Priateľku pozvali jej kolegovia na wellness a mňa ide poraziť

lalalaboy
12. nov 2022

Sme mladý ja mam 18 ona 17 obaja brigadujeme chceme ísť na výšku atd atd.
Ide o to že ju nejaký jej kolega pozval na Welness. Ani sa ma nespýtala či môže ísť ani nič len mi oznámila že pôjde na víkend. A mňa ide rozdrapiť. Neviem ako sa zachovať čo mám robiť.
Predstava že bude nahá v jednej miestnosti s dvoma chlapmi ktorý majú 25+ je... No asi si viete predstaviť 🙂 (Áno ide snimi aj jedna baba okrem mojej ale aj tak). Upokojuje ma že sa nemám čoho báť že si dá plavky ale viem že koľko krát sa tam v plavkách ísť nemôže. Nechcem byť stíhačka čo žiarli ale toto mi príde trochu cez. Nepovedal by som keby sa ma spýta či mi to nevadí. Či som stým v pohode alebo najlepšie keby ma zavolá tiež ale ona mi to len oznámi. Vraj chce len na víkend vypnúť s kamarátmi. Nie že by som jej neveril, ale ani bohovi neverím im. A neviem čo robiť.

viestta
12. nov 2022

A čo ona je tvoje sedemrocnevdieta, že sa ťa musí spýtať ci môže ísť von?
A áno, si žiarlivá stíhačka, ani tvoj mladý vek to neospravedlňuje. Začni si zvykať, že tvoje partnerky nebudú nikdy tvoj majetok a nebudeš im dávať povolenia. Ani na wellnes ani na nic

huxy
12. nov 2022

Určite by sa mi to nepáčilo a partnerovi by som to povedala. Ak by aj napriek tomu išiel, asi by som si veľmi rozmyslela, či byt s človekom, ktorý kašle na moje pocity. Predsa len 2 chlapi a 2 ženy spolu na wellnesse? Nieee

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
12. nov 2022

Zavolaj si na víkend niekoho aj ty a v piatok jej pomôž zbaliť kufor, čo ešte chceš robiť?
Pýtať si povolenie môže akurát tak od rodičov keď nemá 18 a nie teba. A poviem ti novinku ak by sa s niekým z kolegov chcela vyspať urobí to skôr cez obednú prestávku ako na welnese.

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
huxy
12. nov 2022

@oli18 sú wellness, kde odporúčajú chodiť bez plaviek (môžu Max v plachte), sú aj také, kde je vyslovene zakázane ísť v plavkách (niekde v poľsku). Napr.sauny a tak

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wheel
12. nov 2022

Ved tym, ze s nimi ide na wellness (miesto toho aby tam isla s tebou) ti povedala vsetko. Co tam este chces riesit? Vies co mas robit. A este na vikend.

nepic
12. nov 2022

@lalalaboy
V pohode... budúci víkend by som išiel aj ja a manželka to veľmi dobre vie.. 😝

svokrinjazykmonika
12. nov 2022

@lalalaboy podľa mňa máš pravdu. Je to cez čiaru aby takto vo štvorici išli. Keby si predstavím že môj muž mi oznámi že ide s jedným kamarátom a dvomi babami na wellnes... No tak to teda nie. A keby mňa niekto pozve a môjmu mužovi by to čo i len trošku vadilo tak by som nešla. A nešla by som ani keby mu to nevadilo lebo mi to príde proste cez čiaru...

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
huxy
12. nov 2022

@oli18 veriť nemusíš. Bežné sú wellnessy kde sú sauny pre mužov a ženy spolu. A je minimálne odporúčané chodiť bez plaviek.

kleopatra114
12. nov 2022

Ja len , v 17 r. By mi mama pleskla jednu po papulke, keby som jej povedala , že idem na víkend na wellnes s dvoma chlapmi a poslala by má do izby ucit sa 😂😂😂😂

lalalaboy
autor
12. nov 2022

@oli18 žial to tak je... sám som bol s rodinou kolko krát na welness po hoteloch atd atd. A jediná podmienka bola žiadne plavky len plachta... žiadne separovanie nič podobné

wheel
12. nov 2022

@zoro9836 Nechces si dohodnut vikendovy welness s viesttou? Bolo by to fajn , mozte aj fotky pozdielat potom 🙂)

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
huxy
12. nov 2022

@oli18 kľudne aj do lc k Molnárovi. Kukať môžeš na tých, ktorí nahí sú. Je to na každom, ako si to zvolí. Do parnej sauny sa neodporúča ani tá plachta.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvanielka
12. nov 2022

@oli18 Aj v takom Permone je bezplavkový wellnes a zmiešaný ... Ale tak je tam prítmie a človek tam hádam ako nechodí očumovať ľudí panebože. Dostaneš plachtu.

lalalaboy
autor
12. nov 2022

Doslova každý welness v tatrach tak funguje... Každopádne jej poviem čo si o tom myslím... že sa mi to nepáči... nebudem jej to ale zakazovať... uvidím čo spraví

marca12
12. nov 2022

@lalalaboy Robis zbytocnu paniku,ospravedlnuje ta iba vek. Aj my z prace chodime do wellnesu. V saune mas predsa plachtu na sebe. Ved je to to iste ako ked ma letne saty na ramienka,kratasy,tielko a podobne. Byt tebou,zapracujem na ziarlivosti. Tymto si ju odozenies. Ziadna zena nechce ziarliveho chlapa.

kitycat
12. nov 2022

@lalalaboy teba sa pytat nemusi.

Mama ju pustila, ne? 🤣🤣🤣
Daky troll

natalienka12
12. nov 2022

@lalalaboy A najpodstatnejsia otazka…kto ten welness plati? Ona sa asi nechala pozvat. To je odpoved na vsetko. Uz sa len zamysli. 😂 Uprimne, jej to je egal ci sa s nou rozides. Je mlada, ma 17 a uziva si. Tvoje pocity ju nezaujimaju. A preco aj? Ty nie si jej otec, aby si jej nieco povoloval ci nepovoloval. Mal si welness zaplatit ty a isla by s tebou.

wheel
12. nov 2022

@marca12 Ziarlivost je jedna vec, ja som clovek ktory absolutne neziarli. Este raz to zdoraznim absolutne neziarli. Ale keby mi zenska len oznamila ze idu v dvoch dvojiciach na vikendovy wellness tak by mi celkom vybila dych. Ci myslis ze dvaja 25+ rocni co maju cely vikend na spracovanie dvoch 17 tok tam idu s akym umyslom? Porozpravat sa? :D Nesranduj prosimta.

lalalaboy
autor
12. nov 2022

@wheel ĎAKUJEM bože nekdo kdo ma chápe

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalenka33
12. nov 2022

@oli18 Tále Hotel Partizán do sauny môžeš s plachtou, ale do virivky nie, tam na holo a nikto neriešil či chlap či žena...ako bonus výhlad na lyžujucich ludí, tí sú našťastie dosť ďaleko a nedovidia na naháčov vo vírivke 🤣