Priateľka mi spravila drámu za prespávačku u kamaráta

derdia
27. júl 2022

Pocujte, bol som u kamosa na prespavacke... A ked sme uz sedili a bavili sa, kamos ma zavolal dole do baru. Tam sme stretli jeho dve kamosky. Zavolal ich k nemu, ze troska spolu popijeme a pokecame..
Priatelka mi a spravila scenu... Teraz neviem ci s nou mam este ostat... No nemam chut ked jej toto vadilo... Je to hysterka...poradte co robit?

cocolino234
27. júl 2022

@derdia 😂🤦‍♀️🤦‍♀️ zabudla si dodať, že zavolala jeho kamarátovi a vynadala mu do kktov 😀

radanna11
27. júl 2022

Presne a aj keď bola následne pozvaná neprišla už ani za svet 😀😀😀

bessie12
27. júl 2022

opat nieco podobne ako v tej predchadzaucej teme ? 😂

lesana25
27. júl 2022

Cica, zabudla si sa dať anonymne

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radanna11
27. júl 2022

Ježiš mne to teraz došlo ,že podľa profilu je to normálna mamička čo má deti a manžela a normálne toto dokáže niektorá žena s detmi a mužom robiť ? 🤣🤣to je psycho riadne
Mala by si sa dať vyšetriť lebo ti to dobre udiera na mozog keď dospela vydatá žena toto robi
@derdia

lindous
27. júl 2022

Neviem či to mal byť experiment a chcela si poukázať na to, že keď to spraví chlap, tak tu budú úplne iné reakcie, ale myslím, že je čas ospravedlniť sa všetkým puberťákom, ktorí sú vždy obviňovaní z podobných výmyslov 😂

radanna11
27. júl 2022

@lindous ona normálne ešte aj v tej prvej diskusii čo založila anonymne v opačnom garde sa zapája už neanonymne do komentovania ako nestranná osoba mna porazí to je vážne na lekára 🤣🤣🤣🤣

laila22
27. júl 2022

@derdia no trapas, práve som si prečítala tému, kde priateľ vynadal priateľke...

karelova
27. júl 2022

Teraz uvažujem, na kolko je to od autorky ojedinelá recesia a na kolko si takto bežne mamicky kratia dlhe dni vymyslanim tem 😬😆

jancejance
27. júl 2022

@derdia konečne vieme, kto sa tu nudí a vymýšľa tieto vymyslené hlúposti. Zabudla si dať anonym

evica17
27. júl 2022

@laila22 kde nájdem ti tému ?

radanna11
27. júl 2022

Dievča naozaj pouvazuj o sebe založíš anonymnú vymyslenú diskusiu a potom ju sama komentujes bože to je smiešne 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
@derdia

evica17
27. júl 2022

@karelova ako dakedy keď tu čítam tie diskusie a hlavne tie názory alebo reakcie autoriek (anonymných poväčšine),tak mám fakt pocit že trol dáky,čo sa nudi,lebo e takých sprostých/arogantných/namyslenych ľudí som nestretla ešte.

petamich
27. júl 2022

@radanna11 asi pre toto - chcela vediet co ak by to bolo v opacnom garde a co by sme/ste radili 🫣

derdia
autor
27. júl 2022

@radanna11 zeny vy ste nepochopili srandu😆😆😆😆

luliu
27. júl 2022

A väčšina tu obvinuje deti, že sa nudia cez prázdniny a to nakoniec unudene matky .....

panelacikova
27. júl 2022

@derdia mňa z teba picne 😀 ale dobre si to napísala 🙂

luliu
27. júl 2022

@derdia a čo je na tom vtipné???

viestta
27. júl 2022

Zlatko, dnes aspoň u nás nebolo až tak horúco, aby si sa na to vyhovorila. Takže sú len dve možnosti, chcela si byť vtipná a nevyšlo alebo ti z domácich povinnosti zasibava. V každom prípade odporúčam dat si na pár dní pokoj od MK, pretože nič neospravedlňuje chorobného žiarlivca. Aj keď je to na doktora, tak ci tak je pre život nepoužiteľný ci ma v gatiach chamajdu alebo gule.

panelacikova
27. júl 2022

@derdia ja toto nepochopím. teraz len čítam diskusiu, ako ťa tu dokážu zhodiť niektoré len preto, že si to otočila... neuveriteľné :(

petulda333
27. júl 2022

@radanna11 tamtu temu nezalozila,keby ano,nemoze diskutovat pod svojim nickom.

zuzinka888
27. júl 2022

Tu niekto zufalo tuzi po pozornosti.

panelacikova
27. júl 2022

akože, to som len ja pochopila, že ide o recesiu na predchádzajúcu tému???

maja22
27. júl 2022

Socialny experiment? Ako sa menia nazory podla toho, ci ide o muza alebo o zenu? 😁😁😁

petulda333
27. júl 2022

Zeny ja ju chapem. Uz xy krat som tu pisala,,ze zeny tu nemaju rovnaky meter. Ak tu slobodna matka pyta radu ako sa zoznamit resp ze sa boji si niekoho najst,tak ju povzbudzuju,ze ma pravo na lasku atd. Ak tu napise slobodna,ze sa stretava s muzom co ma deti,tak ju vysmeju naco si berie na hlavu niekoho s deckom. A tych veci je viac. Autorka nato krasne poukazala.

cocolino234
27. júl 2022

@panelacikova samozrejme, že nie 😂 neviem prečo všetci tragédia 🧐

panelacikova
27. júl 2022

@petulda333 ešte väčší protiklad je, ak jednu slobodnú povzbudzujú, že má právo na lásku a inú slobodnú odsudzujú, lebo sa má venovať v prvom rade dieťaťu a nenaháňať chlapov 😀