Priateľove vychádzky

iva2795
24. máj 2017

Ahojte pisem v mene mojej sestry.
Zije s priatelom skoro 4roky ona ma synceka s byvalym priatelom ale prejdem k problemu.
Vadi jej ze priatel kazdy piatok chodi vonku s kamaratmi na pivo sem tam sa opije ale necirkusuje 🙂 ked n3maju doma maleho ide aj ona inak ide sam on ma 21 o ona bde mat 22r a vadi jej ked ide sam vonku ma obavy 🙂
Podla mna je normalne ked chce ist aj on sam vonku.

deti95060810
24. máj 2017

21? Ten to má ešte povinné chodiť von a nie sedieť doma pri decku....

obsadenemeno
24. máj 2017

@iva2795 no ked ma 21 teraz, 4 roky "zije" s priatelom, tak to sa dali dokopy, ked mala kolko? 17??? a dieta ma s byvalym priatelom???
Nebudem moralizovat, ale zacala skoro a nemoze ocakavat od terajsieho, ze bude sediet doma na zadku ked su spolu od 17tich a starat sa o jej dieta.
sorry. Jasne, ze potrebuje ist vonku. Ved ten chlapec este nic nezazil, len sa od 17 stara o jej dieta.....
Ake ma obavy? Ze urobi co???

juma2
24. máj 2017

Neviem či očakávala, že s ňou bude 21 ročný chalan sedieť doma pri telke. I keď ju môže mať akokoľvek rád aj s tým dieťaťom, nie je jednoducho jeho a on asi nepociťuje potrebu stále sedieť doma. Je to prosto taký vek. Nik z nás v toľkých rokoch nesedel doma

iva2795
autor
24. máj 2017

@obsadenemeno ako jej nevadi ze ide vonku ale keby nie kazdy piatok 🙂 ako boji sa ked ide sam von 🙂 su spolu od maleho 6mesiacov 🙂 byvaju sami 🙂

obsadenemeno
24. máj 2017

@iva2795 ale coho sa konkretne boji, ked on ide vonku sam? Ze ho prejde auto? Ci ze prepije prilis vela penazi? Ci ze tam budu (smrt!!!) aj ine zeny?

Tu nie je problem, ze on ide von. Ale problem je, ze ona mu neveri. A ano, mozno kazdy piatok je vela. Ale nie pre 21 rocneho chlapca. Hlavne ked pocitam ze vacsina jeho kamaratov je stale slobodnych a bez zavazkov.

0silvia0
24. máj 2017

@iva2795 čoho sa bojí keď ide sám von? Že padne opitý do jarku, alebo netrafí domov alebo prečo sa vlastne bojí?
@obsadenemeno si ma predbehla :D

iva2795
autor
24. máj 2017

@obsadenemeno je ziarliva na neho 🙂 ano boji sa toho (ine zeny)

deti95060810
24. máj 2017

čoho sa bojí? že si nájde inú, že ho prepadnú...je to ešte veľmi mladý chalan...môj syn má 22 r. takže vidím ako chalani v tomto veku....hlavne aby bola baba na sex...

deti95060810
24. máj 2017

@0silvia0 tri naraz dávame tú istú otázku....

iva2795
autor
24. máj 2017

Ano boji sa ze si najde inu

obsadenemeno
24. máj 2017

@obsadenemeno a sme doma.... tak jej povedz, ze aj keby nechodil piatky von, ked chce nejaku prekotit, prilezitost sa najde aj v utorok ci vo stvrtok..... ak mu nedoveruje, asi vie preco. Alebo si musi usporiadat hlavu. Zaruka vernosti neexistuje.

0silvia0
24. máj 2017

@iva2795 ja neviem čo chce od takého mladého ucha. Nech si nájde starého vyžitého chrena, ten bude sedieť pri nej na stoličke a bude sa na ňu kukať ako na svätý obrázok

iva2795
autor
24. máj 2017

Oni chodia aj spolu vonku ale ked ma ist sam tak je hotova 🙂 ze ide sam :D

deti95060810
24. máj 2017

tak to sa bude báť ešte vééééľmi dlho. chalan je mladý - dokonca mladší ako dáma. Teraz to ešte nemusí byť problém, ale o niekoľko rokov....môže.

iva2795
autor
24. máj 2017

@deti95060810 vekovy rozdiel je cca 6mes. 🙂 medzi nimi 🙂

deti95060810
24. máj 2017

@iva2795 vieš aký sú chlapi....O niekoľko rokov sa bude pozerať po mladšej....no proste chlapi...

iva2795
autor
24. máj 2017

@deti95060810 veru chlapi niesu 100%tny 🙂 no chlapec planuje snou babatko aj nad svadbou uvazuju o rok 🙂 no uvidimw co s toho bude 🙂

sweetlife001
24. máj 2017

@deti95060810 a este k tomu pri cudzom

@iva2795 mne by tiez vadilo keby moj kazdy piatok chodil von. Ale vzhladom na vek dotycneho to je normalne. Podla mna ho to hranie sa na rodinku skor ci neskor prejde. Aj ja a aj moj muz ked sme mali 21 sme chceli byt kazdy vikend vonku, ale teraz ked sme starsi a mame dieta uz by mi to bolo divne keby sme potrebovali kazdy piatok sa niekde flakat. Je to normalne, ze clovek potrebuje spolocnost, priatelov aj moj je napr momentalne v tejto chvili na biliarde s kolegami, ale neobavam sa nicoho pretoze mu verim. Nezavidim teda tej tvojej sestre, ze sa kazdy piatok doma zoziera co asi ten jej milacik tam vonku robi a je z toho hotova ako si napisala. To si musia vyriesit oni dvaja medzi sebou alebo ona vo svojej hlave. 😀

sissy27
24. máj 2017

@iva2795 veď nech si sestra nájde nejakého nevládneho a najlepšie aj nevidiaceho, ten jej nikam neutečie a ani sa nebude pozerať po iných a má vystarané...
čo iné jej poradiť? ten chalan ešte nič nespravil a už je zle... aj mi ho je ľúto, no...
sestra mala najprv dospieť, užiť si a až potom si robiť deti a púšťať sa do vzťahov...a on takisto...sestra buď chlapovi verí a nemá prečo riešiť somariny, alebo mu neverí a potom s ním nemá prečo strácať čas... aj keď ho bude 24 hodín denne 7 dní v týždni držať za vtáka, tak jej to nepomôže, keď bude chcieť, tak ju podvedie...a nemusí to byť vôbec v piatok večer...

dominika6
25. máj 2017

@iva2795 v dnešnej dobe ked porovnám mentalitu, chlap vo veku 21r je ako za starých čias chlap čo mal 16r.
ak ju bude chcieť podviesť,tak to urobí kedykolvek a kdekolvek..nie v krčme,pred kamošmi

iva2795
autor
25. máj 2017

Takto on cely den pracuje cca do 22.00 ona je nezamestnana takze sa stara o vsetko ziju si pekne sem tam sa pohadaju inak je vsetko ok rozumeju si po vsetkych strankach 🙂

0silvia0
25. máj 2017

@iva2795 takže mladá má kopu času tak rozmýšľa nad blbosťami a v hlave sa jej rozvíjajú katastrofálne scenáre. Žeby to bolo kvôli strachu pred stratou komfortu, ktorý jej tento mladý muž poskytuje?

eeffka
25. máj 2017

@iva2795 nuz ak ratam dobre tak sestra ma 22 -4co spolu ziju-1rok kym porodila , hmm takze ostala tehotna 16/17r.... a ona sa obava ze ju 21r podvedie s nejakou hmmm fuj spinou...

Ako to je? zlodej krici chytte zlodeja? Bez urazky ale toto je problem z kategorie takych "jednoduchsich osobok"

iva2795
autor
25. máj 2017

@eeffka peniaze jej nedava zij3 zo svojho stravu aj pre neho kupuje ona 🙂 dali sa dokopy ked maly mal 6mes.teraz ma 4roky 🙂 a koncom roka budu oni spolu 4 roky 🙂

eeffka
25. máj 2017

@iva2795 a co ? su obaja deti, 21r chlapec sa ma bavit s kamosmi, uzivat si zivot a nie sa starat o nejaku 17r slobodnu nezamestnanu mamicku s cudzim dietataom. Pripada mi to akoby sa 2deti hrali na mamicku a otecka. a chlapcekovi sa uz nechce... sak komu by sa chcelo v tom veku

iva2795
autor
25. máj 2017

@eeffka jemu sa chce berie maleho na vylety venuje sa mu stale ked je doma 🙂 vcera mali debatu tak sam povedal ze nebude tak casto chodit vonku 🙂

libawet
25. máj 2017

myslím si, že každý sa chová podľa toho, aký je, aj ten 21-ročný. Ak je zodpovedný ( a prečo by v 21 r. nemohol byť, ak mal takú výchovu a bol k tomu vedený ? ), tak bude aj vonku zodpovedný, ak je verný, aj vonku bude verný, atď., ak taký nie je, tak ani vonku taký nebude. Tomu sa nedá naučiť, či odučiť, ani keď ho doma priviaže. Ak sa autorka bojí, tak asi má dôvod a vie koho si brala/ alebo s kým žije. Nuž - opäť, ak mala o ňom pochyby a neverila mu, načo s ním ešte otehotnela? Každý sme si strojcom svojho šťastia.

iva2795
autor
25. máj 2017

@libawet nikdy ju nepodviedol ale boji sa toho ze by sa to mohlo stat 🙂 kazdy chlap sa obzrie za inou suknou a ked su vonku a on pozrie na inu tak jej to vadi kus 🙂

libawet
25. máj 2017

@iva2795 ale to sú len také úvahy, čo by bolo, keby....boli by sme v nebi. To je hlúposť. Buď ho pozná alebo nepozná. Ak to doteraz neurobil, prečo odrazu teraz by mal? Tak ako spolu žijú? Hovorím, ak sestra má obavy, tak asi oprávnené a vie, čo sa u nich deje...nič nie je len tak. Možno Ti nepovedala všetko, hlavne o svojej vlastnej vine neradi hovoríme, priznávame.

iva2795
autor
25. máj 2017

@libawet ona ho toez nikdy nepodviedla 🙂 priblizim to viac su spoluziaci zo zakladky poznaju sa dobre ked mali 15r chodili spolu rozisli sa (podviedol ju) a teraz su zase spolu mozno si to len namysla ze by ju mohol poviest 🙂