Priateľ si vypisuje s inými ženami

ystena
26. jún 2017

Ahojte dievcata, vopred vam chcem povedat ze pisem anonymne z pochopitelnych dovodov. Prisla som sem aby som zistila ci ste niektora zazila to co ja alebo prezivate to, ako ste sa k tomu postavili a pod.
Mam 27 rokov a s priatelom sme spolu 8 rokov. Mali sme to vselijake, kedysi som mu prisla na neveru a nie len jednu (realnu fyzicku ale aj tu virtualnu). Asi uz teraz krutite hlavou a hovorite si ze by ste ho poslali kade lahsie. Neslo to, vyjasnili sme si to a ostali sme spolu. Naozaj nam bolo krasne, vsetko v poriadku, sprava sa ku mne uplne perfektne, je pozorny, mily, uplne iny ako kedysi. Ja som mu zacala opat 100% doverovat aj ked to bolo tazke.
No stala sa taka vec...nie som uz ani z daleka chorobne ziarliva, nekontrolujem ho a nespovedam ho. Ale cez vikend som u neho spala a rano ked som sa zobudila som na chodbe zazrela jeho mobil a tak sa mi rozbusilo srdce, mala som nutkanie tam nazret ale vykaslala som sa na to. No nedalo mi to a vratila som sa a na zamknutej obrazovke mal spravu od nejakej baby ze ten piatok musela dospat. Ja som do jeho mobilu nesla. Moj priatel bol vonku v piatok s kamosom a pravdepodobne nie sami ako mi tvrdil. Cely den som bola myslienkami inde az vecer mi to uz nedalo a spytala som sa ho ci si pise s nejakym dievcatom. Povedal ze nie. Asi 10 minut dookola som sa ho pytala ci si s niekym ani len par viet neprehodil a prisahal ze nie. Nakoniec som pritvrdila ze chcem vidiet jeho mobil ze stale mi hovori ze sa do neho mozem kedykolvek pozriet tak chcem teraz. A tu nastal problem. Nechcel mi ho dat, potom ked sa v nom zacal hrabat som k nemu priskocila a ho sklopil ze mi nic neukaze. No videl ze uz mi dochadza trpezlivost a ukazal mi ho len tak narychlo a tam tolkoooo sprav od dievcat ktore obaja pozname. Nie sme kamosky ale sme z rovnakeho maleho mesta. Pisal aj o mne ked sme mali problem ze je to na nic a oni strasne pozorne a ochotne mu chceli pomoct. Je to pre mna neprijemne, ponizujuce. Nestalo sa to prvykrat. A citala som naozaj hrozne konverzacie ako ma popieral a pod. Ale myslela som ze uz je to za nami, sme dospeli a dokoncujeme zariadovanie nasho bytu do ktoreho sa mame do mesiaca stahovat. Dookola mi opakuje ze ja som jeho zena, chce byt so mnou do konca zivota, tesi sa na spolocne byvanie, ze ma chce za manzelku a chce so mnou deti. Ach zeny on mi tvrdil ze si s nikym nepise. A mne by to nevadilo ale tie konverzacie nie su typu ahoj ako sa mas? A prehodenim par viet a konec.
Absolutne neviem co robit. Velmi ho milujem ale je to pre mna ponizujuce, trapne ked za 8 rokov robi tie iste chyby. Ja viem ze ma miluje ale ako keby som mu nestacila a potrebuje si mastit ego u inych. Najhorsie ze mne aj vela ludi hovori ze ked ho kdesi stretne ze je to taky frajerik a len namotava baby. Viem ze urcite po precitani si kazda povedala nech sa s nim rozidem ale je to tazke. Ak ste si niektora tym presla viete o com hovorim.
Dakujem za vas cas a reakcie.

sissy27
26. jún 2017

@ystena rozísť sa s ním očividne nechceš, tak aké rady očakávaš? Jeho nezmeníš, ale môžeš si vybrať, či to budeš tolerovať alebo nie... Ja tak hovorím - ak mu veríš, tak nemáš čo riešiť, ak mu neveríš, tak s ním nemáš prečo byť...

pribinak
26. jún 2017

Naco Ti je takyto priatel? Co ta pri nom drzi?

10081987
26. jún 2017

@ystena ja som zas skôr názoru kto podvedie raz , urobí to opäť..☹ prečo si to neukončila už vtedy? to obdobie čo ste spolu je naozaj dosť..vždy je to potom horšie a horšie zahodiť vzťah, ktorý trval takto dlho, možno by bolo dobré ujasniť si sním určité hranice, povedať si čo sa ti nepáči..možno odísť ako sa hovorí z kratšej cesty, ako potom ,keď budete mať spolu deti ...byt je váš? oboch? či nájom?

pekkka
26. jún 2017

neries to, to sa lepse riesi ked mate spolu hypoteku a 3 deti ... :-P Nepotrebujes radu , sama vies, co mas robit, len si to asi nechces pripustit´.

0silvia0
26. jún 2017

@ystena tak chceš frajeríka s nedomasteným egom alebo nie? Ja by som toto netolerovala, ale ty si evidentne zvyknutá, frajerík má na teba svoje páky kedy vie ako ťa upokojiť, medové motúzy ti ťahá keď treba, keď ťa už upokojí, tak pokojne namotáva baby ďalej. Asi chceš počuť, že po svadbe bude mať oči len pre teba. Žiaľ, nebude.

marusia12
26. jún 2017

Zbaliť dve igelitky a čau.

vevesh
26. jún 2017

@ystena su chlapi od prirody taki, co si masiruju ego u druhych zien (keby len to, vdakze...) a taki nikdy nebudu verni a ani sa nezmenia.......takze lubis ho natolko, ze to odignorujes kompletne alebo s nastavenim hranic, alebo to nie si ochotna akceptovat vobec a tam pripada jedine rozchod do uvahy, a radsej skor nez budu deti na ceste...

sandra551
26. jún 2017

Baby tu určite napíšu verdikt rozísť... No, sú proste také typy chlapov, ktorí neustále potrebujú byť v kontakte aj s inými ženami, možno skôr na kamarátskej úrovni, ak máte nejaký problém, možno by to nejakej kamarátke napísal, aký ma na to názor. To by som osobne ešte akceptovala. Ale popieranie teba ako dlhoročnej partnerky je proste nie dobré. Prečo by mal niekto, kto je šťastný vo vzťahu a chce to práve "vykričať" do sveta každému, popierať partnera? To je akurát dobrý základ pre neveru. Kašli na byt, vyrovnajte sa... skôr než sa zamotáš majetkovo a záväzkovo. Choď od neho, si ešte mladá a bezdetná, ak si s ním celú mladosť, využi to, že máš príležitosť spoznať niekoho nového, uvidíš, otvorí sa ti celkom nový život. Toľko moja rada... O nič neprídeš. O NIČ.

ratira
26. jún 2017

@ystena tak mas dve moznosti. Ako napisali baby, bud sa s nim rozides a najdes si ineho, ktory taketo muchy nebude mat ale s nim ostanes. Ako mne by vadilo, keby moj chlap vypisoval inym. Pokial by to bola napriklad jedna kamaratka, ktoru poznam tak fajn ale keby cudzim tak jednoznacne by mi to velmi vadilo a bol by to mozno tiez dovod na rozchod. Nastastie moj nevypisuje takto nikomu. No neviem, skus sa s nim o tom este porozpravat

ckatka
26. jún 2017

Zlatko vzťah nie je o vlastneni niekoho...o zakazovani niečoho a kontrole a obviňovaní a boji....vztah je o symbióze. Keď nám je spolu lepšie ako zvlast. Keď si nevážiš sama seba, ako si ta môže vážiť muž? Porozmýšľaj

jana_eyre
26. jún 2017

Tak ked ti je tazke sa s nim rozist, ako si teda sama predstavujes buducnost? Ze znova zabudnes, nadobudnes 100%doveru a potom zas prides na nieco nove? Alebo to budes preskakovat a tolerovat? Je tazke sa rozist po tom ako ti druhy podkopava nohy adokoca ta niekolko krat podviedol? Vies ake tazke bude sa rozist, ked uz budete mat realne spolocny majetok a deti? Nie, teraz to nie je tazke, len bolestive.. Ale bolestive uz musi byt aj zistenie, ze je to frajerik, co bali baby..

Moj muz urobil nieco ked som bola 3xtehotna (zdaleka nie take vazne ako fyzicka nevera, aspon o tom.neviem) nieco o com vie ze mi bytostne vadi a netolerujem to.. Nie, nerozisla som sa s nim, ale doveru som vo velkej casti stratila a myslim, ze mu uz nikdy verit ani nebudem tak ako pred tym.. Pokaslal to a moze si za to sam.. Ale ak by mi bol naozaj neverny, tak vie ze to je koniec - toto ja tolerovat nedokazem a ani nikdy nebudem..

dominika6
26. jún 2017

@ystena tebe akurát tak vaľkom po hlave..v dobrom..na prebratie..obral ťa aj tú poslednú štipku sebavedomia čo ti ostala..
zbaľ si veci do tesco tašky a hybaj het..
si taký dobrák že si myslíš,že na svete už niet nikoho kto by ťa mal naozaj rád a stačia ti len dve sladké vety...budeš moja žena,budeme mať spolu deti...týmto ti zatemní mozog a nerozmýšľaš do budúcna..
a čo že ste spolu 8r.? rozchádzajú sa aj po 10-15..

lienka737
26. jún 2017

Je to taký typ chlapa, nezmeníš ho.
Milovať sa môžete, ale podvádzať Ta bude tak či tak. Poznám tieto ttypy chlapov. Naozaj tú babu miloval (nie mňa-bol to známy, takže som to videla z iného uhla pohladu) a aj tak si vkuse vypisoval s inými a fyzicky ju podvádzal len taký fukot.
Ona o tom samozrejme dodnes nevie alebo nechce vedieť, ale okolie si ťuká na čelo.

llucciaa
26. jún 2017

ani neviem čo ti poradiť. podľa mňa hľadáš problém, tam kde nie je. predsa je normálne, že aj chlapi majú kamarátky a my ženy kamarátov. ide len o to, ako si s nimi píše. a po ďalšie ma tak napadlo, skús sa zamyslieť nad tým, či v tých správach nerieši to tvoje žiarlivostné správanie

mamina_25
26. jún 2017

to fakt chces s takym kretenom premrhat cely svoj zivot?jedneho dna to budes velmi lutovat...zbal si alebo jemu caky paky a od seba cim skor...po svete beha kopec muzov,ktori cakaju na zenu ako si ty,ktori su budu vazit teba,tvoju lasku a to co pre neho urobis...a tento hajzel nech sa ide kurvit,ked mu to tak chyba!on sa nezmeni,a ty urcite nechces zit v klamstve...drzim palce 😉

tiper24
26. jún 2017

@ystena ked ti nechce ukazat mobil tak ta podvadza, inak by nemal co skryvat

suesue1983
26. jún 2017

Utekaj od neho,deti este nemate z tohto nic dobre nebude!

majulka0509
26. jún 2017

@ystena nezmení sa....viem, že sa to ťažko číta, ale taká je pravda. Tiež som mala priateľa a našla mu kadejaké smsky od ,,kamarátok,, jasné, že prvá reakcia bola hysterická, potom som si to nejako uvedomila a uzatvorila to s tým, že môj chlap si proste potrebuje niečo dokazovať. Nikdy by som neverila, že ma môže podviesť, však ma miloval 🙂 A stavali sme dom. Takže som to nechala plávať a zabudla na to, A čo čert nechcel, nakoniec ma priateľ nechal, kvôli inej. Takže na tvojom mieste by som to riešila rozchodom. Viem, že je to ťažké, bolestivé, ale to budúcna asi najlepšie riešenie. A hlavne ak Ťa už podviedol. Ak to spraví raz spraví to aj druhý krát.

ostorha
26. jún 2017

@jana_eyre Uf tak to si ma zaskocila ,viem ze si v inej teme uz nieco nacrtla ale pamatam tak mesiac do zadu ako som ti lajkla fotku co si mala na profilovke kde ste s manzelom a detmi vsetci spolu a mala som pocit velmi silneho rodinného puta a laska tak ako medzi detmi tak aj medzi vami dvoma,Tvoj manzel na mna neposobi ako ten typicky napisem slusne zvodca..

jana_eyre
26. jún 2017

@ostorha nie ani on o neslo, zeby niekoho zvadzal, ale prekrocil hranice v komunikacii s kolegynou, co ma velmi zranilo ked som na to prisla.. Myslim, ze sa mame nadalej naozaj radi, ale toto prehnal a vie to... Je mi to doteraz velmi luto, ale asi sa to stava.. Nikdy nevieme co zivot prinesie.. A mozno sa to malo stat preto aby som mala sancu pripomenut mu hranice ktore sme si kedysi dali.. Len ta chybajuca dovera ma velmi mrzi..

jankasamulko
26. jún 2017

Ako by si písala o mne. Len ja som si už s takýmto mužom, aj keď som vedela aký je spravila dve deti a vrazila všetky peniaze do jeho domu. Stále je to o tom. Stále nejaké rieši. Mne je už ťažko odísť, cúvnuť.... Radím Ti utekaj. Nebudeš šťastná. Prišla som o všetko sebavedomie. Jediný rozdiel v tom čo si písala medzi nami je, že tebe rozpráva pekné slová. Mne už ani to. Iba to, že ja som všetkému na vine. To podľa mňa čaká aj teba. Bude sa potrebovať z toho stále ospravedlňovať, že to nie je jeho vina.

elenita
26. jún 2017

@ystena Ahoj. Ja som mala presne takéhoto istého manžela. Píšem mala. Momentálne sme v rozvodovom konaní a je to sakra ťažké 😔
Bohužiaľ som túto jeho druhú stránku odhalila mesiac po svadbe.
Dievča, utekaj, kým je čas!

bratislavcankanm
26. jún 2017

@elenita @ystena ja som dalsia co mala takeho manzela...uz sme viac ako rok rozvedeni. prisla som na to cca 2 roky po svadbe, u neho to boli cudzie zeny (pokec).

Vrelo odporucam - ukonci to s nim, znici ta to. Vlastne mam pocit, ze ta nici uz teraz.

lilifee
26. jún 2017

@jana_eyre mozem sa ta opytat, ako mm prekrocil hranice v komunikacii s kolegynou ? Riesila som nedavno nieco podobne....mozes aj do IP.

0silvia0
26. jún 2017

@lilifee podla mna s nou riesil to, co mal riesit s manzelkou

tatianka2323
26. jún 2017

Na jednej strane je láska (z tvojej strany) na druhej krutá realita budúcnosti. Vieš si predstaviť že si doma s dieťaťom a tvoj "manžel" je s kamaratom vonku? A určite s kamaratom? Zit takto v neistote nie je nic moc pre nikoho a to nehovorim o tom ze co prežíva matka prežíva aj dieťa.

tiper24
26. jún 2017

ked je nastrbena dovera treba to radsej hned ukoncit

dzjanetta
26. jún 2017

@ystena ahoj..je to tazke ukoncit vztah aj ked si v nom nie moc stastna..milujes ho takeho aky je, ale zamysli sa! Chces zit takto cely svoj zivot???zamyslat sa kedy,kde,s kym..ci nahodou..to a hento??..kde nie je dovera vo vztahu..je to urcite zle..mozno niekde caka na teba chlap, s ktorym budes stastna a hlavne mu budes doverovat...verim tomu..drzim palce🍀

sense
26. jún 2017

nuz len jedno keby ta miloval tak to nerobi.... ale mas dve moznosti:
1. si naivna a budes mu to tolerovat a tym padom budes cely zivot nestastna a na pochybach
2. najdes v sebe kusok hrdosti a odides od neho....

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz