Priateľ sa stále len hrá na notebooku

xddddoxxxx
4. aug 2024

Ahojte, mám priateľa ktorý nemyslí na budúcnosť, len hraje hry keď je doma a s mmojou rodinou sa nechce akokeby zchádzať kedže idem k jemu (k jeho mame, rodine) prespať a ráno ma dovezie a ide hneď preč. Celý deň je preč, poprípade dôjde o 19stej večer či idem prespať to je celé. Doma hraje na Pc všeliaké hry a aj keď som u neho tak hraje. Viem čo si už myslíte že som nejaká hlupaňa keď to pri ňom vydržím, áno viem že by som ho mala opustiť len sme spolu 4 roky je to troška tažšie. No ešte niečo k tomu. Ako som už dávnejšie písala, nechce ísť zo svojej deckej izby preč lebo to má zadarmo nechce ísť bývať somnou do podnájmu, s ničím mi nepomáha keď potrebujem na jedlo alebo keď si chcu vypozicat rodicia od neho tak povie ze sa stale o nas stara ze niesme schopny sa sami o seba postarať podotýkam, 10€ a už výčitky... S nadávkami nemá problém ide to jak násobilka z rukáva. S ničím mi nepomáha bývam ešte s rodičmi. Nastupujem do novéj práce...

medda_beda
4. aug 2024
xddddoxxxx
autor
4. aug 2024
xddddoxxxx
autor
4. aug 2024
earlgrey
4. aug 2024

Celý život pred sebou a takto si ho zhovadiť kvôli jednej klobáse 🙄

stanulienkat
4. aug 2024

Mate 19, ste strašne ste mladučki, to ste kedy začali spolu chodiť? Najvyšší čas sa odstrihnúť. Stále ste obaja deti a je mi čudné že tvoji rodičia majú potrebu si od neho požičiavať peniaze....
Chceš ísť sama s ním bývať do podnájmu a sama nemáš peniaze a chodíš si požičiavať na jedlo od neho. A s čím konkrétne by ti mal pomáhať, keď spolu nebývate? Trošku sa preber.

chrobak7
4. aug 2024

@xddddoxxxx Ty máš 19, či priateľ?

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@chrobak7 ja mám 19 on má 26

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@stanulienkat on má 26

stanulienkat
4. aug 2024

Očividne je ešte stále nevyzretý a ty si rozhodne dieťa. Aj keď má 26 rokov nie je povinný vás živiť. Ste spolu štyri roky -vlastne od detstva, zrejme sa vas čas naplnil. Ty sa chceš vo vzťahu posúvať, on nemá záujem. Nechaj ho vo svojej detskej izbe.

ovaaa
4. aug 2024

Rozhodne ho pošli do prdele. Je lenivý, pohodlný, nezodpovedný, proste veľké decko. V jeho veku by mal mať už iné priority. Vychádza mi z toho, že mu na tebe nezáleží, neplánuje s tebou budúcnosť, si tam, keď niečo potrebuje...zvyk. Sama cítiš, že to neni ono a hoc si mladučká život ti určite ponúka viac ako toto čudo. Ešte, že si není tehotná....

medda_beda
4. aug 2024

Nepoteším ťa, ale 26 roční chlapci sú niektorí mentálne ešte deti a zo skúsenosti z okolia sa takýto vzťah raz skončí.
Boli spolu 10 rokov ešte furt mastil hry jak decko.

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@stanulienkat ale on nás neživý, môj otec má 70 rokov moja mama pracuje a mám brata ktorý má 14 rokov
@ovaaa ďakujem máte pravdu...

beata_k
4. aug 2024

@xddddoxxxx A to sa za neho nehanbis? Nie je ti blbe ked sa bavite s kamoskami a ty musis priznat, ze tvoj 26 rocny frajer byva v detskej izbe s ani neplanuje zmenu? Ja mat takeho tak po kanaloch chodim pred rodinou a kamoskami

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@beata_k hanbím, zobral 30000€ úver kúpil mobilný dom predal ho kúpil autá predal ich a teraz chce kupiť dalšie auto ktoré zasa predá ako inak...

beata_k
4. aug 2024

@xddddoxxxx Kasli na neho. Tyzden poplaces do vankusa, ale potom najdes novu lasku. Neplac do vankusa zvysok zivota.

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@beata_k ja viem že ho musim opustit ale vôbec ho nechápem žiadne city ku mne akokeby ani nemá iba má potrebu aby som bola pri nom. Lasku mi neukazuje nijako ked som tam hraje hry aj do 11 večer. Žiadne obýmanie, pusa proste nič. Obýmem ho povie mi nerob, prestaň. Strašne je chladný. Neplánuje nič iba autá kupovať chce si úver zobrať na americké auto...

svetlonos
4. aug 2024

@xddddoxxxx
prosím ta, stratený prípad! Toho posli do prdele hneď dnes, už včera bolo neskoro.
Bývať chod ty niekde sama pokial budeš mat istú prácu casom a dobre zarobíš. Idealne vypadni niekde do zahranicia, zarob, vezmi hypo ak bude treba a kúp si sama niečo. Takéto vadne kusy selektuj okamzite.
Toto lepšie nebude.

lindous
4. aug 2024

Práveže teraz od neho odísť je najľahšie aké kedy bude, kým nemáte žiadny spoločný majetok, kým sa ťa netýkajú jeho dlhy, kým nemáte dieťa... chápem, 4 roky sú v tvojom veku naozaj dosť, asi prvá veľká láska, ale no ľahšie to už nebude... toľko pekného, dobrého a láskyplného ťa môže čakať v živote a komplet ti to uniká lebo si zaseknutá v neperspektívnom vzťahu...

beata_k
4. aug 2024

@xddddoxxxx No...ako ti napisat...ma ta na haku a ty chces kvoli nemu plakat. Ja chapem, ze ta boli aj sa bojis. Ale s nim sa budes stale utapat v slzach. Zivot ti pretecie pomedzi prsty, urobi ti dieta a to si este len poplaces. Drzim prst aby si nabrala odvahu vykrocit za stastim. Isto este zazijes motyle v bruchu. 💪

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@lindous ja viem podotýkam že má epilepsiu že od rana nehral a pritom od 8 zapol pc a šiel hrať, nemá žiadne starosti poviem mu že ja mám a na to mi odpovie tak nemaj.

lindous
4. aug 2024

@xddddoxxxx Silno ti držím prsty, aby si to čím skôr dokázala a posunula sa ďalej... nová práca, nový začiatok, nová ty 🙂

svetlonos
4. aug 2024

@xddddoxxxx
mooment! Ma epilepsiu a do 11 hra hry, hm... kamoska musela do 22:00 uz spat, koli epilepsii.

pehavcek
4. aug 2024

Podakovala by som mu za tie 4 roky a bye bye. V mori plava vela schopnejsich ryb.

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@svetlonos do 22:00 ma spat ale nespi plus ide do prace kde bude mat poobednu do 23:00

yollanda
4. aug 2024

Prečítaj si svoj príspevok 2x a sama zistíš čo robiť. Čo chceš od 19. ročného preboha? Je to decko ešte. Chceš strácať ďalej pri ňom čas?

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@yollanda on ma 26

yollanda
4. aug 2024

@xddddoxxxx aj tak! Toto nemá budúcnosť. Neposer si život hneď v mládí. Kks ja mám teraz toľko, tak cestujem po celom svete

misicka31
4. aug 2024

Predstav si,že máte dieťa.....mrazí ťa z toho????nakopat do prdele a bye bye

xddddoxxxx
autor
4. aug 2024

@misicka31 mrazí...je agresívny a ešte decko mať sním

yollanda
4. aug 2024

@xddddoxxxx to ti musia tu cudzí ľudia hovoriť čo máš spraviť? Dufam že sa ešte dnes s ním rozides