Priateľ pracuje od rána do večera

maria123a
23. jún 2022

Ahojte zienky.. s priateľom by sme chceli bábätko.. ale priateľ odchádza do prace ráno prvý (Asi od 6 rana) a prichádza večer posledný zväčša okolo 19 až 21 maxy cez víkendy je so mnou cele .. ako pracujú vaši muži a ako to zvládate?

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nerya
23. jún 2022

,, prace,, od rána do večera 🤣 ja ze chorobné poriadkumilovny 🤣

nika11103
23. jún 2022

Moj muž pracuje podobne ako ty ale teda na štýl dlhy krátky týždeň : okrem toho berie aj služby navyše / nočné , aby sme mali peniažky . Kúpil rodinný dom a každý voľný deň ide na ten dom makať sám alebo s bratmi , vlastnými rukami ho komplet prerába zariaďuje. Budem v piatom mesiaci tehotenstva a prakticky som stále sama , nakoľko mi bývalo veľmi zle a som pn takze s ním aj tak na ten dom ísť nemôžem . Ale teda pointa , aj jed naňho niekedy vybuchnem spustím hystericky plac, veľmi si ho za to vážim . Čo by mi sedel pri riti a kukal na mna jak grcam alebo spím ? Kee treba odvezie má zoberie kam treba . Takze je to vec kompromisu a dohody . Ak máte pevný stabilný vzťah , zvládneš všetko : poznám ženy ktoré zostali samé tehotné a potom aj s malým dieťaťom lebo ich muž robil v zahraničí aby sa mali dobre . A všetko zvládli . My ženy sme predsa silne : držím palce nech to bude ako si prajete obaja ❤️

ninusa221
23. jún 2022

Myslim si že keď chcete babätko tak to určite zvládnete. Vela žien ma mužov v zahraničí a zvládajú to ešte lepšie bez nich 😁

maria123a
autor
23. jún 2022

@nerya pracuje malo byt hihi

maria123a
autor
23. jún 2022

@maria123a ja len že sa bojím aby toho nebolo na mňa veľa a nehádali sa často alebo že príde o všetky dôležité okamihy a budem sa s miminká tešiť viac menej sama

lenicka298
23. jún 2022

@maria123a ahoj, my ked sme chceli bábo, tak ja som pracovala od 8 do 16.00 a chlap odchádzal z domu okolo 2 -3 rano, a domov prichádzal 20-21.00hod. (Kamionista)Keď sa malá narodila, zmenil prácu, aby bol viacej s nami. Odvtedy robi od 7 do 18- 19. Víkend ma voľno. Mame rodinný dom, záhradu, a zvládame všetko v pohode. Malej sa venuje naplno po praci, cez vikend, kazdy vecer ju uspava. Bol aj na mesiac pracovne prec, a zvládli sme to. Ked sa Malá naučila nieco nove, vždy sme sa tešili, že mu to ukážeme ked pride. A tešíme sa z každého jej pokroku spolu 😊

melanta
23. jún 2022

Bojíš, že sa budete hádať. Prečo? Hádate sa už teraz? Alebo je tam dispozícia k hádkam? Ak áno, tak ideálne je neplánovať dieťa. Dieťa by sa malo plánovať do vzťahu, kde nie sú hádky, výčitky, obavy. A čo sa týka toho, že robí tak veľa resp. v práci je tak veľa, je možnosť aby zmenil prácu a robil menej? Aby mal normálny pracovný čas? Ja osobne si neviem predstaviť, že by muž bol preč tak veľa, ale chápem, že niektoré profesie to inak nevedia ak chcú zarobiť. V každom prípade, tebe príde muž domov večer a je doma cez víkendy. Sú ženy, ktoré sú na dieťa či dokonca na viac detí samé. A zvládnu to. Určite to zvládneš aj ty.

liljana
23. jún 2022

Nuz, kazda chce babatko, zostat s nim co najdlhsie doma, k tomu bungalow na hypo, dobru zivotnu uroven aj z jedneho prijmu a chlap potom robi od rana do noci.

simca06022011
23. jún 2022

zalezi na tom co robi, na tom ako si ty vies pomoct, ako to budes prezivat, a aj na povahe dietata.. moj bezne odchadzal o 6tej rano, aj skor, a prichadzal okolo 19tej (a to sm mu akurat dceru z vanicky podala a odniesol ju do izby kym som kupelnu spratala) a nemala som problem,prave naopak, rezim sme si spravili podla mna, klud, nik treti nerobil bordel... a vikendy sme mali kolkokrat take ze som cakala kedy bude pondelok :DDD

majlo1234
23. jún 2022

Moj podnika a teda casto ma dni, ked odide rano kym spime a pride vecer, ked maly uz spi. A vtedy mi to lezie na nervy, pretoze si to viem porovnat s dnami, ked je doma a mozem sa naprikld vklude vykakat a vypit kavu😅 ale takto to ma kopec zien, a da sa to zvladnut, hlavne ak sa dopredu na to nastavis, ze budes musiet vela veci robit s babatkom sama

vilma7
23. jún 2022

Na tri smeny 6-15.00, 14.30-23.00 a 23.00-06.00

evica17
23. jún 2022

@liljana alebo v zahraničí a nič z toho život poriadne nemá,deti nevidí a tak....a potom tu vidím na koni písať raz že su samé na deti lebo chlap za hranicami a inde zas že na peniazoch nezáleží,oni kupujú len to najlepšie

zuzkaa1991
23. jún 2022

@maria123a moj muz robi tak od.6 do 18 kazdy den...ja som.robila väčšinou poobede okolo 22.som dosla.domov co uz bol v polospanku ale.zvykla som.si plus víkendy som.tiez robila raz dvakrát za mesiac....mame 4r dieta takze sme vecer spolu....ale aj tak opadavame okolo 21 so dcerou🤣 kedze je väčšia. Tak.sa bavime cez fb cez den kedze lipne na tatikovi tak stsle daco vecer robia prebereme len dolezite veci

misinka0611
24. jún 2022

Ja som aj 2-3 týždne sama s dvoma detmi a dá sa to. Sú horšie, lepšie dni ale nič také že a teraz čo?