Priateľka môjho bývalého partnera sa pýtala dcérky, či nechce s nimi žiť

kvetina1990
7. jan 2023

Môjho bývalého manžela priateľka začala do malej hučat vždy keď je tam, či tam nechce ostať žiť. Vravela mi dcéra za sa jej vedia pýtať či tam nechce bývať a teraz keď tam bola tak ze povedala ze pôjde na súd aby ostala tam žiť. Akože krava sprostá. Nech sa stará o svoje 3 deti, ktoré ma každé s inym. Bývali si berie malu max 3 krat do roka iba. Ani nevolá, nepíše ze co a ako medzi to. A ona ide niečo také? Keď sa im vyjadrila ze ona chce bývať s mamkou tak načo to ona vyťahuje a pýta sa... Musím sa sním porozprávať keď príde pre malú nabudúce co bude možno až v k lete teraz tam bola 3 týždne celé sviatky. Lenže aj s nim reč nie je. Múdry vždy. Ale po telefóne riešiť také nebudem. No som nahnevaná

loginexistuje
7. jan 2023

@kvetina1990 a myslis ze to robi kvoli vyzivnemu ? by som to pri najblizsej príezitosti ked tam dcera pojde jej povedala ze take reci si neprajes a nech sa stara o svoje deti a ich otcov

syslik81
7. jan 2023

on ju vidi 3x do roka a ty mu ju das na cele 3 tyzdne este aj sviatky? ako nic v zlom ale to by som nedopustila..dat si upravu styku sudom a jej narovinu povedat nech si vychovava svoje deti ale tvojmu nech nemota hlavu sprostostami

kvetina1990
autor
7. jan 2023

@syslik81 tak keďže je to jej otec, tak každé druhé Vianoce je sním. Toto mu zakázať nemôžem. Ale ano. Najbližšie mu poviem, že tieto reči si neprajem.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetina1990
autor
7. jan 2023

@elizabet173 keďže žije v inom meste tak sme dali neobmedzené stretávania, môže ju mat kedy chce. Tak hoci by som nesúhlasila celé sviatky bolo by mi to naprd platné on je veľký frajer počúvať blbé keci nepotrebujem. A mala chcela ísť.. Chodia k babke, k jeho setre ktorá má deti čiže vždy sa zabaví. Len mi vadia tie keci.

petricka22
7. jan 2023

@kvetina1990 akoze je to cele divne, ze do nej stale hustia, ked tam chodi trikrat za rok, tolkokrat do nej hustit asi nemohli. No aj keby tomu bolo ako hovoris… nie si rada, ze tvoj ex ma priatelku, ktora sa k tvojej dcere sprava pekne? Ze ma o nu zaujem? Ci radsej by si bola za to, keby je to hnusna harpia? Niekedy je lepsie pre dobro deti dat svoje ego nabok. Neviem, kolko rokov ma tvoja dcera, ale myslim, ze aj na jej rozhodnuti zalezi, ci by chcela s otcom travit vicac casu…

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
8. jan 2023

@petricka22 3 týždne bez dieťaťa jej nevadí, nerozdelí dni, ale že nejaká priblbka sa dcéry opýta cca 4x do roka či nechce bývať u nich, je už problém, pritom má počas návštevy určite aj iné blbé kecy.
Treba naučiť dcéru vhodne odpovedať a basta.

kristinapetronela
8. jan 2023

Sudca to nedovolí to sa neboj pokiaľ si dobrá maminka .veď dcera má tiež rozum keď ti o tom povedala . Neries a hlavne sviatky si nejako aj rozdeľte .mne by bolo smutno 3 týždne bez dietata😉

kvetina1990
autor
8. jan 2023

@kristinapetronela áno v tomto je malá skvelá a rozumná. Len mi vadí ze sa to pýtajú vždy keď tam je, a ze také pred ňou hovorí ohľadom súdov. A sviatky tak teraz bola 2 roky so mnou iba keďže bola corona a taka situácia ohľadom toho. Tak čakala som ze ju chce na sviatky teraz ale počítala som ze to bude na vianoce a do Silvestra ale on sa vyjadril a sním sa hádať je zbytočné, robiť si problémy pri nom nepotrebujem a hádať sa s takým človekom už vôbec.

kristinapetronela
8. jan 2023

@kvetina1990 môj názor je že dieťa nepatrí nikomu ale predsa podľa seba viem aká je tá materska láska úplne úžasná ,ochranujes ju verím že sa o ňu chces postarať ,treba ti len veľa síl bojovať proti nejakej ženskej .to je také zvláštne že zrazu ju chcú mať v opatere . Nedaj sa. Verím tomu ,že im na súde povedia ako to je ako to má byť .treba si veriť ,veriť spravodlivosti

kvetina1990
autor
8. jan 2023

@kristinapetronela tak ja dúfam ze to sú len také reči frajerske z jej strany, že na žiadny súd nič nepodá. Ale porozprávam sa o tom s bývalim keď najbližšie príde pre malú.

kristinapetronela
8. jan 2023

@kvetina1990 možno sú to reči ,možno naozaj to tak chce preto buď v predstihu a úprav to nejako nech je s malou aspoň raz mesačne .veď aj ona potrebuje ocka ,hovoríš že je celkom pohode ,chodia na návštevy a tak ... Ale zas nemáš sa podľa mňa čoho báť keď tak by vám dali striedavku ale aj býva ďaleko od vás tak to nie .no proste ries to aj ty a uvidíš ze všetko dobre dopadne .

kvetina1990
autor
8. jan 2023

@kristinapetronela ale ved jemu nik nebráni ani by si ju braval. Hoc aj každý víkend. On žije odtiaľ 65 minút cesty autom. Preto to ma neobmedzené ze môže kedy chce. Rozvedený sme už 7 rokov pomaly. Vždy prisiel väčšinou iba v lete po ňu. Zavolať ako sa ma nikdy to nerobí vôbec. Co tamtej jeho odrazu prislo také niečo vôbec vravieť a pýtať sa. Netuším

kristinapetronela
8. jan 2023

@kvetina1990 no asi jej chyba výživné ktoré platí 🙂 kokos veď sa ozvi hneď čo to má byť nech také nerozprávajú pred malou ... Ja by som sa fakt hneď ozvala ...