Priateľova sestra a mama mi robia peklo

lea1985
29. nov 2013

Neviem ani ako mam začat som rozvedena z manželstva mam jednu krasnu dcerku našla som si slobodneho priatela bez deti sme spolu 2 roky aj dva mesiace tie posledne 2 mesiace by som najradšej vymazala zo svojho života priatel mi tajil jeho dlžoby jeho rodina ma akceptovala 2 roky a zrazu sa snažia o to aby nam vztah prekazili rozbili a prečo dovod je taky že ja sa nemožem zamestnat a on ma dlh ktory si musi platit chodia nam sem vyryvat ohladom toho aj po telefone začali zo slovami že citujem jeho segru chovaš cudzie decko aj jej dceru a jeho mama posledne že čo od neho čakam že on už požičku že najdeš si inu babu je ich vela normalnu čiže ja niesom to ma urazilo podla nich asi no ked som sa to dozvedela ma skoro porazilo no začalo to byť važne proste teraz sa neozyvaju zas už len čakam a bojim sa toho keď sem zas dojdu vyryvať hriechy a donho hustit čo spravim posledny tel.rozhoor z jeho matkou bol tiež taky nijaky som jej povedala na rovinu prečo mna obvinuju z toho za čo janemožem ani trochu tie dlhy si priatel urobil pri byvalej priatelky a ja som o ničom netušila vtedy som ho vobec ani nepoznala rozhodla som sa sem napisat preto lebo ma to všetko strašne tažiaboli samozrejme som vyčitala priatelovi že prečo mi to nepovedal on sam že jeho rodina moi to prišla doslava a dopismena vyhukať a on mi na to ja som ta nechcel zatažovať a takto lenže čo tento tlak pretrvava dalej jeho sestra začala utočit na moju dcerku a to ma už naštvalo tak som povedala že ak budu pokračovat takto tam podam trestne oznamenie za uražky zatial sa ani neozvali a jemu neviem vravi že nie mam najviac ma boli jak je ten tlak na nas sa stala hrozna vec priatel si myslel že ho koly tomu necham a začal si hladat vztah na erotickej zoznamke ani neviem ako som nato prišla čosi som mu šla na email a našla som tam dve nahe baby bola to eroticka zoznamka to ma priviedlo až na jeho profil bolo tam hlada pomer vztah a fotku tam mal kde bol nahy toma nahnevalo strašne prišiel domov s prace a vypalila som mu facku povedala som mu že mu viac neverim a je to aj koly malej že ako nam toto moholvspravit povedal že to bol chvilkovy skrat lenže on odpisal jedna chcela snim sex ale už jej neodpisal ja neviem čo si mam mysliet ale jedno viem hrozne ma to trapi a už sa jeho rodina snaži tažit tym aj moju rodinu a furt sa vyhražaju že pojdeme k jej rodičom boli ma to všetko jak som to pisala tak slzim čo by ste robili na mojom mieste ďiky za každu odpoveď

billam
29. nov 2013

@lea1985 nejako sa stracam v tych vetach....nedavas bodky, neviem to cele pochopiť...

lea1985
autor
29. nov 2013

No nedavam chcela som všetko opisať aby ste vedeli o čo ide. Aspom približne skus si to prečitať pomaly

danielle37
29. nov 2013

.... a tisne sa mi otázka " Prečo si myslíš,že ti vzťah prekazili jeho mama a sestra?" ZOBUĎ SA, VEĎ TO JE VAROVANIE!!!
Žiješ z mužom, ktorý ti tajil vážnu vec a to dlhy a akože ešte on je urazený tak šup hladáme ďaľšiu, ktorá ťa nahradí..... no asi ťa vymení ako tú pred tebou....../klame mamu, sestru a teba!/ a ak nie, nebodaj, žeby sa to u Vás urovnalo.....no ja neviem.....s myšlienkou, že mi dal najavo, že ma šmahom ruky vymení... asi by som nebola s ním šťastná!!!!!

drobcek26l
29. nov 2013

Ja by som sa asi zbalila a odišla. Ak by ťa prosil, daj mu podmienku nech si splatí dlhy a vyrieši rodinné spory, potom nech sa ukáže a uvidíte čo bude ďalej. Ale nerob si nádeje. Keď ťa klamal dva roky, pochybujem že by chcel teraz niečo dávať do poriadku. No a ty nemáš voči nemu a jeho rodine žiadne záväzky tak si skús nájsť niekoho s kým budeš naozaj šťastná

billam
29. nov 2013

@lea1985 najlepsie spravis, ked odides od neho a od jeho rodiny....budes mat pokoj a hlavne dcérku uchranis pred psychickymi problémami.

lea1985
autor
29. nov 2013

@danielle37 myslim lebo posledne 2 mesiace mi ničia život ubližuju mi všeliko jak sa im to hodi.až som musela vyslovene povedat že podam trestne oznamenie hej tajil mi to ale povedal mi taku vec že sa bal že ho necham neni urazeny on nedavala som tam bodky ale boli to natolko že sa piše o tom tažko ja ho nezastavam hladal inu ale povedal že to bol skrat a tlak od jeho rodiny lebo ony chcu aby to somnou ukončil ja som zobudena a určite nie naivna povedala som mu že mu neverim a on prosil o šancu

lea1985
autor
29. nov 2013

@drobcek26l to som chcela urobit aj ja presne toto som povedala jemu ale ja som bez prace keby aj idem kde rodičia su dalej mala tu chodi do školy a striedat jej školy a robit jej stresy tohto somju chcela vyvarovat

danielle37
29. nov 2013

@lea1985 no život je o dávaní šance, ale dokedy? No po dvoch rokoch ti nepovie o dlhoch - to je divné..... aj keď sa s jeho rodinou nebudeš stretávať.... no neviem.....snaž sa riešiť kvôli malej, tá si dobre uvedomuje čo sa u vás deje, nemusí slovne rozumieť ale tú "zlú atmošku" vníma.....ovlpyvňuje to aj ju....po tomto by som myslela už len na dieťa..... začala odznovu a dávala si pozor, aby dcéra toto nemusela znovu so mnou prežívať... je to tvoj život, tvoje rozhodnutie....

tyssa
29. nov 2013

a ty mas strach ze si s dcerkou nenajdes niekoho normalneho? neviem aky bol tvoj predchadzajuci partner, ale tento je dost mimo,.. /myslim nezrely na normalny vztah/, klamal ohladne dlzob, chodi na zoznamku, dava si na net hole fotky,.. ako prepac ale kolko ma rokov?niekedy mam pocit ze niektore zeny su uplne masochistky,...
na tvojom mieste by som riesila nove byvanie, pracu, starostlivost o dceru a vztah az potom, ked by som mala toto vsetko zabezpecene, aby som nebola na nikom zavisla, zdvihla by som si sebavedomie a hladala rovnocenneho partnera

lea1985
autor
29. nov 2013

@billam zatial nemam kam nemam robotu a moj otec pije neni možnost sa vratit ale sa nechcem popalit a rozvadzat znovu

sissy27
29. nov 2013

@lea1985 toto nie je vôbec o jeho mame a sestre alebo o tom, či si ty dosť dobrá preňho... ja to vidím tak, že on nie je dosť dobrý pre teba, chlap, ktorý ti tají dlžoby a hľadá úlety na sexzoznamke - no sorry, toto potrebuješ ku šťastiu? a výhovorky nechcel som ťa zaťažovať alebo bol to skrat - to je hodné tak 15ročného puberťáka a zožrať mu to môže tiež tak akurát 15ročná slečna... lebo priznať sa niekomu s dlžobami nie je zaťažovanie,ale jednanie na rovinu, aby ten druhý vedel, že nemôžeme si dovoliť to alebo ono, lebo splácam... a skrat na sexzoznamke - to už kto takto rieši problémy? dospelý normálny chlap? 😝 a ešte jedna vec - jeho rodina sa k tebe zachovala tak ako sa zachovala a on nepovedal ani búúúúú? mal sa ťa normálne zastať, priznať si svoje chyby a nie to nechať na tebe... zbal mu saky paky a dovidenia, máš na viac...

betiska
29. nov 2013

Lea, zbaľ sa a choď aj s dcérou preč. Na novú školu si zvykne, a si myslím, že to bude oveľa menší stres, ako keď zostaneš na mieste, a necháš zo seba urobiť trosku. To nepomôže ani Tebe, a tobôž nie tvojej dcére. On sa nezmení, to by musel veeeľmi chcieť,... 😒

rommin
29. nov 2013

@lea1985 rozvádzať?ved píšeš ,že je to priateľ.....

lea1985
autor
29. nov 2013

@tyssa toho sa nebojim vobec 33 rokov ma viem že si to uvedomuje aj ja si to uvedomujem už davno v prvom rade robotu si musim najst a potom možem odchadzat

veronicka1901
29. nov 2013

Tiez by som ti poradila, aby si od neho odisla, ale ked si bez prace a nemas kam, to je horsie ☹ . Drzim palce.

zukana
29. nov 2013

ja viem tiež aké je to keď svokra a švagriná rýpu (teror, ignorácia, nadávky, ohováranie a pod.) . Ale mám aspoň mužovu oporu. To že ti klamal s dlhmi a potom aj to že vôbec rozmýšla nad erotickou zoznamkou sú signály, že to s tebou nemyslí vážne. A pre niečo čo neviem ťa nechce opustiť, teda ťa len využíva. Viem že každá ti tu napíše, aby si od neho odišla, My však vidíme len jednu stranu a nechceme ti určite zle. Len sa na vec pozeráme z vonku a s triezvym rozumom.

lea1985
autor
29. nov 2013

@betiska nemam kam domov ku rodičom nie pije otec toto už ma 2 školu vieš ,ja si musim najst pracu potom uvidim čo dalej alej najskorej asi odidem

lea1985
autor
29. nov 2013

@veronicka1901 no to nemam a ďakujem

lea1985
autor
29. nov 2013

@rommin no už som bola vydata raz a on si ma chcel už vziat akby som suhlasila tak by to pre mna znamenalo asi 2 rozvod tak som to myslela

lea1985
autor
29. nov 2013

@zukana ja viem že toto neobi normalny chlap jak som na to prišla no on nni zrely

bahira1962012
29. nov 2013

@lea1985 utekaj čo najrýchlejšie preč,su to jeho problemy a jeho rodina tiež nebude OK ked obvinuju teba a navažaju sa do nevinneho dieťaťa .....

lea1985
autor
29. nov 2013

@zukana to že to nemysli važne to som povedala aj ja inak by ho taketo nenapadlo vobec

bahira1962012
29. nov 2013

@lea1985 ja len nerozumiem 😲 prečo matku s dieťaťom obalamutil 🙄 mal si najsť slobodnu ,mohol mať otvorené manželstvo 😔 😔 😔 😔

lea1985
autor
29. nov 2013

@bahira196201 No neni to lahke baby nemam pracu riešim zamestnanie momentalne nemam na to peniaze odist inam

lea1985
autor
29. nov 2013

@bahira1962012 aj ja hovorim

lea1985
autor
29. nov 2013

@bahira1962012 to jedine nedovolim aby sa navažali do mna a mojej malej

bahira1962012
29. nov 2013

@lea1985 prežila som niečo podobne ale priatel nemal dlhy a vždy sa snažil hned riešiť problem so svojou matkou , k tým dlhom,u nás to bolo trošku inak ,priatel zaplatil dlžoby za kamarata ktoremu bol ručitelom 😔 😔 😔 😔 ručil dlho predtým než sme sa vobec spoznali 😝 ked sme spolu začali žiť,mal na konte 0.........

rommin
29. nov 2013

@lea1985 tak to by som bola šťastná prešťastná,že niesom zanho vydatá 😒

bahira1962012
29. nov 2013

to ma vždy pobaví ako niekto hádže špinu na človeka ktorý s tým nemá nič spoločne a stalo sa to predtým než sa dvaja vobec spoznali 😅

lea1985
autor
29. nov 2013

@rommin to aj som momentalne si riešim pracu ak ma nikam vezmu asi pojdem do prdele lebo si viete asi všetky predstaviť jak ma toto boli nie každy 33 ročny chalan sa takto chova jak decko