Priateľ si ma nechce vziať.

hyla_arborea
15. okt 2019

Sme spolu 5 rokov +, byvame spolu, mali sme mat dieta ale stalo sa co sa stalo a dieta nemame. Uz ked som bol tehotna tak mi povedal ze ,,si ma nezobere lebo ho k tomu nikto nedonuti, lebo nechce. A vlastne, načo? ,, Tak opodstatnenie je pre mna hlavne v zazemi a pravnej istote. Samozrejme chcel, aby sa aj decko volalo po nom. S tym som nesuhlasila, tak bola hadka. Mame spolu byvanie, isli sme do toho spolu. On mal viac nasetrene, tym padom dal viac. Hypoteku platime rovnako. Avsak chod domacnosti, zasoby a vsetko je na mna. No minule z neho vyliezlo, zeVlastne ja byvam unho. Zacinam byt z toho unavena. Sice na jednu stranu ma ,,lubi,, a nadruhu stranu mi povie taketo veci. Vlastne ani neviem co chcem za radu, len nemam sa komu vyrozpravat.

sasanka605
15. okt 2019

No máš to blbé, keď sa správa ako somár tak si daj aspoň bývanie do poriadku, teda dúfam ze ste na liste vlastníctva obaja.

petkaaa
15. okt 2019

Keby ťa ľúbil tak, ako si ty myslíš, tak by sa k tebe správal diametrálne odlišne 🙂

katarinka89
15. okt 2019

@hyla_arborea Vy nemáte byť spolu- nepatríte k sebe, máte odlišné požiadavky.

limetka69
15. okt 2019

nic by som od neho nechcela, dakovala by som bohu, ze nas dieta nespaja, pobalila saky paky a uz by ma nebolo, ver tomu, ze budes lutovat skor ci neskor, ja vidim to co ty nie, ty by si videla v mojom pripade to co ja nie, tiez som srala na varovne signaly, a veru najlepsie som nedopadla, radsej sama ako takto...

komplikovana
15. okt 2019

na zaciatku vasho vztahu ste sa rozpravali o tychto veciach ze svatba a deti?
Ak nikdy nechcel svadbu tak je to v poriadku, ale ak ju na zaciatku chcel a teraz uz nie,
tak tam nejaky zadrhel bude.
Asi by som prehodnotila vas vztah, pretoze vykrikovat kto u koho byva, to nie je laska.

zalka
15. okt 2019

@hyla_arborea on svoje prostriedky šporí, a na tebe sa priživuje. Ked sa rozídete a ver , že on sa na rozchod pripravuje. Tak ty budeš mať holú prdel a on bude pán.
Od takého by si mala ujsť čím skôr a čím ďalej. On ťa neľúbi, on ťa využíva na full servis zadarmo.
Ako nehnevaj sa, dáš mu polovicu na hypo a ešte zaplatíš nájom a stravu a čo platí on? Zamysli sa.

lenka2710
15. okt 2019

@hyla_arborea Nelubi ta,prepáč,ale je to tak!

viera77
15. okt 2019

A toto sa dá vôbec nazvať aj vzťahom? A plus týpek k tomu, ktorý s tebou nechce žiť v manželstve? Ale dieťa sa má volať po ňom? Teda ako ťa plánuje brať do budúcna, ako opatrovateľku, slúžku, atď? Nie, nie, toto nie je láska, lebo zaľúbený chlap sa k svojej vyvolenej správa úplne inak. Tento tvoj ťa neľúbi, on ťa chce len používať a využívať, a ty budeš musieť poslúchať. Dobre si rozmysli, či naozaj chceš takto žiť.

lenka2710
15. okt 2019

@hyla_arborea Keby ta lúbil takto by sa nespraval! Môj muž hneď po svadbe navrhol spoločný účet, nieže tvoje peniaze a moje peniaze,ty budes platiť to ja ono! To je načo dobre??? Aby si potom navzájom vykrikovali,kto co kupoval a koľko minul! Máme spoločnú hypo,lizing,domácnosť,tak prečo nie aj peniaze! A také veci ze ho nikto neprinúti si ta vziať?? No v ten moment by dostal preplesk a šla by som kade ľahšie od neho! Musíš si vážiť samu seba a mať sa rada, tento si ta neváži, načo s ním byť??

eludka
15. okt 2019

a to ani Tebe ani jemu nevadi, že ho živíš? Odíď, strácaš s ním čas

sara07
15. okt 2019

splatíte hypo a pekne ta pobalí a pôjdeš
ist s niekým do hypo ked nemáš právne ošetrené alebo nie ste manželia je pekna blbost
doslova ta využíva , má full servis + náklady mu platíš
zobud sa ked oni ti ešte povie že ty u neho byvaš a ty si čo platiaci doplnok ?
zbehni za právničkou kym sa ešte dá , a porieš to aby, finančne sa ešte viete teraz vysporiadat kym nie je neskoro aj bez súdu
vyhovuješ mu ale že ta má rad je fráza má rád svoje pohodlie,servis a pohodlny život a on zo svojho platu čo platí ?
len aby si sa potom nepozerala ako si zbehne s inou na dovolenku

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
airaw
15. okt 2019

Prosím ťa, napíš, že ten byt nie je písaný len na neho

hyla_arborea
autor
15. okt 2019

@airaw to nie, je na oboch

dskjhfdlkdjhl
15. okt 2019

@hyla_arborea a preco si ho chces vziat? ved on sa nechova tak, ako by sa mal chlap, ktory lubi, chovat.

galioska
15. okt 2019

@hyla_arborea Ja som vydatá roky ale viem, že v dnešnej dobe je bežné žiť bez svadby...ale tie reči okolo moja, nebude to dobre, toto ti bude vyhadzovať celý život, moje dve známe to tak majú jedna rozvedená druhá to ešte znáša.

vendulka80
15. okt 2019

Preboha zeny preco dobrovoľne robíte zo seba takéto handry a dokážete zit v jednej domácnosti s niekym, kto vás ponižuje, uráža. A este ste presvedčené, ze vás lubi???? Keby mi dcéra žila s takýmto debilom tak vlastnoručne mu pojdem jednu zavaliť. A este dieta plánovať... uz ked ja mam zdrbany zivot tak preco ho nezdrbat este aj dietatu. Ved nech ma vzor do života ako sa ma spravat muz k zene...

sasa1310
15. okt 2019

@hyla_arborea aký máš podiel na katastri? 1/2 alebo ste dali iný, nakoľko on viac investoval? Odíď, nech si spláca hypotéku sám, a nech ťa vyplatí z tvojho podielu.

juliet86
15. okt 2019

preco si sa donho zalubila? preco ho milujes? preco si ho vazis? preco si so ho vybrala ako otca svojich deti? kolko mate rokov? z akej rodiny pochadza on/ty? vztah moze vyzerat aj inak. najdi si niekoho s kym sa zhodnete na tom ako chcete zit

zuzka6542
15. okt 2019

@hyla_arborea buď rada že nemáte dieta a utekaj od neho ďaleko ďaleko 🙂

suzitok
15. okt 2019

Kolko muzov by si vážilo takú ženu ako si ty... nestrácaj cas s takýmto clovekom....

derdia
15. okt 2019

A keby ta teraz poziadal o ruku, citila by si to co ma zena pri tom citit?a povedala ano???Ak ano,tak ty si tu prave vysvetlila preco jemiera rozvodovosti taka vysoka aka je...ako mozes vobec uvazovat o svadbe v takomto vztahu????aj ked ma vztah silne zaklady spolocny zivot nimi vie riadne zatriast...a nie to vztah absolutne bez zakladov...bud rada,ze ta s nim nespaja dieta a utekaj kade lahsie...ver,ze toto nie je ten pravy...ten pre teba spravi vsetko...ale nie preto aby ta dostal do postele...ale preto aby sa mohol na teba co i len chilu pozerat a chytit ta za ruku...a potom zistis ze toto co teraz zijes je uplne o nicom...naozaj chod a zi stastny zivot...je kratky na to ho premarnit....

horalka1986
15. okt 2019

Nie,nelubi ta, len si to nahovaras. Na co si s takym chlapom? Uz len to ze si ta nevezme. Nie hned, nie zajtra ale nepočíta s tym ani do buducnosti. Kopni ho do riti a najdi si takeho co ta bude lubit tak ze si ta raz vezme.

jana_eyre_2
15. okt 2019

ak to vravi takym stylom ako pises, tak je to pekny suteren teda.. radsej by som hladala inde, ked sa uz takto vyfarbil...

klaudiaden
15. okt 2019

Ak ti podľa mňa toto dokáže povedať, tak ťa až tak moc asi neľúbi. Ako môže povedať, že bývaš u neho. Nechápem, že to podaktorí ešte stále tak delia, kto dá viac a kto menej, tak na ňom nejak nezáleží

kaki3
15. okt 2019

Nechapem, podla mna takyto vztah nema nejako zmysel, to by bolo len nasilne drzanie sa spolu 😉

oila
15. okt 2019

@hyla_arborea tak sa oblec a zbal a chod od neho prec ak mas kam, v podstate nic ta k nemu neviaze a mozes sa sudit, nema to zmysle ostavat v takom vztahu, naco a pre koho to je dobre? Pre neho? Pre teba ? Nemyslim si...

pseudomonas87
15. okt 2019

@hyla_arborea keďže si písala tento príspevok určite cítiš sama, že to dobre nie je, len si to ešte neakceptovala, nie si sama, aj ja som také zažila, najlepšie je odísť, dat si do poriadku financie a hotovo a potom príde chlap co sa bude ľúbiť, chcieť si ta vziať a mat a tebou rodinu 🙂, hlavne sa neponizuj sama pred sebou

zlatica99
15. okt 2019

@hyla_arborea neviem, byť tebou si to poriadne rozmyslím, či chceš aj naďalej žiť s takým človek a dobre si premysli, či budeš tolerovať toto jeho správanie!

ericavargo
15. okt 2019

@hyla_arborea z toho co pises to nevyzera dobre, je to egocentrik, ked uz teraz sa takto sprava, ked pride babo, bude to este horsie, naber odvahu a rozid sa s nim...