Priateľ mi zatajil, že má dlhy, čo robiť ďalej ?

miska0948
9. jan 2020

Ahojte dievčatá, neviem už komu sa vyrozprávať ale už som zúfalá 🙄 mám priateľa 4 roky, minulý rok sme sa zasnúbili .. myslela som že je to ten pravý, prekonali sme aj ťažké chvíle , aj hádky... Boli sme spolu v zahraničí, vrátili sme sa, šli sme zatiaľ do podnájmu .. no a potom to začalo, častejšie hádky, nezhody ... Po roku v podnájme, a 4 rokoch vzťahu sa mi priznal že má dlhy ... Pôžičky , napoziciavane peniaze na každú stranu .. 4 roky mi to TAJIL a vravel že som sa to ani nemala dozvedieť ... Záver bol, že ideme bývať k jeho mame .. a toto ma dorazilo... Nemám v ňom už takú dôveru, hádky na dennom poriadku. V Tom hneve mi vykrici hocičo, že som piča jebnutá, že keď sa mi nepáči mám sa zbaliť a ísť do piče 🙄😔 jeho mama ma tu tiež nejako asi nechce .. neviem čo robiť ďalej či ešte zabojovať alebo sa naozaj zbaliť a začať nový život 😔 a najhoršie, že on klamal, urobil somariny a ja som najväčšia pizda stále a on to chudatko utlacane 😔

klejkaez
9. jan 2020

@miska0948 zlatko je čas na nový príbeh.
MÁŠ NA LEPŠIE?! 🍾🤦🏼‍♀️😊

mimus9654
9. jan 2020

@miska0948 zober sa a chod svojou cestou mne keď toto povedal priateľ zobrala som sa a odišla a tiež bývame v podnájme a hneď to oľutoval, prosil až sa vrátim a neviem čo vrátila som sa dnes to tu mám znova len v inej situácii žena sa môže ako chce snažiť vždy je zle

miska0948
autor
9. jan 2020

@mimus9654 veď to, že už raz šancu dostal, sľuboval ako sa zmení .. a vydržalo mu to mesiac .. mám ho rada, ale už asi nemám silu bojovať .. on si myslí že nemám na to aby som od neho odišla .. berie má ako samozrejmosť .. no asi bude lepšie ak pôjdem svojou cestou a už sa nevrátim .. 😔

denisa0504
9. jan 2020

Odíď, taký vzťah ti za to nestojí. Toľko ťa klamal a ani sa k tebe pekne nespráva.. kým nemáte spolu deti, radšej od neho utekaj

miska0948
autor
9. jan 2020

@klejkaez asi to tak bude najlepšie 😔

janinah
9. jan 2020

To sa ozaj pýtaš čo máš robiť? no utekaaaať tak rýchlo ako len vieš a ani sa neobzrieť späť.....

miska0948
autor
9. jan 2020

@denisa0504 no, snažili sme sa o bábätko, a ten hore asi vedel prečo nám ho nedoprial . Čiže teraz som aj rada že sa to nepodarilo

patriq11
9. jan 2020

@miska0948 s ním budúcnosť nemáš dobrú ani istú.

meluela
9. jan 2020

@miska0948 hlavne sa teraz postaraj o to aby sa vam predsalen nejakou nahodou to babatko nepodarilo a zariad si zivot inak, bez neho ...

selest
9. jan 2020

Zbal sa chod, mas na viac

annamivo
9. jan 2020

@miska0948 práve preto že si je tebou istý si k tebe dovoľuje. Vykašli sa na neho. Môj ex mal tiež dlhy kade tade ( boli sme spolu 6r). Ešte mal tú drzosť si odo mňa pýtať € - výhovorky ako nemali ešte výplatu a podobne. Keď som na to prišla, prosikal, sľuboval za chvíľu sekal dobrotu, potom zas nadávky, hlúpe reči... zbalila som si veci a išla domov. A vieš čo? Odvtedy sa neozval 🙈 a ja som šťastná s iným mužom, ktorý si ma váži, neklame mi. A ten neborak ?ani neviem čo je,kde je 🤷 viem že dlhy má doteraz

blondtana
10. jan 2020

Veru utekaj, tiež som mala priateľa, kt. si ma chcel brať, aj mať so mnou dieťa, ale mal dlhy, splátky na kdečo, pomáhala som mu, ako som vedela, keď som sa ho spýtala, či už je to všetko, tvrdil, že áno, kým u nich nezaklopal ďalší veriteľ a to bol koniec vzťahu, dôvera v ťahu, znechutenie a to mi ani nenadával a nebol ku mne hrubý, ako ten tvoj. Dodnes mi nevrátil všetko, čo som mu požičala a je to veru už 14 rokov, ale nech si ich nechá a žije svoj život, ja mám skvelého chlapa, čo zarobí, poplatí, ušetrí, pobehali sme spolu svet a čakáme bábo a neľutujem moje vtedajšie rozhodnutie zutekať z takého vzťahu 😉

larovnik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
z1984
10. jan 2020

Skoro podobny pribeh ako moj. 4 roky nezamestnany potom konecne sa zamestnal sli sme do podnajmu a po pol roku som sa stahovala ale k mojej mame😄 tiez som bola blba ked ma poslal 100 krat do pice a ja som stale zostavala. Ale ked mi raz zobral kluce ze ked raz odidem tak uz navzdy z jeho bytu. To bolo aj vtipne lebo to nebol jeho byt . Bol len na papieri o podnajme. Zavolala som kamaratku zbalila sa do dvoch aut a odisla. Bude ti lepsie. Moj nazor ze ludia by si nemali. Tak hnusne nadavat. Stratia k sebe uctu.

ciusinka
10. jan 2020

Takze on ti 4 roky klamal, tahal ta za nos a este ma tu drzost tebe nadavat do pi.. a robit z teba kravu? Dakuj Bohu, ze ste sa nevzali, ze spolu nemate dieta..Takto su jeho dlhy len jeho dlhmi a tebe sa staci len zbalit a odist..Ja sa ti cudujem, ze si vobec pristupila na to, ist byvat k jeho mame..Samozrejme rozhodnutie je na tebe, ale ja by som takemu cloveku ani nahodou uz nedokazala verit a cely zivot by som zila v strachu z toho, kolko si napoziciaval alebo este napoziciava..A jeho vulgarne spravanie k tebe je len ceresnicka na torte..Takze za mna - zbal sa a odid kym je cas, mas urcite na viac ako na takehoto kretena..

dominikatomas
10. jan 2020

@miska0948 ja som bola vo vztahu 5,5 roka a myslela som si ,ze to tak ma byt.Ale ono clovek na to pride,zs je to uz zle a treba zacat odznova. Vsetko sa pre nieco deje. Mne sa stalo nemozne. Moj vztah krachol este pred odchodom do zahraniciq kde som do prace na 3 a pol mesiaca. A tam som si uvedomila ,ze moj vztah je detsky a za nic nestoji. A kedze ex priatel sa velmi ani nesnazil mala som v tom.jasne. Bude radsej koniec. Do cesty sa mi tam priplietol chlap,ktory je uplny opak vsetkeho co som zazila doteraz. Ma tolko v hlave a tolko dobreho v srdci ,ze som sa casom zalubila on do mna este skor. A teraz sme spolu. Tu treba pochopit, ze velmi v teba neveril a vztah bral iba tak. A ked v tom jeho mama tak dovidenia. Mne moj ex tiez vykrikoval kadeco a drzal vzdy s mojou mamou len nie so mnou. A robil mi peklo zo zivota. A nie v podobe toho,ze mal.dlhy ale psychicky na mna isiel. Mama tiez. ie je zmierena ,ze mam ineho a tiez ho asi nikdy neprojme. Tymto vserkym som vlastne chcela povedat nechaj ten vztah,ktory uz aj tak nie je vztah, a zacni niekde odznova.

vilma7
10. jan 2020

Už dávno by som išla tam, kam ťa posiela...

staronova
10. jan 2020

ako môže mladá žena napísať,že........... mám ho rada?????? ked ti dáva také tituly??????Už si mala byť preč....

mackamizjedlaskrec
10. jan 2020

Podla tvojho je najlepsia obrana boj ...jasne ze sa citi zniceny s dlhmi a recitovat basne ti o tom nebude .Ale do vztahu sa chodi s otvorenou narucou a srdcom ale on ked mal zatvorene dvierka (secret door)tak nech si v tom svete 4 roky zije! Keby povedal na zaciatku ze ma dlhy nemuseli ste sa trepat do zahranicia a mohli ste byvat u jeho rodicov dlhy by boli mozno uz aj splatene ...aaale to je tak ked niekto je vo vztahu a ma vlastny tajomny svet .Odist treba od neho .

miska0948
autor
10. jan 2020

Dievčatá asi máte všetky pravdu .. mala som odísť už vtedy, keď všetko vyšlo na povrch .. lenže som stále nejako dúfala že si to rozmyslí aj s tým sťahovaním k jeho mame a tak .. už to nieje to čo bolo .. mám ho rada, za to dobre čo medzi nami bolo no zároveň ho nenávidím za tie nadávky, klamstvá atď .. už naozaj stačilo .. som mladá, nemám čo stratiť, biologické hodiny mi netikaju .. je čas dopísať knihu , a začať novú s krajším začiatkom 🙂 ďakujem vám za vaše názory , aj za to že ste mi tu žiadna nevynadala aká som hlúpa naivná atď 🙂 ste všetky super 🥰

janinka007
10. jan 2020

@miska0948 nie, že ASI máte pravdu...majú pravdu a ty utekaj od chrapúňa, čo ti hentak nadáva, aj keby dlhy nemal.

pavucikvet
10. jan 2020

@miska0948 bud rada, ze zatial su to jeho dlhy, jeho posrany zivot. Najdi si svoj vlastny prenajom a zacni pisat inu kapitolu.

katkati
10. jan 2020

@miska0948 Nemáš na čo čakať, nestane sa žiadny zázrak. Začni bez neho a lepšie.

deti95060810
10. jan 2020

určite odísť...
aj keď nechápem čo sú to za časy keď mladí chlapi takto nadávajú svojim polovičkám...To už je tento týždeň druhý prípad kedy "frajer" nadáva škaredo partnerke , predtým to bol borec ktorý porovnával rodiny - naša rodina je niekto vy ste len hovná....
Dámy , to už nemáte ozaj toľko sebareflexie že s takýmto človekom je zbytočné strácať čas ? ....A keď ešte nemáte spolu deti tak nie je už ozaj o čom...neváhať ani hodinu. Ono sa to nezmení ani keď prídu hneď 4 deti naraz...😉

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saluda
10. jan 2020

@miska0948 urob čo ti povedal, zbal sa a choď.......😉. Ak si myslí, že na to nemáš, bude kukať jak puk.
Raz som s takým chodila 6 rokov. Po rozchode ešte chodil za mnou, aby ma presviedčal o tom, že nemám žiadnych kamošov, mám iba jeho a bez neho som nič a nezvládnem to. Dala som to ľavou zadnou. O kamošky som sa pripravila kedysi sama, lebo som sa príliš upla na neho, jeho kamoši boli mojimi kamošmi. Takže nič lepšie, ako rozísť sa s nim, sa mi nemohlo stať. Škoda len, že mi to tak dlho trvalo, kým som pochopila, že práve bez neho mi je oveľa lepšie 🙂

tatisna
10. jan 2020

@miska0948 moja zlatá utekaj kým Ti neurobí bejby, potom máš problém...

zuzpar
10. jan 2020

Juj aky je len hrdina. Nechapem takychto chlapov. Urobis dobre ked sa zbalis a odides a zacnes od zaciatku. Niekde inde a s niekym inym. Nechapem ako mohol nieco taketo tajit a duplom nerozumiem ako sa moze takto s tebou rozpravat, by som ho pohnala hned

basullinka
10. jan 2020

@miska0948 sla by som do tej pice, kde by ma posielal. Isto je tam lepsie, jak s nim 🙂

vrabcek15
10. jan 2020

Len raz by mi priateľ počas chodenia povedal, že som pi.. jebn... Už by mal titul bývalý... Ako žienka, kde je tvoja hrdosť, úcta k sebe samej.. Treba na tom popracovať...