Priateľ netráví s nami čas

simonka123234
6. aug 2022

Čo by ste robili keby vás priateľ s ktorým máte 4r dieťa,netrávil čas .Pracuje celý týždeň není doma to chápem ale príde cez víkend a žiaden záujem radšej ide na súťaž čo chodí ako dobrovoľni hasič .povedala som mu že by e mohli ísť na výlet ale on že dobre ale nič zatiaľ nás nevzal není schopný nás ani na zmrzlinu zobrať keď má čas tak ide hrať PS4 hokej a keď to nie tak na mobile je alebo ide na súťaž alebo tréning.Uz mám toho dosť aj som mu povedala ale on si len svoje

dzulli1980
6. aug 2022

Odišla by som od neho aj s dieťaťom ... očividne nemá záujem ...

petamich
6. aug 2022

no ze tvoj partner si zije svoj vlastny zivot 🤷‍♀️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majlo1234
6. aug 2022

Vzala by som sa na zmrzlinu a vsade sama a necakala uz na neho ani sekundu. On si robi vlastny program a ak mu rodina nechyba, fajn. Nebola by som doma ani o swkundu dlhsie ako musim a neposkytovala mu ziadne vyhody plynuce zo statusu spoluzitia a patricne by som mu to aj vysvetlila, nech ma cas rozmyslat

0silvia0
6. aug 2022

@simonka123234 necakaj ze ta priatel niekam vezme. Zober syna, kamosku, urobte si vylet. Uvidis, ci sa spamata. A ked sa nespamata, aspon zistis, ze treba zit, nielen cakat na niekoho poslusne doma.

marca12
6. aug 2022

@simonka123234 povedala si mu,ze by ste mohli ist na zmrzlinu a? Mala si sa pripravit,zavelit ideme a hotovo. Ked vidis,ze nie je doma akcny,treba postrcit

amelie2017
7. aug 2022

No, mas doma spolubyvajuceho, ktoremu vyhovuje, ze ma doma upratane, navarene a oprate. Usetri tym kopu casu a penazi a on si moze bezstarostne uzivat svoj volny cas. Dufam, ze aspon peniaze ti dava a nie ze ho este aj zivis. Ja by som toto netolerovala. Ultimatum a ak nezaberie, isli by sme kazdy svojou cestou.

basska_b
7. aug 2022

Moja kamoska ma tento problem, ma s nim 2 male deti, zobrati nie su, aj kvoli tomuto, aj par dalsim krizam. Radite tu rozchod, odchod, ono to ale neni take jednoduche... ked sa navyhraza, tak sa na 3 dni zmeni... inak je pre neho dolezitejsich milion vlastnych volnocasovych aktivit ako rodina, domov chodi, ked deti spia... mne je jej uprimne luto, ze ma deti prave s nim (prvy rok-dva ako sa narodil maly bol ten najpozornejsi otec na svete, potom sa zacal menit ...)

tykat
7. aug 2022

@simonka123234 chodte s nim na sutaz,to byvaju spolocenske akcie s ludmi, teda aspon co vidim v okoli.

viestta
7. aug 2022

Prečo nejdete aj so synom na tie sútaže? Však to býva veľká zábava, deti si také veci užívajú, mamy sedia v hľadisku a užívajú si tiež. A okrem toho hasičské sútaže nebývajú každy víkend v roku, nie sú v zime, a ani každú letnú sobotu, takže keď nie je súťaž zorganizuj víkend ty. Nečakaj, kým sa rozhýbe. A keď s vami nepôjde, choďte so synom sami. Je to už veľký chlap, neexistuje aby si si s ním sama neporadila, nech už by ste šli hocikam

janinah
7. aug 2022

Akonáhle chlap nepožiadal tehotnú frajerku o ruku.tak u mňa skončil...ale tu aký išiel.taku našiel...v 21.storoci treba čakať.kym ta chlap vezme na zmrzlinu?ešte napis.ze ani nepracujes a mam dosť...však zorgan8zuj výlet.welnws pobyt.hocico.ber dieťa a on sa bud pridá alebo nech sedí doma..na tej súťaží hasičov si bola kolkokrat? Vieš aký skvelý zážitok je to pre 4 r.dieta?

simonka123234
autor
7. aug 2022

@janinah áno pracujem
@janinah áno pracujem,ale mám este10rocneho chlapca a nevie nás zobrať celý rok nikde .Ale keď idem sama sními tak hundre od mladšieho vyzvedá že skym sme boli a somariny.Dnesnej dobe keď si sama všetko neurobíš tak chlap nepomôže asi zničím cest výnimkám.Ved komody není schopný poskládat ktorú som ja šla kúpiť aj s deťmi.a nie to dakde ísť snami skôr cudzí chlap by nás zobral

zmrzlinka2021
7. aug 2022

@simonka123234 a vlastnite spolocne byt kde byvate?

simonka123234
autor
7. aug 2022

@zmrzlinka2021 nie ja som si vybavila nájomný byt a priateľ kúpil dom a prerába ho ale tam určitě bývať nepôjdeme a načo keď sama som na všetko aj tak
Za

viestta
7. aug 2022

@simonka123234 ale to si si blbo vybrala chlapa. Môj síce občas pohundre ale spraví. Nie kazdy chlap je ako tvoj. No a keď sa ani nechceš s nim do domu sťahovať, tak co sa sťažujes, že s vami čas netravi? Však on už je na odchode (aj keď to možno ani nevie) , nevidíš tam perspektívu vzťahu, tak sa zariad po svojom a na neho sa nespoliehaj, ale ani sa nesťažuj. Ty už si si vybrala.