Priatelova sestra píše, že sa jej sníva, ako ma kope do tehotenského brucha

6. jan 2021

Ahojte zakladám novú tému prepáčte mi už som tu raz písala za priateľovu rodinu a ako sa mi tehotnej vyhrážali a priali mi strašne veci teda jeho sestra tak teraz mu písala take veci že sa jej stále sníva že ma kope do tehotenského brucha a že ako keby to je skutočnosť chcem dať aspoň zákaz priblíženia ja neviem už čo od nich čakať myslite že sa dá s tým uspieť u policajtov ?

pribinak
6. jan 2021

Tvoj priateľ ti ukazuje takéto SMS? To je co za chlapa?

karelova
6. jan 2021

Súhlas, tvoj muz by mal mať rozum a takéto správy, ktoré ťa akurát rozrusia, ti vôbec neukazovat. A nech narobí poriadky so svojou rodinou 🙄

zuzikak
6. jan 2021

priatel 1. musi urobit poriadky zo svojou rodinou a bud sa zacnu spravat normalne a nevypisovat kraviny alebo 2. budes musiet bud s priatelom odist od nich co najdalej alebo ostante v kontakte ale lepsie to nebude nikdy. Ak pise taketo debilne reci, tak by mal mat priatel rozum a nie ta rozrusovat ale si to s nimi vybavit ak chce stat pri tebe. Ak to nevyriesi, budes si to musiet vyriesit sama, zial. Neviem, ci s tym u policajtov uspejes lebo opisuje len svoj sen ale na druhej strane ak to pise priamo tebe, mozes ju upozornit, ze to povazujes za obtazovanie a nezelas si aby ta kontaktovala. Ak ta bude i nadalej kontaktovat, s tym uz u policajtov uspejes a zakaz priblizenia si mozes vymoct.

nenne27
6. jan 2021

Tvoj priatel je pekny srac,co ti poviem. Ma chranit svoju zenu a dieta, viac k tomu nemam co dodat.

malapepka
6. jan 2021

Zjavne maju jeho mama aj sestra nejaky psychicke problemy. Robia ti zle a uzovaju si to.
Ale, prepac, podla mna ich ma aj tvoj priatel.
1. nezastane sa ta, neumlci tie dve, neurobi nic pre to, aby s tym prestali.
2. ukazuje ti spravy, ktore ti ublizuju, rozrusuju a tym ta vystavuje ich urazkam sprostredkovane.
Takze ti ublizuje aj on.

Mamu ani sestru nezmenite. Ale zmenit by ste mali vas dvoch voci nim. Urobit vsetko pre to, aby ste sa od nich odputali. Na co je dobre toto neustale hasterenie?

nominativ
6. jan 2021

To, že sestra toto tvojmu priateľovi prezradí je jedna vec, to, že ti to muž ešte aj povie, je druhá.

Ale zákaz priblíženia a podobné tým asi nedocielis, keby sa dá odsúdiť za sen, tak by som bola minimálne rozvedená 10x. 😄

hellwant
6. jan 2021

To je co za uchylnost, skor si myslim, ze si to vymysla, aby vas znervoznila, ak ta nemaju radi.

jajka71
6. jan 2021

Zrejme im vadí, že tvoj priateľ má teba a budete mat dieťa, tým pádom nebude pre nich centrom pozornosti pôvodná rodina ale ty a vaše dieťa. Sú také rodiny. Ja by som hodila reč s polovičkou, nech tti už také veci neukazuje a obmedzí kontakt s nimi kým nieje babo, potrebuješ kľud.... Potom sa ukáže, či sa vzťahy znormaliziju, sú takí, ktorí sa stretá ju len keď je to nutné, sú takí, ktorí kontakt nedodržuju, lebo pôvodnej rodine sa výber syna/dcéry nepáči a chcú aby sa rozišli čím skôr.... Je len na vás dvoch či to u stojíte. Dohodnite sa co ďalej, hlavne nech ta tým už nestresuj, stres v tehu je veľmi nebezpečný.....

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
6. jan 2021

Dúfam, že bývate aspoň 300 km od seba.

lujza123
6. jan 2021

IQ niekde na úrovni orangutana, celá familia a aj tvoj priatel.
Tiež to nemá v hlave v poriadku, rodinu si nevyberies, keď sú raz sprostí s už tým nič nenarobis, ale keby je aspoň on trochu pri zmysloch takúto správu od sestry okamžite vymaže a v žiadnom prípade to neukáže svojej tehotnej priateľke.
Podľa mna on je rovnako prijebany ako jeho sestra.

Prepáčte mi vulgarizmy, na takýchto slušne slová neexistuju

autor
7. jan 2021

Neviem ja už toto ďalej trpieť nechcem on s tým nič nerobí ona sa snim baví ako s dobytkom somnou tiež on je ticho stále pred svojou rodinou ja chcem chlapa ktorý si zastane mňa aj moje dieťa a nie takéto dieťa pokial nejsme zobratý chcela by som sa s ním rozísť ja už takto ďalej nevladzem takéto blbosti riešiť lebo on si nevie otvoriť hubu a zastať si ma

pribinak
7. jan 2021

Úprimne? Ja by som sa s ním už dávno rozišla. Nie kvôli jeho rodine, ale kvôli tomu, že nekoná

autor
7. jan 2021

@pribinak veď práve to mi vadí ja kašlem na jeho rodinu oni by si nedovoľovali keby im to on rázne zakáže ale on nerobí s tým nič ešte si ich zastáva a ja na toto už ďalej nemám nervy nemám 5 rokov aby som riešila takéto hovadiny a komplexy jeho rodiny a aby sa na to len pozeral

pribinak
7. jan 2021

Ja by som fakt odišla. To je čo za chlapa?