Priateľ nepomáha s domácnosťou

22. dec 2023

Ahojte s priateľom žijem pol roka a je to strašný bordelar, jedine co vie doma spraviť je navariť, všade nechava svoje oblečenie, špinavé taniere kde doje tak to nechá, pracujem 12 hodín 5 dní v týždni, nestíham všetko po ňom upratovať , nevládzem mu robiť upratovačku, keď všetko do detailov upracem tak o deň je zas všade bordel je mi do placu

januska12323
22. dec 2023

Tak po ňom neupratuj nech si žije v humuse a ty hľadaj ďalej.

stellarstar
22. dec 2023

Jee a ty nevieš otvoriť ústa a mu to povedať?

kitycat
22. dec 2023

Vsak neupratuj. Kup si pre seba nejake plastove taniere a z toho si jedz, ci sa spamata. Krd nie, tak more je plne ryb.

Ci ty lasku prejavujes upratovanim?

petamich
22. dec 2023

bud zacne upratovat a podielat sa na udrzbe domacnosti alebo plati upratovacku 🙂 jednoduche

dadka1997
22. dec 2023

Dones peniaze, upratuj po mne a večer nezabudni ma obšťastniť... ako si naučiš tak máš...
Máš ústa? Otvorene mu to povedz, takého chlapa by som kopla do riti.. nič si nevie vážiť

thereisabear
22. dec 2023

Lepšie to nebude.

maca1984
22. dec 2023

Môj muž bol podobný keď sme sa dali dokopy.
Kde mu čo odpadlo, tam to nechal.
Ponožky boli večne na gauči, tanier na stole, lyžička na dreze a pod.
Párkrát som nakričala (áno nakričala.Nebudem sa tváriť že nie) a uvedomil sa.
A už roky aj sám práčku pustí, umyje riady, povysáva atď.

nikpa
22. dec 2023

Našťastie, zatiaľ je to len priateľ. Iný už nebude, ak pribudnú deti, to len príde únava a vyčerpanie, ak budeš na všetko sama. Takže nemaj ružové okuliare a dobre si rozmysli, či si ochotná toto tolerovať aj po zvyšok života.

viestta
22. dec 2023

Priatel ti vobec nema pomahat. Priatel sa ma podielat na chode vasej spolocnej domacnosti. Financne aj pracou. Tkze najprv si to prehodnot ty sama a potom prijmi rozhodnutia, ktore povazujes za potrebne.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
22. dec 2023

On do prace nechodí ? Ani by ma neho aby som po chlapovi rátala keď som 5 dní v týždni v práci aj keď 5x do týždňa robiť dvanásty nie je normálny pracovný čas.

lujza123
22. dec 2023

V žiadnom prípade po ňom neupratuj, povedz ze s ním odmietaš bývať takto (a samozrejme stoj si za tým ak sa do mesiaca nespamätá začni baliť kufre)

Ešte je zamilovaný, bývate spolu krátko tak je obrovská šanca ze sa koli tebe zmení lebo sa bude báť ze naozaj odídeš. A ak sa nezmení tak bude lepšie pre teba odísť, koli láske sa neoplatí trpieť celý život s lenivcom a bordelarom

Je tu už zopár tém co založili nestastnice ktoré sú doma slúžkami, to naozaj nechceš

0kristina0
22. dec 2023

Este to vies prevychovat, tak sa snaz.

janinah
22. dec 2023

Všetok jeho bordel mu odsúvajú na jeho posteľ.aj tie špinavé taniere.oblecenie.vsetko čo po sebe neodlozi...večer asi bude chcieť niekde spať...a nepoľavuj...len sa kľudne opýtaj či niečomu nerozumie

mandzula
22. dec 2023

Skus debatu o nastaveni pravidiel, a ak nepomoze, hladaj dalej.

vesimelonimarsista
22. dec 2023

Najdi si ineho chlapa. Slanina zo psa nikdy nebude.

j_m
22. dec 2023

Hmm… čistota je pol života, neporiadok/bordel celý… 😂😂😂

valeva
22. dec 2023

A to si nevidela predtym? Lrbo zistit ze niekto je bordelar na to mi staci tyzden. Nedokazala by som s takym chlapom zit a do stadia spolocnej domacnosti by to ani nedoslo. Nezmeni sa. A ty sa budes len trapit.

minenkak
22. dec 2023

Ja sa niekedy čudujem, či je naozaj toľko drbnutych ľudí na svete,alebo to tieto témy sú vymyslené

mandarinka555
22. dec 2023

@sense Ale je...aj ja tak robím, mám dlhý a krátky týždeň, napríklad robím pondelok - streda - sobota a nedeľa a potom opačne, utorok - štvrtok a piatok, ale ja robím aj 14 hodín.

dagas
22. dec 2023

@minenkak to máš ako : Manžel mi nepomáha s deťmi a majú spolu dve alebo tri deti..pri prvom to nebolo tak isto? Ale šak spravia si ešte ďalšie veď hádam sa to zmení 😏

levkaa
22. dec 2023

Nemyslim si, ze sa zmeni. Ak si ty poriadkumilovna a on bordelar, nebude to fungovat. Alebo zatnes zuby, ale to budes vecne (s prepacenim) nasrata. Predstav si, ze pribudnu deti a ked uvidia ako fuguje tatko, urcite nieco pochytia. Samozrejme da sa upustit z narokov na poriadok a mnoho mam chtiac-nechtiac upusti, ale vzdy je lepsie ked sa partner spolupodiela na chode domacnosti, ako ked sa musis starat aj onho. Odniest tanier, uvarit, vystriet deku… to nie su zenske prace, ale domace.

ivangeline
22. dec 2023

Neupratuj a cakaj. Neupratuj a povedz. Neupratuj a odid. ;D

mirkava
23. dec 2023

Dúfam, že si mu povedala, nech si po sebe uprace. Asi mal doteraz hotel MAMIČKA 😊😁, nech už dospeje.

janica_
17. feb 2024

Je este priatel?