Priateľ povedal skôr rodine, že čakáme dieťa

11. nov 2022

Ahojte ..chcem sa posťažovať,pretože práve ma to veľmi zobralo a plačem kôli tomu,že priateľ napriek tomu,že som ho poprosila,nech nikomu nehovorí ,že čakáme bábätko,to povedal o mesiac skôr.Mna to trápi,pretože mi to sľúbil,chcela som to s ním oznámiť spoločne,ale on to povedal svojej rodine,a napriek tomu,že som s nimi v kontakte,ani mi nepogratulovali, tvária sa,že o ničom nevedia..tak teraz neviem ani ,čo má boli a štve viac.Ci to,že to vedia,alebo to že sa tvária,že to nevedia už mesiac...🙁som ešte len v 3 tom mesiaci,ešte sama neviem,či je všetko v poriadku.Ako by ste to brali vy? Som nahnevaná na priateľa, pohádala som sa ním ,proste ma to trápi.On tvrdí,že veď to povedal,len rodine.A že na tom nič není.😔

panelacikova
11. nov 2022

to tu už bolo....

zojanka
11. nov 2022

Ale čo sa trápiš kvôli hlúpostiam. No tak to povedal svojej rodine. A že ti nezagratulovali ? No tak to spravia neskôr alebo vôbec. Nie kvôli tomu ste si robili dieťa aby ti gratulovali. Čakáš bábätko, snaž sa vyselektovať nepodstatné veci. Trápiť sa môžeš keď budeš mať skutočné problémy. Priateľ má pravdu, nič také sa nestalo.

autor
11. nov 2022

@panelacikova ? Teraz nechápem tvojej odpovedi...mne sa to stalo práve teraz pred hodinkou

nelca84
11. nov 2022

Prehanas

ivangeline
11. nov 2022

Chapem to ale co sa stalo sa neostane,a predsa sa nebudete kvoli tomu rozchadzat. ;) Udobrite sa. Odpust mu.

lucia7933
11. nov 2022

mna by to nahnevalo asi tiez ...ale môj viem ze by to nepovedal...po mojich dvoch potratoch by sa ani neodvazil tak skoro nieco niekomu hovorit :/
Ale uz ti nic neostava iba verit ze bude vsetko v poriadku🍀

autor
11. nov 2022

@zojanka práve to robím snažím sa vyselektovať nepodstatné veci,každý deň mi je zle atď,zmeny nálad ale toto ma fakt nahnevalo proste

judit47
11. nov 2022

Chapem ze dohoda bola dohoda a mas pravo byt nahnevana na druhej strane ste sa urcite dohodli tak ze ty si ,,zavelila,,nehovor to nikomu a on chudak ked bol s rodinou to stastie nevydrzal a povedal.

Co uz nic sa nedeje-za mna maju palec hore ze sa tvaria ze nevedia(asi in povedal o dohode a tak drzia sa)😁

dadka128
11. nov 2022

Veľa veľa hormónov, popravde aj mňa by to sklamalo, ale tak neurobila by som z toho drámu 🙂 v prvom rade si to vydiskutuj s partnerom a odpusť

babovka2321
11. nov 2022

Je to rovnako jeho dieta, ako tvoje, ma rovnake pravo oznamit to rodine. No tak sa tesil a nevydrzal to. Nebud precitlivena.

autor
11. nov 2022

@lucia7933 v to som dúfala aj ja,že to nikomu nepovie,povedal,že nie .Tiež som potratila pred rokom a oni to vedeli ,že som tehotná od pomaly prvého týždňa a doteraz sa k tomu ani nevyjadrili,že im to je ľúto.Preto som nechcela,aby to tentokrát tak skoro vedeli.kedze ani nemám s nimi blízky vzťah.Trapi ma to,nechcela som sa hádať,chcela som len byť v kľude a povedať o tehotenstve vtedy,keď sa na to budem cítiť a keď budem vedieť,že už je všetko viac menej v poriadku

viestta
11. nov 2022

Je budúci rodí rovnako ako ty. Tak sa chcel pochváliť, tešil sa, nevydržal čakať na tebou vybraty termín.

panelacikova
11. nov 2022

no to je jedno, či si to bola ty alebo iná. mňa by toto nasralo. ja som mala ex (otec dcéry) poriadneho mamičkára, ale s touto informáciou počkal a povedali sme to spoločne.

tykat
11. nov 2022

To su hormony ❤
Priatel im asi povedal ze to nemaju vediet tak sa tvaria ze nevedia. Asi nevedia ci ty vies ze oni vedia. Tak sa tvar aj ty ze nevies ze vedia a priatelovi povedz aby im povedal ze to nevies. A nakoniec kazdy bude vediet vsetko a tvarit sa ze nic nevie... komedia 😁

thereisabear
11. nov 2022

U nás to bolo ako cez kopirak, len to povedal hneď. V ten deň ma to mrzelo, potom som to už neriešila. Nerob si zbytočne stresy, aj tak s tým nič nespravíš. A "všetko v poriadku" bude najskôr, keď sa bábätko narodí, tehotenstvo je proste také... Sústreď sa na seba a buď v kľude, to je najviac čo môžeš spraviť.

kvietok173
11. nov 2022

prepac roesis hluposti, asi sa velmi tesil tak povedal. Nepamtam ci mi niekto gratuloval ze som tehotna bola a to mam 4 deti. Skor by ma trapilo ze nie ste svoji a ze len s priatelom cakas dieta a nie s manzelom. Ale teraz je to uz asi viac modrene.

54tinka54
11. nov 2022

Tak aspoň vieš ze nevie udržať tajomstvo 😀🙈 ale nie no, možno niekto niečo nadhodil ohľadom Babatka tak to nevydržal a povedal to… aj mňa by to trochu zamrzelo ale nerob z toho drámu, sú aj horšie veci. A rodina nie preto ze by ťa nemala rada ti negratuluje ale preto, že to este nemali vedieť, tak sa tvária, že ani nevedia 😁 ale určite sa tešia s vami.
Snaž sa byť v klude 🙂

autor
11. nov 2022

@kvietok173 sme zasnúbení

dixitka
11. nov 2022

Mňa by to tiež nahnevalo :( akože nemá zmysel z toho robiť tragédiu, ale dúfam, že sa aspoň ospravedlnil, lebo keď ste sa nejako dohodli, tak to mal dodržať, a ak sa prekecol, tak ti to mohol aspoň dať vedieť. Môj takto vykecal rodičom, že sa budeme brať, ale tam sme neboli nejako pevne dohodnutí, len som predpokladala, že im to povieme osobne, nie len tak cez telefón. Ale tak čo už, keď sú tí chlapi takí nedočkaví…

autor
11. nov 2022

@dixitka ospravedlnil sa,len mňa to ešte hnevá,možno do rána to prejde neviem...teraz sa mi nechce s ním áno rozprávať...možno sa tešil a povedal to v takej chvily,ale urobil to aj prvý krát a vedel ,že si to neželám, dúfala som,že druhý krát to už neprezradí.

hipuska
11. nov 2022

Ja som to mala.opacne. Tiež sme sa dohodli, že to niekomu nepovieme, ale ja som to povedala sestrám a máme. Ich som nerátala do toho "že nikto". On to zobral doslova, že nikto. Tiež bol nahnevaný. Takže to mal možno vnútorne rovnako. Že pokiaľ ste sa nedohodli, že ani rodine vyslovene...mne je rodina blízka a bolo.mi potešením sa s nimi podeliť čím skôr

janinah
11. nov 2022

Mňa by oveľa viac štvalo,že je to len priateľ a nie manžel.A rozmýšľam,čo ty budeš robiť,keď zaj budeš mat vážny životný problém.

mamickalisticka
11. nov 2022

Ja ti úplne rozumiem, mne toto urobila starká, ja som jej povedala že čakám bábätko, ako prvej (okrem muža) a ona to hneď volala svojej kamoške, lebo sa proste hrooozne tešila.. chápeš, klebietky.. no lenže táto jej kamoška býva pri obchode v ktorom robila moja svokra, takže kamoška hajde do obchodu (čo na tom že bola po operácii kĺbu, musela ísť aj keby čo bolo).. takže moja svokra to vedela tiež, nič nepovedala, tvarila sa že nevie a my sme toto vôbec nevedeli.. 😁 potom už len chodili gratulácie a pritom sme to nikomu nepovedali..iste som bola nasrata na starku že nevydržala ale nedalo sa ani hnevať.. bolo to jej prvé pravnúčatko ❤️ bohužiaľ ho ani nevidela, lebo zomrela tesne po jeho narodení.. takže kašli na to prosím..

cyberk
11. nov 2022

Poucila si sa, neboj... dalsi priatel, ked takuto situaciu budete mat, to isto neurobi 🙂

felycity
11. nov 2022

nebolo by lepšie to hodiť za hlavu a veriť , že všetko je v poriadku a spolu sa tešiť? na svete je toľko bolesti a zla , na čo sa za takéto veci hádať, ospravedlnil sa, na strane druhej to asi nevydržal a teší sa, rodina no každá je iná, možno sa boja a nechcú o tom baviť, nie každý vie správne reagovať, kašli na to , urobte sipkený večer a tešte sa!

autor
11. nov 2022

@janinah sme zasnúbení🙂

lugie
11. nov 2022

Riešiš hlúposti… môj to vykecal takmer všetkým (aj kolegom, kamošom) v deň keď mi vyšiel pozitívny test. No tešil sa čo som mala robiť 😂🤷🏽‍♀️ Nezosypala som sa 😊 a to mi sľúbil že počkáme do 3. mesiaca, no čo už. Teš sa z dieťatka a nerieš 😊 dobre bude.

autor
11. nov 2022

@cyberk aký ďalší priateľ? Si v poriadku? Sme zasnúbení,nerozchadzame sa

babovka2321
11. nov 2022

Nechcem ti brat iluzie, ale snubny prsten nic neznamena. Tolko zien ma "drz hubu" prsten a svadba nikde 🙂 aj keby sa muzovi nieco stalo a ty povies, ze ste zasnubeni, nikoho to zaujimat nebude.

Proste to pusti z hlavy. Tehotenstvo je obrovska vec pre teba a tvojho frajera, ostatni sa z toho s prepacenim posrat nejdu, ani ziadna blizka rodina, netreba okolo toho robit ziadne trapne ceremonie a oznamovacky.

marca12
11. nov 2022

Tak sa tesi no je tam toho. Mozno mu to uslo medzi recou a poprosil rodinu,nech sa tvaria,ze o nicom nevedia. Tak ti ani negratulovali. Ak takto salies pre takuto vec ako chces zvladnut rodinny zivot. Skus ho pochopit a nehnevaj sa nanho. Su aj horsie veci. Nie si prva ani posledna tehotna,tak to tak neprezivaj