Priateľka sa vie ľahko uraziť

11. feb 2021

Ahojte, chcel by som sa vás spýtať či je v poriadku keď moja priateľka sa vie veľmi ľahko uraziť a nahnevať...? Stále sa za všetko uráža všetko jej vadí, ani zasrandovať nemôžem, keď ma nervy mi nadáva a veľakrát nie mojou chybou. Keď ma nervy za niečo iné tak sa ju snažím vypočuť ukludniť a aj tak začne ešte viac... Priznám sa že niekedy ju aj ja nahnevám ale za 10min. sme v pohode. Všetko jej na mne vadí keď sa hnevá ale inak je milá a láskava s dobrým srdcom

autor
11. feb 2021

A ma nervy aj keď to je kvôli niekomu inému. Nehovorím že nemôže mať nervy ale stále si to vybija na mne

deti95060810
11. feb 2021

priateĺka sa nezmení nikdy . To je jej povaha. Neustále to budeš ty, kto bude musieť vo všetkom ustupovať... a o nadávaní partnerovi radšej pomlčím. Mal by si si rozmyslieť či pre túto slečnu budeš fackovací panák...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. feb 2021

@deti95060810 fackovsci panák určite nebudem viem aj ja zazjapnuť keď ma nervy a začne ma biť alebo prehnane nadávať... Aj keď jej dám albu po ústach aby sa ukludnila a bola normálna začne sa mi vyhrážať a vracať naspäť. Niekedy som fakt zúfalý a mam sto chutí sa s ňou rozísť ale nikdy na to nemám srdce

autor
11. feb 2021

Slabú*

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. feb 2021

@beata_k nebijem pre boha ale keď ma veľké nervy tak namiesto toho aby som ju niekde zasotil jej dám slabu po ústach aby nekričala a bola kľudná a nemusia nás všetci susedia počuť

sweetlife001
11. feb 2021

Psycho. Trepte sa nadalej, hlavne nesplodte dieťa prosim 🙏🙏🙏

viikkki
11. feb 2021

Myslím si ze takýto chlap nieje úplne v poriadku, ženy by sa nemali byť vôbec ani facka na ukludnenie, a nemyslím si ze len ty si to neviniatkouplne to môže byť naopak že ty jej robíš nervy a potom je na teba nepriamo nepríjemná... Ktorá žena bije svojho muža? Lebo nemyslím si ze ak ti dá facku po ruke alebo niečo podobné sa dá nazvať bitim...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. feb 2021

@sweetlife001 no veď

sweetlife001
11. feb 2021

No čo 🙂

autor
11. feb 2021

@viikkki a kto píše že ju bijem, ja ju nebijem a facka taka slabá aby jej to otvorilo oči nezaškodí... Aj keď jej nervy spravím tak sme v pohode za chvíľku ale ak je to kvôli niečomu inému tak to trvá aj hodinu 🙄 Je veľa žien ktoré bijú svojich chlapov

autor
11. feb 2021

@beata_k dúfam že nie 🤦🏻‍♂️

kitycat
11. feb 2021

Kricite po sebe, fackujete sa (ale ina trochu), nespokojni jeden s druhym a naopak... Asi mate dobry sex lebo neviem co vas drzi pokope... Byvate spolu?

autor
11. feb 2021

@kitycat ja po nej nekričim všetko jej hovorím v kľude ale ak to zájde už ďaleko tak zazjapnem

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. feb 2021

@nikolka1986 kto píše že jej dávam stále facky povedal som slabu

autor
12. feb 2021

Akože ja neľutujem toho že som s nou lebo aj keď ma nervy ju milujem ale mrzí ma že keď ich ma tak sa pohádame alebo aj keď som ticho tak je hneď zle... Nehovorím ja mam tiež nervy ale nedokážem sa ľahko nahnevať, iba keď kvôli niečomu psychicky nevládzem

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lintu
12. feb 2021

1. môžeš si zvyknúť (nájsť spôsob, ako čo najbezbolestnejšie prejsť cez jej stavy)

2. keď je pokojná, môžete sa porozprávať a dohodnúť sa na kompromise, že si svoje nervy nebude vybíjať na tebe, ale vždy, keď to na ňu príde, odíde do inej miestnosti.... taktiež môže skúsiť nejaké kurzy, kde sa naučí so svojimi emóciami lepšie pracovať .... na vzťahu by mali pracovať obaja z dvojice

3. môžeš sa s ňou rozísť a nájsť si k sebe povahovo vhodnejšiu partnerku

To tvoje "slabé fackovanie" aj k niečomu pomáha? Ok, v záchvate sa ju tak snažíš priviezť k normálu prebrať, ale.... Ona vrieska, ty trieskaš .... 😀 Ale ak vám to tak vyhovuje.... 👍
Koľko máte rokov a ste spolu?

marcellka32
12. feb 2021

Čo je to slabá facka??? Lebo nasratý muž keď sa zaženie rukou tak neviem.....už len to pomyslenie mi robí zle, ale keď ťa to ukľudní a ju tiež tak pokračujte

jaskolka
12. feb 2021

No zbohom, vy ste dvojica... Ona sa uráža, nadáva, vrieska a ty, "lebo ju nechceš sotit, tak jej dáš po ústach"... Môj ty bože, nemajte deti lebo skončia v ústave. Vieš, pripomínas mi môjho ex, ten sotenie, kmasanie za vlasy, drvenie rúk, nepovažoval za útoky. Za bitku označoval len to, že zmlati ženu do krvi. Nerozumiem, prečo ste spolu? Urážky, hádky, "slabé" facky... Ste vôbec normálni obaja? Lebo prepáč, ale z príspevku vyzerá, že obaja by ste potrebovali liečbu

simca06022011
12. feb 2021

aj moj chlap ked mi povie kludne nejaku sprostost tam ma vytoci este viac, mozno ty ju vobec recami neukludnis :D
vy sa radsej rozidte, ste totalne nekompatibilny par :D na co ste spolu, ked sa len hadate a otlkate?

simca06022011
12. feb 2021

@bennn ludia sa bezne hadaju, preco by mala byt zena co sa vytoci a navrieska na chlapa hned toxicka ? 🙂)) Tito dvaja ale ok nie su... to je fakt 🙂 (ved podla prispevkov len "nervy" maju obaja)

autor
12. feb 2021

@marcellka32 viem ovládať svoju silu a nikdy som jej nedal silnú aj keď som už ja mal nervy

elenita
12. feb 2021

No na mna moj nastavajuci nikdy v zivote nezvysil hlas, ani na deti, a uz vobec nie ani naznak slabuckej facky. Prave naopak, ked sa mi nieco nepaci, alebo si myslim, ze to treba spravit inak, konstruktivne, pokojne a potichu mu to vysvetlim, a vacsinou hned uzna, ze ano, dalo by sa to spravit tak a tak, resp. nema problem si priznat chybu. A ani ja. Ale my mame uz svoj vek a co-to odzite. Vy ste podla mna obaja nezreli a mali by ste a sebe a svojej povahe a osobnosti popracovat. Lebo toto by sa Ti opakovalo v kazdom vztahu.

jaskolka
12. feb 2021

Ok, autor, teraz taka mala ukážka... O pár rokov budete mat dieťa. Prídete domov, ona sa pre nejakú hlúposť nastve, začne kričať, nadávať, ty jej dačo povieš, vytoci sa ešte viac, vresk, krik, ty ju "chceš ukludnit" dáš je tu povestnu slabú cez ústa. A na to všetko pozerá vaše niekoľkoročné dieťa s otvorenými ústami.A potom sa rozplače, lebo krik a vresk deti nemajú rady. A co potom? Zhuci ona aj jeho, alebo ty ho sfackas? Lebo pochybujem, že dokážete sa zázrakom obaja zmeniť. Akože podľa teba je to normálne? Prečo ste spolu? Ti, ze ju miluješ, je nuekedy dosť málo, keď očividne vôbec spolu neladite a mate konflikty

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euromasters
15. feb 2021

Ja mám podobný problém s priateľkou tiež sa vadíme pre hlúposti a obviňuje každého zo všetkého ...proste si nevie uznať chybu ale o to nejde..ako píšeš že furt má nervi a furt sa potrebuje vadiť tak skúste ísť obaja k psychologovy ...na sociálke je bezplatný a možno Vám pomôže a nájde problém vo vstahu alebo v tebe alebo v nej..za to nič nedáte ..ak sa máte radi čo vidím že ju ty rad máš tak by som skúsil všetko ale nech ti urobí čokoľvek tak ju neudry ... je to žena to si musíš uvedomyť .držím palce