Priateľ sa urazí za každú maličkosť

28. mar 2023

Ahojte 🙂
potrebujem sa vyrozprávať. Mám veľmi urážlivého priateľa, ktorý sa urazí za každú maličkosť. Vždy pripisuje vinu iným. A dokáže veľmi dlho "trucovať", byť odmeraný a držať si odstup. Pred pár dňami mi spravil niečo napriek. Pohádali sme sa, je urazený. Ja som mu odpustila. Ak napriek tomu komunikuje odmerane. Chcela som sa odobriť, a napadlo ma poslať mu dráždivé erotické foto. Ktoré si myslím, žeby iného muža nenechalo chladným.Na čo tiež nereagoval. Tváril sa, že to zostalo nepovšimnuté. A ďalej komunikoval odmerane.
Neviem, či som ješitná, ale cítim sa nepovšimnutá ako žena, nemám vôbec chuť na neho, na sex s ním. Dokonca teraz ľutujem, že som mu tú foto vôbec poslala.
Chcela by som vedieť Váš pohľad na vec, ako žien 🙂.

oila
28. mar 2023

Ozaj ako male dieta. Toto veru neviem, ci by som dokazala tolerovat :D Vytacalo by ma to neustale, nemala by som energiu to riesit vobec.

matullienka
28. mar 2023

No ja by som také trucovite decko vedľa seba netrpela. Toto má od dospelého chlapa na míle ďaleko

melanta
28. mar 2023

Neviem, či si ješitná, ale rozumu asi príliš nemáš. Inak by si už dávno vedela, že takýto muž ti do života nič pozitívne neprinesie. Je nevyrovnaný a nevyzretý, takto sa bude správať a ešte horšie aj keď budeme mať deti a prídu skutočné životné problémy. Nechcela by som takého chlapa, ja sa mám rada a mám hrdosť. A posielať erotické foto chlapovi, ktorý trucuje a nebaví sa so mnou? Tak úboho hlboko by som nikdy neklesla.

januska12323
28. mar 2023

Bola by som odmerana ja kým sa nezačne správať ako dospelý človek.

kvetinka75
28. mar 2023

a ešte chceš aby bol tvojím priateľom? Zober si, že by ste mali rodinu, deti, vážne problémy a on sa oduje. Čo potom?
A POZOR - ak vždy pripisuje vinu iným. to len problémy veští do budúcna.

bloger
28. mar 2023

Prečo nenapíšeš o akú maličkosť išlo? Záleží od toho čo považuješ za maličkosť.

majka99999
28. mar 2023

Malickost akoze si kupila 1 jogurt navyse, alebo si si pisala s byvalym frajerom a planovali ste sa stretnut "priatelsky"?

autor
28. mar 2023

@bloger No troška ma natiahol, ked na mňa našil takú malú búdu. Ževraj zo srandy. A ja som to popredu odhalila. Tak sa urazil

autor
28. mar 2023

@majka99999
@majka99999 No troška ma natiahol, ked na mňa našil takú malú búdu. Ževraj zo srandy. A ja som to popredu odhalila. Tak sa urazil

kvetinka75
28. mar 2023

autor - búdu v dobrom, či v zlom? Lebo takéto búdy ,,zbožňujem,, To už hraničí so zákeráctvom.
Inak toto fakt je dôvod na odutie 🙈.
to akoby sa odul, že prehral v nejakej hre alebo súťaži, detinské a blikala by mi kontrolka

derdia
28. mar 2023

Porozmyslaj ci chces toto riesit cely zivot... A zodpovedat za druheho pocity. Z osobnej skusenosti ti poviem, nechaj ho nafucaneho a chod od neho kade lahsie... Znici ta casom....uzbteraz ta manipuluje... Casom ta premeni na to co on chce a dokonca si to budes aj mysliet, ze je to to co chces ty... 😔

chrumka333
28. mar 2023

Dúfam, že ťa erotická foto bola aspoň bez tvojej tváre... veď z tvojej strany bola ochota sa uzmieriť, netreba sa zaliečat za každú cenu

autor
28. mar 2023

@kvetinka75 v zlom

bloger
28. mar 2023

Chápem nemáš to ľahké.

autor
28. mar 2023

@chrumka333 áno bez tváre samozrejme. Tú som začiernila

vivienkalejova
28. mar 2023

Vies co ja to same doma mam uplne ale uplne za kazdu maličku maličkosť niekedy mam taku strašnu chut sa naňho vykašlať a odisť ale zda sa mi to hlupe ze pre hluposť odisť musite sa porozpravať aby sa takto nespraval a zbitocne neurazal mali bi sme si uzivať a kazdy den zažiť nieco pekne z našimy milovanymi ja som to skusila porozpravať sa a tak ale nic sa nezmenilo ale kazdy muž je iny

autor
28. mar 2023

@vivienkalejova Toto čo nám robia by sa dalo povedať, že sú nevyzreté osobnosti. Čo trpia komplexami

reanda
28. mar 2023

jesitna? nie, nie si jesitna, prave naopak.. keby si mala zdravu sebauctu, tak s takymto clovekom nemas vztah.. maximalne ako terapeut s platiacim klientom

viestta
28. mar 2023

Uraza sa za kazdu kravinu, ty sa mu podlizujes aby sa laskavo racil "odrazit" aby sa vzapati mohol zas urazit aby si sa mu zas musela liskat a on ti laskavo zas na chvilu odpustil... No fantasticky vztah. Toto vydrzi kolko? Tyzden, dva. Mesiac, rok, 5, 10 a medzitym si spravite zo dve deti a ty sa furt budes doprosovat ci sa pankovi uraci s tebou komunikovat, umyt riady, doniest nakup alebo zobrat deti na ihrisko. No zbohom aleluja...

emma12345
28. mar 2023

On na teba chystal budu v "zlom" a urazil sa, ze mu to nevyslo??? Toto je dost za ciarou, ale neverim tomu, ze by sa to casom zlepsilo. Povahu nezmenis, je uz len na tebe, ci ti to bude vadit alebo to odignorujes. Ale musi to byt psychicky narocne, znasat niekoho takeho vedla seba.

slapina
28. mar 2023

nemusí zrovna trpieť žiadnym komplexom, jednoducho takýto človek za mňa ešte jednoducho nedozrel a nedospel🙂 ja osobne si s takýmto typom ľudí nemám veľmi čo povedať.

reanda
28. mar 2023

ale inac ako - chlap na teba sije budu, ty to odhalis, on sa urazi a ty, aby si ho udobrila, mu posles eroticku foto.. zamyslela si sa vobec nad tym, co si urobila? vsak to je totalny low end.. nabuduce sa mu ponukni ako toaletak, aby si tebou vytrel zadok 😖

vivienkalejova
28. mar 2023

Presne ja neviem ako to uz riesit lebo maš toho muza rada a na druhej stane ako kebi v sebe mal dve osoby jednu ktoru lubis a maš sa s tou osobou rad a druhu taku ze bi si najradsej utiekla od nej čo najdalej 😂😂😂😂 ty muži su blaznivy nevedia ani sami co chcu kebi bolo mozne tak bi chcely asi vsetko

autor
28. mar 2023

@reanda No čo ti mám na to povedať. Že máš pravdu .

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
calin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
calin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
calin
28. mar 2023

Vola sa to N A R C I Z M U S ...takéto hry ani nikdy nepochopíš.. je to ako kruženie okolo ohňa, je tam síce občas krasne a teplo, ale nikdy nevieš ci nepotiahnes za zlú šnúrku - a vzdy to budeš Ty, ktorá musí ísť po kolenách...jedno ospravedlnenie nikdy nebude stačiť. Najlepšie urobíš, ked budes reagovať rovnako ako on

autor
28. mar 2023

@sheila121 chuderi

autor
28. mar 2023

@sheila121 volajú sa chuderi. máš pravdu