Priateľ míňa viac peňazí ako ja s deťmi

dara7
2. júl 2012

Mam priatela a minie viac penazi,ako ja s dvoma detmi,neviem uz som mu vela krat povedala ze nemame peniaze ale on akoby si nechcel uvedomit,poradte mi co mam urobit,skusim sa s nim este porozpravat a vysvetlit mu vsetko po lopate,strasne vela minie na cigarety a pivo.Uz sa nemienim dalej s detmi na jeho ukor viac uskromnovat,nevladzeme uz to znasat.

graceful9
2. júl 2012

@dara7 nie, nie je hlúpy, je to len egoistická sviňa, čo ti nestojí za nervy,,,

anjelicek26
2. júl 2012

@graceful9 - musim suhlasit, kto chlasta a fajci na ukor rodiny je uplny magor :( Jedna vec je, ked to robi, ked s peniazmi vychadzate (a aj vtedy je to blbe), ina, ked to nevychadza a on to nevidi (alias je mu to fuk) a robi si po svojom nadalej :(

bodka13
2. júl 2012

@dara7 pochopila som to správne 😕 ...kasu držíš ty a on si berie akoby nejaké vreckové? ...ak hej,tak mu na tie cigarety jednoducho nedaj ,alebo mu ich kúp ty a keď si ich vyfajčí za 1/2dňa tak má smolu 😉 však nemáš 🙂
...ak máte každý svoje peniaze a on ti prispeje na nájomné a niečím na stravu,tak neviem poradiť čo by si mala robiť....jedine pýtať si viac €,na nejaké neočakávané výdaje a to by si vlastne šetrila 🙂

dara7
autor
2. júl 2012

@bodka13 presne tak,peniaze mam ja,ale on chodi za pracou asi okolo 400km.a domov chodi tak raz za dva tri tyzdne.stale mu pridam,ale uz nevladzem ukracovat deti na jeho ukor,v zivote sa mi nesnivalo,ze ja budem riesit takyto problem.

dara7
autor
2. júl 2012

@anjelicek26 Dakujem za odpoved,a plne s tebou suhlasim 🙂