Priateľ stále pracuje a ja som mu ukradnutá

17. jan 2024

Moj priatel neustale pracuje a aj ked viem ze ma cas sa mi ozvat, neurobi to. Ani maly small talk. Neviem o nom hodiny nic. A ked uz sme spolu, tak dokopy nic nerobime len pozerame do bedne. Napisal mi ze som na neho privelmi priputana. Ja mam svoju pracu a svoje hobby samozrejme, ale chcem travit cas aj s nim. Nechapem… je mi smutno

thereisabear
17. jan 2024

Bud rada, že spolu nemáte deti a hľadaj si lepšieho. On sa nezmení, iba ak k horšiemu.

vanilkovazmrzka
17. jan 2024

A co ze sa ti hodiny neozve? To sa ti musi hlasit kazdu polhodinu aby si bola spokojna? Tak ak vam na vztahu zalezi, tak tie spolocne chvile travte zazivnejsie nez pozeranim do telky. Ale na to je potrebna aj tvoja iniciativa a nie iba cakat kym on nieco vymysli ci urobi a mrncat, ze to nerobi.

autor
17. jan 2024

@vanilkovazmrzka Ja vymyslam vzdy prva. Spolocne aktivity, doma aj mimo domova. No len keby si nasiel cas.

gejb
17. jan 2024

Nie je z teba až tak paf ako ty z neho. Bohužiaľ. Treba hľadať ďalej

vanilkovazmrzka
17. jan 2024

Tak potom ked nie si spokojna, mas uz len jedinu moznost…

viestta
17. jan 2024

Najdi si takeho, co ti bude viac vyhovovat.

dadka1997
17. jan 2024

Ma ta iba na jedno, inak ta nepotrebuje ... treba to ukončiť a do buducna pride niekto lepsi

sejbipi
17. jan 2024

Môj muž sa mi v práci tiež neozýva. Keď niečo nutne potrebujem zavolám mu, alebo on mne. Inak napíše až keď je na ceste domov.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
17. jan 2024

Mňa práve tie small talky nebavia a otravujú, napísať len aby sme si napísali... takže toto je pre mňa vcelku pochopiteľná časť a ak ti vadí, že sa ti hodiny neozve, pochopím aj to, že ti povie, že si na neho príliš naviazaná... ale tie rozdielne predstavy o trávení voľného času, to je niečo kde sa kompromis ťažšie robí a teda predstavuje to podľa mňa aj väčší problém...treba sa o tom poriadne otvorene porozprávať a ak nedôjde k zmene - asi na oboch stranách, tak zísť z kratšej cesty...

0kristina0
17. jan 2024

Velmi malo info si dala. Co je to pre teba par hodin sa neozve? Ako casto by bolo pre teba prijatelne aby sa ti ozyval? Ako casto ste spolu?

lenicka999
17. jan 2024

Nájdi si nového. Možno si to terajší ani len nevšimne keď je taký zaneprázdnený 😂

domkakvet
17. jan 2024

Tak sa od neho odputaj a ukonci to.

tykat
17. jan 2024

Kolko mate rokov? Ake mate konicky? Cez vikendy co robite?

mane01
17. jan 2024

Posli ho k vode… bude to nejaky blb, co ta vlastne ani nema rad, len ked uz tak zobronis, tak ta trpi …