Priateľ schováva moju zubnú kefku. Ako by ste to vnímali?

6. okt 2021

S priateľom sme spolu rok a pol. Nebyvame spolu, on ma svoj byt, ja svoj. Je cerstvo rozvedený. Kedze u seba casto prespavame, kazdy mame u toho druheho zubné kefky. On ma svoju stále u mňa v pohári na umyvadle, vedľa mojej, aj ja uňho. Vzdy, ked tam prídem, kefka je v pohári.... Aspon som si to myslela. Naposledy ju tam totiz zabudol dat a bola odložená v skrinke pid umývadlom. Na otazku, ci ju tam dáva vzdy po mojom odchode, mlčal Veľmi sa ma to dotklo. Jeho rodicia o mne nevedia... Ako by ste sa cítili?

roztlieskavacka
6. okt 2021

Trosku precitlivena nie ?

pribinak
6. okt 2021

Netlacila by som na to, aby oznamoval svojim rodičom že ma priateľku - teba.
Nevidím na tom nič zle a rozhodne by som sa preto nehnevala. Možno potrebuje viac času a priestoru na zoficiálnenie vášho vzťahu pred blízkou rodinou

autor
6. okt 2021

@pribinak rok a pol je málo?

ivkazba
6. okt 2021

Ste spolu rok a pol a jeho rodičia o tebe nevedia a kefku schováva keď tam nie si. A veci na oblečenie a tak? To u seba navzájom nemáte? Úprimne, neviem si predstaviť, že s niekým rok a pol iba chodím a nežijem s ním. Ako načo čakať v dospelosti? Ak teda nejde o vzťah, kde natrvalo obaja chcú iba nezáväzné chodenie. A už vôbec si neviem predstaviť, že som s niekým rok a pol a nikomu o dotyčnom nepoviem. Nuž mlčal, mala si trvať na tom, že chceš vedieť, prečo tvoju kefku schováva a tají ťa. Aký význam má vlastne váš vzťah, ak každý býva sám a u toho druhého máte iba kefky a on ešte aj tají tvoju existenciu?

kate211
6. okt 2021

Mozno ma dalsiu a kefku skryl. Uznaj, ze by bolo divne prist k chlapovi do bytu a tam dve kefky: jedna panska a jedna damska. Pred rodinou to asi neskryva - je rozvedeny, asi nema uz 20, co by malo jeho rodine vadit na tom, ze mas obcas v byte damsku navstevu.

pribinak
6. okt 2021

Pre niekoho áno.

bubbinaa
6. okt 2021

Prečo o teba jeho rodičia nevedia? Nie je to zvláštne? Akože kefka by bol to posledné nad čím by som sa asi nejako vzrušovala, skôr by mi bolo divné to, že nejako nikam ďalej sa ten vzťah nehýbe.

katkati
6. okt 2021

Boli ste spolu, aj keď bol ženatý? Píšeš, že je čerstvo rozvedený.

petulda333
6. okt 2021

Rok a pol, no zaroven pises, ze je cerstvo rozvedeny! Ako dlho? Mozno aj to je dovod. A pardon, ale taku hlupost by som neriesila. Odkladam muzovu kefku vzdy

ivkazba
6. okt 2021

@petulda333 kam ju odkladáš? AKože nežijete spolu a keď nie je u teba, tak ju schováš?

petulda333
6. okt 2021

@ivkazba on ju nechava na umyvadle a ja vzdy ked pojde do prace, tak ju odlozim do skrinky. Zijeme spolu 😀

autor
6. okt 2021

@ivkazba nie ja ju schovam, on schová moju u seba

autor
6. okt 2021

@petulda333 ja ťa chápem, ale toto je iné. Cielene

autor
6. okt 2021

@petulda333 ako je rozvedeny nieco vyše roka, spoznali sme sa, keď uz s manželkou nežili spolu

ivkazba
6. okt 2021

@petulda333 ale odložíš ju do skrinky, kde je aj tvoja kefka. Ale tu píše autorka, že on jej kefku schová, aby nikto nevidel, že v tej domácnosti občas existuje aj nejaká žena. A to je rozdiel.

petulda333
6. okt 2021

@ivkazba pise,ze bola odlozena v skrinke pod umyvadlom. Aj ja tam davam

petulda333
6. okt 2021

Keby ju chcel skryt, tak urcite nie pod umyvadlo, ale odlozi vo svojej izbe

ivkazba
6. okt 2021

@petulda333 jáááj, už ťa chápem. Len vy máte obaja kefky pod umývadlom v skrinke, nie ako u dotyčného.

autor
6. okt 2021

@ivkazba ako toto chápem, ked ma niekto takto kefky v skrinke, ale on ma v skrinke len tu moju a ked mám prísť, tak ju vytiahne

petulda333
6. okt 2021

Mne to cudne nie je. Ved ak tam tyzden nebudes, tak naco bude tvoja kefka vycapena na umyvadle? Tak ju odlozi. Ak by ju chcel skryt, tak urcite inam

whitebubble
6. okt 2021

Zenska intuicia je silna vec . Mne by to bolo tiez divne. A este aj ked neodpovedal. Nebolo by lepsie keby uprimne povedal. Vies co moji rodicia o tebe este nevedia tak aby sa nepyytali... ako len mlcat ... 🙂

galganka
6. okt 2021

Aspoň ti na ňu nesadá prach. 🤷‍♀️
Normálne sa ho opýtaj a máš to. Kto sa nepýta, prd vie...

marcellka32
6. okt 2021

Skôr by som riešila, prečo o tebe nevedia jeho rodičia po takom čase

autor
6. okt 2021

@petulda333 lenze ja tam som kazdy cca treti den

autor
6. okt 2021

@galganka neodpovedal, proste som zatala do živého, áno skryva ju

janai1
6. okt 2021

Hmm, tak moji rodičia ma asi tiež nemajú radi 🤔 tiež keď odídem tak moju kefku vyberú z pohára a dajú do skrinky 🤔

bubuzu
6. okt 2021

Ma deti, ktore ku nemu chodia?

alexk12
6. okt 2021

Riešiš totálne sprostosti🤦🏻‍♀️ btw koľko máš rokov🤦🏻‍♀️

galganka
6. okt 2021

Keby neodpovedal mne, predostrela by som mu svoje teórie. 1. Ešte si to neupratal po rozvode a schováva ťa. 2. Ak ma deti, schováva ťa pred nimi. 3. Je megakanec a okrem bývalej a teba rieši niekoho ďalšieho. 4. Schováva ťa pred rodičmi. A ak ti normálne nepovie pravdu, jednu z teórii si náhodne vyber a zariaď sa podľa nej. 🤷‍♀️

autor
6. okt 2021

@bubuzu áno