Priateľova mama na mňa za chrbtom nadáva

kikulienka12
14. okt 2015

Ahojte baby.. Mam 23rokov mám priateľa nie mesiac ale O dosť viac. Má mladšiu sestru ktorá na mňa od začiatku žiarila že som jej zobrala brata to chapem. Jeho mama čiže raz moja svokra.. Zevraj za chrbtom na mňa aj na priateľa nadáva. Hovorí nám to jeho sestra. Má mňa že som naposledy tam bola som ležala pri tom vie ako mi bolo.. Má priateľa nadáva tak isto... žije ďalej od nás teraz tam priateľ pôjde sám a chce zistiť či bude na mňa nadávať keď tam nebudem alebo či sú to klamstvá od jeho 10rocnej sestry.. Mam strach čo si zase na mňa nevymysla bojím sa že nás bude chcieť rozdeliť.

dominika6
14. okt 2015

@kikulienka12
ako ešte raz?

puklica13
14. okt 2015

😂

emily203
14. okt 2015

@kikulienka12
Ahoj,,, ak sa ta vzda kvoli mame a sestre, tak nestoji za vela... Ale pises, ze ide zistit situaciu, tak mu asi zalezi na tebe. 🙂 Najlepsie by bolo, keby ste si vsetci sadli a v klude si to vyjasnili. Tak sa aspon nebudes trapit, ze co sa za tvojim chrbtom deje. a mozno to len malinka vymysla, aby brasko bol len s nou. 🙂 Vela stastia.

kikulienka12
autor
14. okt 2015

@dominika6 čo nechápes? 😀
@puklica13 a tebe je čo smiešne 😂

charlie1980
14. okt 2015

@dominika6 Uz som myslela, ze to len ja mam dnes tazsie chapanie 😀

magmolatus
14. okt 2015

Nejak by som neriešil 10 ročné dieťa. Jasne že bude žiarliť ak si jej zobrala brata s ktorým dobre vychadzala. Jej slova by som bral na lahšiu váhu, aj ked je pravda ze niektoré decka povedia aj to co netreba, ale vedia si aj dobre vymýšlat.
Ak by mala tvoja buduca svokra s tebou problem, tvoj partner by o tom už vedel.

cverka
14. okt 2015

😕 😕 😕 😕 a ty máš 12? keď berieš vážne veci, ktoré ti povie 10 ročné decko? 😀 😀 😀

nyusika
14. okt 2015

ja nerozumiem, mas 23 rokov frajera a jeho sestra, ci mama ta ohovaraju ?? alebo ty mas 23 rokov...ci co vlastne riesis ?
ze ta nema rado 10 rocne dievcatko ?
No ved ju zoberte do kina a kupte gumky do vlasov predsa😀 😀 😀 😀

kikulienka12
autor
14. okt 2015

@nyusika riešim to že jeho mama zevraj na nás nadáva. S jeho sestrou si vychadzam

nyusika
14. okt 2015

@kikulienka12 jaj, a to riesis tak preventivne ? ako trening ? lebo isto to asi nevies...moj ty kvet, jasne, ze nadava. aj ja by som nadavala, kebyze moj syn chodi s takou jednoduchou dievcickou 😀 😀

kikulienka12
autor
14. okt 2015

@nyusika hej? Tak ďakujem teda ;) čo ti poviem nato tak to nebudem riešiť keď som jednoduchá dievka :D

dominika6
14. okt 2015

@kikulienka12
čo nechápem? prečítaj si to po sebe,pekne nahlas,pomaly a potom sa opýtaj znova....
načo sem pletieš sestru,do toho svokru...
svokre kúp kávu,upeč jej koláč a hned ťa bude mať radšej...

seahorse27
14. okt 2015

@dominika6 Niektori ludia maju problem preformulovat svoje myslienky do recovej alebo pisanej pdoby. Hovoria/pisu tak, ako im plynu myslienky...im sa to zda ok a nechapu, preco ti druhi nechapu 😀 Smolu maju posluchaci/citatelia - musia klast milion doplnujucich otázok, aby sa dozvedeli, o com autor toci...

moni244
14. okt 2015

@dominika6 ani ja som to nepochopila

dominika6
14. okt 2015

@seahorse27
to mi je jasné,len ich myšlienkové pochody (píš ako počuješ-myslíš) sa minú účinkom v písanej forme na fore 😀 😀 😀 čo je na ich škodu,lebo kým vysvetlí pointu,sama príde na rozuzlenie problému a zistí,že je to aj tak zbytočné...

beatrice1607
14. okt 2015

@kikulienka12 aj ja som sa stratila. Skus to napisat este raz a trosku zrozumitelnejsie. 🙂

andrejzbb
14. okt 2015

Sadni si s priateľom a pokecajte...ak ti to vadí, tak to rieš so všetkými naraz a urob si poriadok - dohady sú nanič...ak je to pravda, tak sa to vyrieši v štýle BUĎ ALEBO...
Skôr si to predstav v štýle, že to bude raz starká tvojich detí...a tá sestra vyrastie...mysli dopredu
Ak som to zle pochopila, tak sa ospravedlňujem...je to trochu chaoticky písané 🙂

ivett1
14. okt 2015

pozerám, že kočka je z NZ, možno je bilinguálna a potom ťažšie "prepína" z jazyka do jazyka a ešte ťažšie píše ...a ak píše na mobile alebo tablete, tak sa ani nečudujem, že "nem értem"
@kikulienka12 kašli na to, že ťa tvoja budúca svokra ohovára pred 10 ročným dievčaťom, veď predsa žiješ so svojím priateľom a on ťa ľúbi... a ak bude treba, tak si ťa pred ňou zastane 😉 ... nebývate predsa spolu s jeho rodinou😉
mala by si to riešiť vtedy, ak by vyslovene štvala svojho syna-teda tvojho priateľa, proti tebe a chcela by vám rozbiť vzťah, ale to, že utrúsi na tvoju adresu sem-tam nejakú blbú poznámku, to fakt nestojí za námahu ...

charlie1980
14. okt 2015

Jaaaaaj, ja som to uz pochopila! Jej Svokra nadava, ze dievca lezalo, pritom vie, ze jej asi nebolo dobre, aj na svojho priatela nadava, ze lezi.
Aha...takze tu nemusis riesit, ci ta ohovara, kupte jej nejake moderne elektrospotrebice (napr. mycku riadu, parovy vysavac, automaticku pracku) a vsetci si mozu sunky u nej valat doma. Zatial jej pomahaj v domacnosti, ked ti bude zle, chod domov alebo tam nechod vobec.
Boze, ja si sedim na vedeni.

andrejzbb
14. okt 2015

hh tak asi aj ja :D :D :D

bohuslava8
14. okt 2015

@kikulienka12 ... tak počkaj kým sa vydaš za toho mladíka a mamička ti bude nadávať do očí

eri28
14. okt 2015

@kikulienka12 asi chces zit s chlapom a nie z jeho mamou.Tak sa na nu vys....Nezijete v jednom dome a nie vsetky svokre su z rozpravky tak si zvykaj.A ked nadava na synceka tak mozno nie je uplne okej on alebo ona.A ta 10 rocna z toho vyrastie. 😀

babydesire
15. okt 2015

@kikulienka12 Tiez trosky nechapem o com pises hlavne ta veta ktora zacina "Ma mna..."
Nevysvetlila si ze si uz s jeho sestrou rozumies..
Hmm..no neviem,,a ako ta ohovara? Pred kym a co o vas hovori? Mimochodom,nechcem byt zla,ale bez vetra sa ani listok nepohne...a mozno ide o nedorozumenie,treba to zistit...mozno jeho sestricka muti vodu aby ste si ju vy dvaja vsimali...a ako sa sprava jeho mama k tebe?