
24. feb 2020

@veronika4495 😂😂😂

hope87
24. feb 2020

Materialista a mamonár 😠. To su pre mna tak neskutocne odpudzujuce veci, ze s takymto clovekom by som nestracala cas...Rozmyslam, ako by som zareagovala na tvojom mieste a teda uz sa vidim ako v nasratosti balim vsetko, co mi dal do igelitky z kauflandu a jebla by som mu to pred nohy so slovami: "sa zadrhni s tymi tvojimi drahymi darmi. To co tu na mna skusas? Malo ti je? Nestacim ti ja?" Ako ja som tak alergicka na taketo spravanie, ze by si to chlapec zlizol strasne 😈
Kazdy mame "muchy" ale toto nieee...prec od neho, dievca zlate.

whatever1
24. feb 2020

@lucyminarik preboha, koľko má rokov keď ho trápia takéto blbosti? Od takého človeka by som uz nikdy neprijala žiaden dar keďže ho nedáva nezištne ale zato aby si mu kúpila dar v rovnakej hodnote. Opýtaj sa ho koľko minul na tvoje narodky nech ti dá bloček že mu to doplatis, uvidíš bud umre od hanby alebo bude rad. A ak bude rad tak sa na nho vyser, lebo predstav si ze s nim budeš mat deti, budes na rodicaku, on bude mať 4krat vacsi príjem ako ty a bude chcieť aby si prispievala rovnakou čiastkou ako on. Ty budeš triet biedu a on si bude svoje peniažky odkladať...

lucyminarik
autor
24. feb 2020

@hope87 Ja som bola v šoku tak som sa nezmohla ani na slovo. Ja som ešte nezažila aby mi partner vyčítal, že som na neho málo minula. Ako keby sa láska merala počtom a cenou darčekov.

lucyminarik
autor
24. feb 2020

@whatever1 Práveže už dosť na to, aby ho takéto veci netrápili. Má 37, teda dospelý chlap. Ale asi nie zrelý.

alexandraalexandrova
24. feb 2020

@lucyminarik neviem ci sa tam da hovorit o laske...clovek ktory lubi by takto nereagoval ani v opitosti ani nikdy...na tvojom mieste by som neignorovala tu kontrolku a pripustila si ze tento chlap nie je ten spravny..treba hladat asi dalej...

sissy27
24. feb 2020

@lucyminarik povedz mu, že každému podľa zásluh...
A aj sama vieš, že to nie je v poriadku, už sa len rozkývať a kopnúť ho niekam... Nech si nájde nejakú sugar-mommy čo si ho bude vydržiavať - ale to by zase musel podávať výkony v inej oblasti, aby si ho niekto vydržiaval.

ivkazba
24. feb 2020

@lucyminarik v opitosti človek aj pravdu povie všakže. Nespokojnosť s darčekmi prislúcha tak rozmaznaným deťom a nie dospelému chlapovi. Keď bude mať ženu s dieťaťom na rodičovskej, to len bude mať dôvodov vyhadzovať žene na oči, koľko peňazí na ňu a dieťa míňa. Láska a úcta k partnerovi je o iných veciach ako o cene darčeka. Ak toto pre teba je IBA kontrolka a nie rozhodujúci faktor, tak ťažko radiť.

hope87
24. feb 2020

@lucyminarik ten prvotny sok chapem...ale teraz, ked uz si to ako tak rozdychala, konaj...urcite nebud ticho. Ja by som mu inak vycistila zaludok. Pises, ze ma 37r...on sa uz nezmeni. Si dospela zena, zvaz si, ci sa chces zaviazat takemuto čudu 🙄
Ale ak s nim ostanes, pocitaj s tym, ze to bude len horsie a rozhodla si sa pre to sama 😉

lucyminarik
autor
24. feb 2020

@alexandraalexandrova Tiež mi rozum nad tým stojí. Pritom je inak fajn, je mi oporou, vieme sa porozprávať, ak mám problém stojí pri mne s snažíme sa to spolu riešiť. Kvety mi kupuje, do kina pozve, na výlet...nechápem to. A teda lakomy nie je, dopraje mi.

ledgerka
24. feb 2020

ked si vazis samu seba tak ho kopnes kade lahsie.

lucyminarik
autor
24. feb 2020

@hope87 Na to mi povie, že on to tak nemyslel, že v opilosti človek nevie čo hovorí, na čo som mu povedala, že je to presne naopak. Ale teda ospravedlnil sa mi, no stalo sa to už na Vianoce a teraz zase 🤔☹️

danielinaa
24. feb 2020

Spravil to raz, spravil druhy raz. . .pockaj ked ti urobi dieta a bude ta mat istu, potom to uz bude robit stale a ani ospravedlnovat sa ti nebude. Neostavaj s nim. dobre ti baby radia.

lucyminarik
autor
24. feb 2020

@danielinaa Tiež mi to nie je jedno a myslím si to isté čo dievčatá. Toto sa skrátka nerobí.

danielinaa
24. feb 2020

@lucyminarik Bud rada, ze svoju skutocnu tvar ukazal uz teraz a nie az po svadbe alebo dietati. Aspon sa mozes teraz zariadit. Toto laska nie je, lebo chlap ked je zamilovany, dokaze strasne vela utratit na zenu a bez vycitiek. Tento robi obchod. Kupuje, lebo caka ze v tej iste hodnote minies ty nanho, to nema s laskou nic. A vies co sa hovori: "Deti a opiti hovoria pravdu. "

petkaaa
24. feb 2020

Mne by kontrolka svietila aj kvôli tomu alkoholu... od Vianoc nie je taká dlhá doba na to, aby sa zase opil.