Priateľ sa mi nevenuje

lenka459
14. nov 2016

Ahojte,potrebujem poradit,alebo prečítať si názor od iných.Priatel má ťažkú prácu ja to chápem a rešpektujem no vôbec sa mi nevenuje.Jeho rituál je taký že príde domov niečo zje dá si slúchatká a pozerá filmy a seriály,ked sa chcem s ním bavit rozprávat sa on ma bud ignoruje alebo niečo odsekne.Trávime spolu málo času ja som tiež väčšinou v práci a tak nestíhame.Ja aj vo volnom čase kým on sleduje to svoje bud upratujem alebo tiež sa venujem počúvaniu hudby napr.len dookola ma to isté nebaví.
Čo sa týka sexu tak kolko krát mám chuť sa pomaznať,aj mu poviem že chcem sa milovať on mi povie že mu mám dať pokoj že on nechce.Sex mávame 3x max 4x do mesiaca takéto sexualne tempo môžu mať ženy ked majú deti,nestíhajú.Ale my deti nemáme a jemu sa nič nechce. ☹ Častejšie nechce.Ale ak on má chuť zobudí ma aj nad ránom,ja to urobiť nechcem ked ma odmietne ja to nechávam tak.Neviem čo si mám o tom mysliet,ja ho lúbim prešli sme si už kadečím,no vážne ma to už nebaví podvádzať ho nechcem no tiež som žena mám aj ja svoje potreby lúbenia pochopenia lásky a tiež sexu.Dakujem,prosím Vás s pochopením.

luna379
14. nov 2016

To je o čom taký vzťah potom? A z čoho plynie tvoja láska? Lebo láska nie je magická vec z paličky, že je niekde len tak, musí z niečoho plynúť.

Každý chlap (ak nie je asexuál alebo impotent) má chuť na sex. STÁLE. Bez okolkov a normálne ti to napíšem. Nepribrala si? Staráš sa o seba rovnako? Nemá v tej práci inú?

A zásadná vec. Ako dlho to už tak je? Fakt proste WTF ľudia, načo živíte takého vzťahy. Akože bez sexu ešte pochopím (nie nepochopím, ale okej), ale bez komunikácie? Bez citu? Kde potom vidíš tú lásku ? :D

unicornlady
14. nov 2016

A nemôžete seriály a filmy pozerať spolu? 🙂

moonlight1210
14. nov 2016

@lenka459 bud uprimna. Povedz mu, ze ty potrebujes sex aj nehu, aj objatie, aj vypocutie. Ze chapes jeho pracu aj unavu a nezlahcujes ju. a ze ho lubis a nechces opustit, ale tiez nemienis byt ta prosiaca o pozornost a cakat, kedy sa uraci.
A ak to mieni tahat takto, tak hrozi, ze proste to nezvladnes a odides a najdes si muza, co ta aj chce, nielen vedla teba existuje ako pan vedla domaceho maznacika. (lebo iba tam sa chovame tak, ze mu ma stacit, ze sme doma s nim).

mysga
14. nov 2016

Chceš takto žiť do smrti? Odpovedz si. U nás to je tak, že ten relax je čas strávený spoločne. Ak má tvoj priatel iné priority, tak sa to nezmení. Tak si povedz, či tak chceš žiť. Ak nie, tak neži, ak ano, tak neplač potom.

Toto celé myslim za predpokladu, že ste to už spolu riešili a nejedná sa o chvílkovú záležitosť. 🙂

obsadenemeno
14. nov 2016

@lenka459 tv kultura zabija vztahy....nemozte si spolu vyjst niekam, najst si spolocneho konicka alebo zaujmy?
Aspon cez vikendy zorganizovat nieco len pre vas dvoch..... nie furt len do budky kukat.... ☹

alaguema
14. nov 2016

@lenka459 ako dlho ste spolu? Vyzerá to na stereotyp a nudu. To po čase do vzťahu vstúpi, ak si dvaja myslia, že sa to bude nejako budovať samo. Ja by som na to šla tak trochu šalamúnsky, bez vyplakávania a drankania o jeho pozornosť a zatiaľ bez nejakých konfrontácií a ťažkých rozhovorov. Nemáte deti, nepotrebujete nevyhnutne ostať spolu. Začni žiť tak trochu sama pre seba. Nájdi si hobby, venuj sa priateľom. Občas ho skús zviesť. Nevysvetľuj mu, ako potrebuješ lásku a objatia. Príď inak učesaná, daj si na seba niečo pekné, prekvap ho. Možno sa naozaj len nudí. My ženy to máme inak. Sex spájame hlavne s citmi, ale chlapi potrebujú aj vizuál a aspoň občasné spestrenie. Ak nenastane zmena, tak je možné, že váš vzťah sa blíži k záveru, možno on už o ten vzťah príliš nestojí. Uvidíš. Držím palce.

lussy211
14. nov 2016

Fuha toto som už čítala na Fb presne toto isté...ten chlap podľa toho čo je tu písané,je poriadny egocentrik a s vašim vzťahom sa asi už lúči ale absolútne súhlasím s @alaguema. Ak nezaberie to že si mu menej dostupná ( oni totiž zbystria ke´d nie sú stredobod lebo potrebujú dobíjať )vykašli sa na neho lebo sa budeš len trápiť,ĺahko sa to píše ale trpíš už teraz a on nie je jediný na ktorého slnko svieti.

mihula
14. nov 2016

možno by ani nezbadal,že si sa obliekla a odisla a namoj veru by som to urobila a nech rozmýsla,kde som.Predpokladam,že mas kde spat,mama,surodenci,kamosky.Skus to,po akom dlhom case ta bude kontaktovat

mrkvicka060
14. nov 2016

Joj, no mne by bolo blbe, prosit o pozornost, ked on ocividne nema zaujem a aj tak by to robil len preto, ze musi... ze ,,no dobre, tak ta budem chvilku pocuvat, nech si spokojna, ty chudatko" brrrr... neni dobre, ak.mas chlapa nutit, aby ti laskavo venoval pozornost, tak to je onicom. To ma ist vo vztahu tak automaticky, ze konecne ked su doma po robote, tak radi travia vecery spolu... nevravim, ze non-stop na sebe nalepeni, jasne ze kazdy potrebuje aj cas sam pre seba... ale ved nie stale... a to bude mat tento ritual, aj ked budete mat deti? Super perspektivny vztah :-/ no mrzi ma to aj za teba...

sonicka223
14. nov 2016

@mihula to je super nápad...

tajka1986
14. nov 2016

@lenka459 a preco si vlastne este s nim? Mate nejaky spolocny zavazok? Vrazila si peniaze do jeho bytu alebo nieco podobne? Deti nemate,nic ta pri nom nedrzi tak potom nechapem. Takeho cloveka predsa nemozes lubit...

stanulienkat
14. nov 2016

co bude za 5 rokov??? Co bude za 20 rokov???

lenka459
autor
14. nov 2016

@luna379 nie nepribrala som,peáveže som schudla,starám sa o seba on je práve ten opak.
alaguema-nie určite sa nebudem niako inak česať,Bože ženy ja niesom fakt,neaká škrata,čo si všímam tak mužom sa páčim.
Viac krát som povedala priatelovi že ak to pôjde takto dalej tak sa rozídeme.
Včera som bola na nákup vrátila som sa cca do 40minút a už bol ohen na streche že či som sa bola s niekým stretnúť...toto robí stále už som zúfalá z neho

miriell
14. nov 2016

Jedna vec je pochopenie pre partnera, že má ťažkú prácu, druhá vec je vzťah, ktorý stojí a padá na dvoch. Buď obaja, alebo ani jeden. Správne cítite, že to takto ísť nemá. Možno si je Vami príliš istý, že ho tak veľmi milujete a urobíte všetko. Partner má život zjednodušovať, nie komplikovať.
Najskôr by ste sa mali porozprávať, že čo cítite - o čo sa predpokladám snažíte a nájsť riešenie: spoločné aktivity, nové zážitky.
Keď to nikam nepovedie, lebo sa vrátite do starých koľají, tak si sama v sebe spracujte otázku, či je toto život, aký si predstavujete a či keby ste napríklad v budúcnosti mala dcéru, tak by ste si predstavovali taký život s takým mužom pre ňu. Odpoveď nájdete sama v sebe. Odpovede a realita veľakrát bolia, ale mnohokrát je lepší koniec s bolesťou ako bolesť z nelásky a ľahostajnosti bez konca ☹
Vzťah sa rovná dvaja, nie jeden. Niekedy musia iní ľudia prísť v živote o veľa, aby pochopili, čo mali a stratili. Na druhej strane - každý má právo na svoje šťastie a aj Vy na partnera, pre ktorého nie ste neviditeľná a neberie Vás ako kus inventáru v byte, ktorý sa upratuje sám.

mihula
14. nov 2016

@lenka459 povedala si,že ta ignoruje,alebo ti len tak odsekne,ked sa chces rozpravat a stale len sluchatka na usiach a ZRAZU si vsimol po 40tich minutach,že si este neprisla a este aj ziarlivostna scena?
Akosi som sa v tom celom stratila alebo ty?

mrkvicka060
14. nov 2016

@lenka459 jasneeeee, on si ta nevsima, ale nedajboze, aby si ta vsimol niekto iny, alebo ty niekoho ineho. no, poradim ti, jedneho presne takeho poznam, kamoskin manzel... prec od neho, kym nemate zavazky.. lebo prides o nervy

kkikii
14. nov 2016

@lenka459 Ahoj 🙂 ja mam priatela ma tiez tazku robotu podotykam nezijeme spolu 🙂 ked pride domov chce mat klud niekedy to respektujem niekedy mam toho dost a poviem mu svoje.. tiez mam pocit niekedy ze ma nelubi a hoci co mi beha po hlave. v sobotu som bola uz naozaj zla a potom som si az uvedomila ze co vlastne mam on si mozno z toho zobrall ponaucenie a nieco na tom zmeni ale prezili sme spolu krasny vikend. preto mozno dobre padne ked mu naznacis ze z tvojej strany to neni take ako byvalo ale tiez by si urcite mohol na teba najst cas a niekam ta napriklad zobrat

lenka459
autor
14. nov 2016

@mihula nie nestratila som sa,myslela som to tak že vyrobil scénu že som bola v obchode tak dlho a ani son nepovedala že kam idem pretože mal sluchatka tak načo budem komu vraveť sluchatkam?do vzduchu?

lenka459
autor
14. nov 2016

@mrkvicka060 všimla som si niekoho ineho pretože som sa citila sama lenže som to po dvoch stretkach ukončila nikam to neviedlo a podvadzať a klamať sa mi veru nechce a ani nechcelo

alchemilkazltozelena
14. nov 2016

@lenka459 mne to pripada tak ze ta neberie ako partnerku ale ako spolubyvajucu, upratovacku, kamosku, urcite nie ako svoju polovicku s ktorou chce stravit svoj zivot a mat s nou rodinu

sardinka336
14. nov 2016

@alchemilkazltozelena presne si to popisala....z toho čo piše je všetko mozné len nie partnerka o ktoru ma zaujem. A ked ,,zacitil,, ze by mu mohla zdrhnut, tak začal robit sceny.

@lenka459 potrebuješ cit - nedava ti to, potrebuješ zaujem...nemaš ho, potrebuješ sex ...nemaš ho, ty chceš a on nie...tak o čom to je? čo vás spolu drží? stereotyp? to ze ste spolu ,,niečo preskakali,,? Vieš si predstavit jeho ako otca svojich detí? ako partnera ked pridu problémy, starosti?? Dnes sú takí mnohí chlapi ....pride to z roboty a sedi to za PC a hra hry predpokladam....
Ze sex 3x do mesiaca...to nemame ani mi take biedne...a to mame 3 deti. Niečo je s tým tvojim amantom v ,,neporádečku,,.

mrkvicka060
14. nov 2016

@lenka459 toto co mas teraz tiez nikam nevedie... neviem kolko ste spolu, ale cim bude starsi, tym to bude horsie. Necakaj, ze zrazu ho osvieti a bude chciet s tebou travit cas a zacne sa o teba zaujimat, to sa nestane. Jasne, nepodvadzaj, to sa nerobi, najprv vyries jeden vztah, potom zacni dalsi ked tak... a to len uvidis, ak potom spoznas niekoho ineho, ze ako to ma vyzerat a nebudes chapat, ako si mohla s tymto pakom tak dlho vydrzat...

jeannna
14. nov 2016

Prepac za vyraz ale tvoj priatel je obycajny hovnival. To co ma byt? Len chodit do roboty a doma potom uz len lezat hore vtakom? Asi by som sa poobzerala po niekom schopnejsom. S prichodom deti sa to u takychto typkoch zvykne zhorsovat.

mrkvicka060
14. nov 2016

@jeannna krasne si to zhrnula

mysicka36
15. nov 2016

Bude to len horšie, ak prídu deti, budete ešte musieť chodiť okolo neho po špičkách, lebo tato je unavený a pozerá telku. No ani omylom by som takýto život nechcela. Premysli si, či ty takto chceš existovať. A tá žiarlivosť je čerešnička na torte. On ťa zanedbáva, ale božechráň, aby si ty mala svoj program mimo domu, ešte by si sa s niekym stretla.

alaguema
15. nov 2016

@lenka459 tak potom nechápem, čo riešiš. Ty nič nechceš urobiť pre ten vzťah, on preň nič nechce urobiť...vy dvaja ste načo spolu?

111kiki11155
15. nov 2016

Kočky práve niečo podobne prežívam lenže už máme spolu drobca priatel sa mu venuje minimálne aj to len sedí za počítačom a hraje si hry popri malom študujem a priatel mi vôbec nepomáha chodím si aj privyrábat sem tam čize mám toho viac než dost lenže ako náhle nie su peniaze už je ohen na streche že mám pracovat už malého ročného syna posiela do jaslí atd.. stále je len on a nie my vždy myslí len na seba malý mal rok boli sme nakupovat kúpila som plienky a tak čo drobec potrebuje a už šiel ku flašiam ked som mu niečo na to povedala začala hádka na cely obchod s tým že ked príde jeho otec čo mu nalejie a tak a po vkladaní nákupu do kufra auta už som bola ja ta najhoršia ze koľko som minula atd... a to som kupovala pre malého plienky a potrebne hygienicke veci takze tak :/

obsadenemeno
15. nov 2016

@111kiki11155 takze tak....a???????

mrkvicka060
15. nov 2016

@111kiki11155 ked taketo prispevky citam, som rada ze mam doma to co mam a prestavam riesit somariny... s takym majstrom sveta by som nebola.. baby ved vy si uvedomte ze uz to bude len horsie!!! Dospeleho neprevychovas. Si ujasnite priority trosku, co naozaj je to to pri com chcete zostarnut... lebo ak nie, tak zbytocne natahujete cas.. tak ci tak skor ci neskor sa rozidete

111kiki11155
15. nov 2016

A premýšlam už nad rozchodom stále s jeho strany len urážanie a ponižovanie zažívam len neviem ako to maly zoberie a ako sa s toho dostanem ....nehovorím aj ja som sem tam žiarlila po pôrode ale mala vždy dôvod na to reči typu ze zablúdi sestre do izby a vypisovanie druhym ...lenže sa nechcem rozhodnút zle kvôli malému záleži mi na nom velmi a okrádat ho o otca nechcem