Priateľ mi z väzenia nepíše

kikuska4444
2. apr 2021

Ahojte. Chcela som sa opýtať ci nema niekto podobnú situáciu keď priateľ vise mesiaca nepísal z vikonu trestu. A vôbec nvm co je s ním. Som dosť s toho na nervy. Ďakujem

maca1984
2. apr 2021

Zatelefonovat do vaznice a informovat sa?

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@maca1984 dobrý deň. Skúšala som všetko. Také info sa cez telefón nedávajú🙊

lubkavargova1
2. apr 2021

Tak su rozne moznosti:
1. nema zaujem vypisovat
2. nema cas
3. dostal zaracha na listy.
- nabuduce si vypytajte jeho vychovneho poradcu alebo socialneho pracovnika a tak. Nuz, nakolko, ale je to len priatel a nie manzel, tak informacie sa smu poskytovat len rodinnym prislusnikom.

0silvia0
2. apr 2021

@kikuska4444 skus kontaktovat jeho rodinu a spytaj sa ich ci je ok

pribinak
2. apr 2021

@lubkavargova1 nemá čas? Tak toto má pobavilo. Skôr sa mu asi nechce

lubkavargova1
2. apr 2021

@pribinak a tak zase nemozem jej napisat narovinu, ze nema chut a sa mu nechce...musime jej trosku dodat nadeje 🙂 🙂 🙂

yonce
2. apr 2021

a predtym sa ozyval, len teraz sa odmlcal?

pribinak
2. apr 2021

@lubkavargova1 no dobre., tak nemá čas

zirafienka
2. apr 2021

asi mu je moc dobre😀 a pre takého by som sa netrápila...

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@lubkavargova1 😂😂no nvm ci sa mu nechce. Skôr si mislim že je niečo iné. Aj keby sa mu skrz mňa nechcelo😂tak mame dcérku. Skrze nej bi určite vipisoval. Je tam lebo nemal vodičak pri sebe a aj nafukal🙊

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@zirafienka 🙊🙊tak neurobil az taku vec žeby som sa netrápila.odsedi si pre svoju hlúposť ale aj tak ma to trapi😔

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@yonce anooo. Trz iba nepíše. Tak nvm ci sa niečo deje alebo co

zirafienka
2. apr 2021

ja by som skôr u Teba riešila gramatiku. Veď to sa od samého začiatku s tými hrúbkami nedá ani čítať. A Vy dvaja máte bábätko? Trocha popracuj na sebe, aby si mu do budúcnosti aspoň Ty niečo dala.

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@zirafienka ďakujem že si taká zlatá a vieš čo by som mala urobiť pre seba a pre svoje dieťa. Hneď si mi zlepšila deň a som sa dozvedela všetko čo som chcela.Krásne a požehnane sviatky prajem

lubkavargova1
2. apr 2021

@kikuska4444 no to je sice pekne, ale aspon teda to vyzivne mate poriesene uz ked tak pekne je v base, lebo neviem neviem...teda ked nepise, ci aspon toto riesi...a aj ked sedi v base, vyzivne ma ist, to sa mu pekne stiahne...ale tak ako pises, mate dcerku, tak asi toto mate poriesene, len jednoducho zabudol tebe pisat a svoju drahu informovat, ze co sa tam deje...inak neboj sa, to ze nenapisal, este neznamen,a ze mu spadlo mydlo 🙂 🙂

ave17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuska4444
autor
2. apr 2021

@lubkavargova1 ja sa nepitam na výživné🙊píšete mi tu všetky ako keby zme neboli spolu a sa nenávideli. Mame normálni vztach. Len išiel opraviť svetlá po oslave a hned ho zastavili. Písal normálne aj ja jemu ale zrazu sa neozval. Tak som iba chcela vedieť ci niektora nemáte s tím skúsenosť. Neviem ci nemôže alebo sa niečo stalo. To je všetko

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@ave17 hneď ako sa bude dat idem na hodiny slovenčiny😂bude sa vám ptm lepšie dichat? Ach ženy tak ako vážne toto? Ja ked nechcem tak niečo nekomentujem ale nebudem písať takéto voloviny. Ako viete ci som vôbec Slovenka?

tncka
2. apr 2021

@kikuska4444 si slovenka. Pouzivas ô. Ale o i/y netusis vobec nic🤣😳🙈Az sa divim ze vyzivne si dala dobre😅

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@tncka keď sú peniaze v otázky to viem dat alebo napísať dobré😂a nepochádzam zo sk🙂ale mislim že ma každá tu rozumela co som sa chcela dozvedieť. Prečítať sa to dalo🙊trz mi ešte povedzte ako mam tento príspevok zmazať? 😂V živote som sa nikdy nič nepitala a dnes som skusila aj tak to nedopadlo dobre. Keby som mala rodinu tu a poznali vaše zákony určite nejdem na modrého koníka a sa nepitam. Ďakujem vám všetkým a požehnane sviatky prajem

hopsadobrandejsa
2. apr 2021

@kikuska4444

Ak nie si Slovenka, treba to uviest hned od zaciatku a ludi na to upozornit, ze slovencina nie je tvoj rodny jazyk a potom ti to ani ludia nebudu vyhadzovat na oci.

Netreba to brat ako urazku, ale ako navrh kde zlepsit svoju komunikaciu. Ja ta urcite nesudim, ale ak chces aby ta ludia brali vazne tak dobra gramatika je celkom zasadna vec.

Je to naozaj elementarna vec. Ved ked sa niekto pozrie na tvoj zivotopis tak sa ti ani neozvu.

Co sa tyka tvojho problemu? Ste zosobaseni alebo je to len tvoj priatel? Ak nie si jeho zena tak väznica ti informacie podat nemusi cize najlepsie by bolo riesit cez rodinnych znamych ako napr. jeho rodicov atd.

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@hopsadobrandejsa dobrý deň. Ja chápem ze gramatika je dôležitá. Ale som cakala trochu viac empatie.ale aj tak ďakujem.bivame spolu. Mame dcérku ale nie zme manželia. Tak ze mi žiadne info o nom nepovedia. Som iba chcela vedieť ako to tm je. Keďže sa ozival a zrazu nič. Nie zme pohadany alebo také niečo žeby na to nemal chuť.

nykkushka
2. apr 2021

Podľa mňa mu rezignovali oči z tvojej gramatiky 🤣🤣 nič iné by som v tom nehľadala... V dnešnej dobe moderných smartfónov a autocorectu, neverím, že niekto nedokáže "písať" správne 🤣🤣

pribinak
2. apr 2021

@nykkushka podľa mna má pokazený “Y” na klávesnici, inak si to more chýb nedokážem vysvetlit 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

nykkushka
2. apr 2021

@pribinak 🤣 alebo rovno celú klávesnicu 🤣 lebo to nie je len y/i 🤣🤣

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@nykkushka 😂😂no tak by si mal nájsť takú chudák môj co vie ako vi písať spravne😂

sono2
2. apr 2021

@kikuska4444 môže byť v diere

nykkushka
2. apr 2021

@kikuska4444 možno takú našiel vo väzbe a preto nepíše 🤣 objavil krásu gramatiky 🤷‍♀️🤣🤣

heleninamama
2. apr 2021

@kikuska4444 Určite nešiel opraviť svetlá, policajti ho zastavili a hneď zatvorili do basy. Nehovorí Ti pravdu, nehovorí Ti všetko. Teraz mlčí, lebo proste komunikovať nechce.
Keby mal nejaký problém, rodinu by informovali. A snáď, keď máte spoločné dieťa, máte aspoň také vzťahy, že by Ti dali vedieť. Alebo nie?
Fakt stojíš o takéhoto chlapa?

kikuska4444
autor
2. apr 2021

@nykkushka no všetko je možné😂nechcelo sa mi vôbec riesit ako to napíšem. Lebo som mislela ze to tu není až také dôležité.