Priateľ mi podvádza

ejmi25
6. feb 2014

Neviem ako ďalej mám s priateľom 9 m dievčatko sme spolu 3 roky..starám sa o domácnosť peniaze máme napoly aj keď som na rodicaku.sem tam sa fľaka čo má štve ale nezablokoval si maily tam si píše s kolegyňou slobodnou má priateľa že vezmem malú von a prídem za tebou kuriatko ju vola že smuti keď som ho požiadala o vysvetlenie mlčí žiadna zmluva len že chce byť s nami napísala som tej k..neodpisala som zúfalá čo mám robiť?byť je môj zbalila som ho len mi je ľúto že nás vymenil za k..pritom doma má vsetko

ejmi25
autor
6. feb 2014

Vezme našu dcéru a s k..sa idú prechádzať mám dost

nigguska
6. feb 2014

@ejmi25 tak toto je sila..zobere malu a ide za nou? normalne zbalit a vyhodit! to nie je normalne!

zuriva
6. feb 2014

@ejmi25 v provom rade poriadny rozhovor, co to ma znamenat, kam to az zaslo, co za tym hlada, atd.
V druhom rade, co chces teraz Ty od neho - slub, zaruku, ze to uz nikdy nespravi, poucenie sa z toho, ci ho chces rovno vyhodit? Ak len bude mykat plecom, tak by som ho vyhodila. Ak ukaze, ze to bola chyba a bude vas vztah budovat odznova, dala by som mu sancu /jednu a poslednu/
Chlapi su svine /vlastna skusenost/, a aj ked maju doma vsetko, hladaju stale TO ine, nove, vzrusujuce... 😠 😠 😠 Ale verim aj v to, ze kdesi ziju aj ti slusni...

seraa
6. feb 2014

@ejmi25

co mas robit? sak nemas dve moznosti len jedna ODIST
odit cim rpv a nestracaj cas s nim
preboli, zabudnes, najdes lepsie

adka0987
6. feb 2014

@ejmi25 ach je to smutne 😢 drs sa a k..si aj tak najde ineho a on ostane na ocot 😉

adka0987
6. feb 2014

@zuriva no ked mas stim skusenost tak naco mu dat este sancu je to zbabelec ktori vedie svoju dcerku za ka matku necha doma ako nieaku handru ,,,dobre spravila ze mu zbalila veci a ja by som mu ani dieta nedala vziat von ,,keby chcel mool by prist do bytu alebo spolu sa niekam ist preist vziadnom pripde sa mojh dietata nesmela ziadna ina dotknut....a potom nech ide kade lachsie,,,drs sa

sissy27
6. feb 2014

@ejmi25 zbytočne ju nazývaš k..vou... on má záväzok, on je ten, ktorý rozhoduje s kým a ako sa stretne... nebola by to ona, bola by to iná... úplne zbytočne ju kontaktuješ, ona s tým nič nemôže spraviť... môže mu povedať, že ho viac nechce vidieť, ale to ti ho nevráti, aj keby mu ona spravila kázanie o zodpovednosti k rodine, proste on chce byť niekde inde a s niekým iným... dobre si spravila, že si mu zbalila veci, ono to bolí, ale buď rada, že si s ním nestratila viac času... ako partner zlyhal, možno bude aspoň dobrým otcom...

jahodka8
6. feb 2014

Od dobroty nevie čo so sebou. Vyhodiť ho môžeš, je to tvoj byt. No keby mala kolegyňa dieťa alebo deti, že ide aj ona s nimi von, tak ešte budiž. Ale slobodná, píše jej kuriatko. Ved nech zoberie aj teba von. Či na to už pán nemá náladu? Ved s kolegyňou sú spolu v práce a ešte aj popoludnia chcú spolu tráviť? Ved nech aj milostivý pomôže v domácnosti.

tenerifka
6. feb 2014

@ejmi25
Zda sa ze mlady je nevyzrely a nevybureny, kolkoze ma rokov?
Kuriatko? Tupec, co si nevie vazit to co ma teraz si to nebude vazit nikdy

Nakopat do r..ti a vyhodit aj s jeho par svestkami, esteze je byt tvoj.

ejmi25
autor
6. feb 2014

32 no ale aj keď ju nemám nazývať k.,čudné že jej to nnevadí

kristiii
6. feb 2014

@ejmi25 sissy má pravdu, k---a je v prvom rade tvoj priateľ, on má priateľu a dieťa. Samozrejme že zadaným sa normálna ženská vyhýba, ale čo ty vieš čo jej on tlačí do hlavy, aký je doma chudáčik nešťastný a bla bla bla. A možno je to k---a ale to je v podstate jedno, on má byť ten čo má vedieť kam a ku komu patrí. Očividne tomuto nechápe, takže zbaliť, vyhodiť a nestarať sa o neho, nech si ide za kuriatkom. A podať na súd zverenie malej do osobnej starostlivosti...

aga2011
6. feb 2014

Tak sa s nim rozid, vykašli sa na takeho chlapa, čo máš z neho, nič... ked chce byť s kuriatkom, tak mu to umožni, ved on rychlo pochopí čo si pre neho znamenala ty a dieťa.

kaaaty
6. feb 2014

@ejmi25 ahoj baby maju pravdu, ze on si ma uvedomit kde je jeho miesto. Presla som si niecim podobnym maly mal 3 mesiace ked som objavila sms. Trvalo to dlho ale zaplatali sme to. Nikdy som ju nekontaktovala, to by som sa neovladla. Ale nechalo som ho poriadne si to vyzrat, nevidel maleho. Dotoho cela jeho rodina o tom vedela, a tiez mu vynadali. Po case som prisla na jeho financne problemy a myslim ze aj to k tomu dopomohlo. Potreboval utiect a nemysliet na to vestko a ona sa mu priplietla do cesty. To ho neospravedlnuje ale takto sa na to pozeram teraz. Problemy sa postupne splacaju a mi sme spolu. Obcas mu skontrolujem mobil ale myslim ze uz by som nieco take vycitila hned. Dnes som rada ze sme to zaplatali a ze ma maly otca. Treba sa porozpravat, netreba hned utekat. Hlavne nie ked su vo vztahu deti. Vela stastia

empathia
6. feb 2014

presne tak, nestracat cas s takym clovekom v ktorom uz hladat oporu nemozes a ani dovera tam uz neni co je zakladom kazdeho vztahu...

chymenitta33
6. feb 2014

Inak ja by som to nezvalovala na nu a netitulovala ju K.... vždy maju chybu dvaja! a ked chce byt s nou nech je! hádam, mu nechceš odpustiť a tvariť sa, že sa nič nedeje..

katkas1
6. feb 2014

ruku na srdce zeny aj my by sme ju nazyvali k......

chymenitta33
6. feb 2014

Ja nie! prečo vždy su v tom dvaja...

habibi78
6. feb 2014

Ked je ona slobodná žena kurva, tak on ako zadaný chlap a otec dieťaťa je co??

ejmi25
autor
6. feb 2014

Ako v čom som na vine? To že má doma všetko len pánko sa nudí on by furt kamsi chodil za to ja pro dvoch deťoch si rada večer konečne ľahnen je k., lebo má priateľa a ešte koketuje s mojím aj on je.,

adri266
6. feb 2014

@ejmi25 a ak by bol on ten prvy, ktory balil ju, aj tak by si ju tak nazvala??? 😖 dobre Ti pisu, ze vinni su vzdy dvaja. Dobre si spravila, ze si ho zbalila. A on ako na to reagoval? Uz je s nou?

ejmi25
autor
6. feb 2014

Že chce byť s nami ako ako môže toto povedať?

moonlight1210
6. feb 2014

"ma doma vsetko" - co vsetko? Tradicny full service? To mu da 99% zien. Nic vynimocne, co by inde nenasiel.
Co mu ty davas naviac?
Tymto smerom rozmyslaj, ak si ho chces napriek sokyni udrzat.

Co mi dava on? Nosi peniaze, ma zaujem o dieta, ... To by ti dalo 90% inych chlapov. Co ti dava on naviac?
Tymto smerom premyslaj, ak ho uz nechces, len sa nevies od neho odtrhnut.

Problemom su dve deti, kazde s inym. No ale aj taka si nasla chlapa. Tak nevesaj hlavu.

ejmi25
autor
6. feb 2014

Akože čo ešte mu mám dať full service mu nedá 99 p to sa mylis taká soplama mu nebude varit sex má čo mu mám dať viac akože podľa teba?

ejmi25
autor
6. feb 2014

Ja mám ešte bojovať akože podľa teba idem mu asi striptíz spraviť hovadinapodľa mňa píšes nezmysel

janickacrazy
6. feb 2014

@ejmi25 Niektorí chlapi sú takí, že si ten full service doma proste nevážia a začnú sa spamatávat, ked im prestaneš varit a behat okolo zadku....no hlavne si to vydiskutujte, či dáte vašemu vztahu ešte šancu alebo nech si ide za tým kuriatkom, možno onedlho zistí ako dobre mu bolo doma s tebou...ale dúfam, že spat ho už nezoberieš.....poznám takých, čo odišli, lebo im nebolo rady a potom došli za 3 mesiace s prosíkom...musíš mat nejakú hrdost....nech si vyberie bud ty a dieta alebo nejaké to kura (vy)pečené 😀

ejmi25
autor
6. feb 2014

Si ma rozosmiala tým dieťaťom vypecenym stále prosí že chce ostať ale ako mu začať zas dôverovať to sa aNi nedá

moonlight1210
6. feb 2014

@ejmi25 ja sa zase divim, ze ta prosi, aby mohol ostat. ak konas, ako pises... asi stale musis pre neho znamenat vela.
aj ked ti to nedochadza.

stale dostavas od osud sance a hadzes nimi o stenu ako rozmaznane decko. co este chces? modre z neba na zlatom podnose?

pouzi hlavu namiesto pechorenia sa. teraz si hrdinka, lebo prosi, potom dvihne kotvy a tebe ostane tak maximalne zurit, nadavat na tu druhu, lutovat sa a smoklit. ale naspat ho uz nedotiahnes.

co viac mu mas dat? to ako striptiz je jedine, co ta napadlo? to fakt nevies, co uplne normalny chlap od zeny chce?

ja netrepem nezmysly. len ty nevidis, co ti hovorim.
keby tvoj chlap prisiel byvat ku mne, tak ma rovnako navarene, oprate, ozehlene, upratane, cisto a poriadok, deti naucene, ukludnene, dom zabezpeceny. lahne na gauc, pusti telku a nakaze si veceru a dostane ju. zaidne vycitky, ziadne pohlady, nic. milo a s úsmevom, ze uz je doma. - a toto mu vie dat 99% zien, ku ktorym by ti zdrhol.
myslis, ze soplana by to nebola schopna? ale bola. mozno lepsie ako ty. mozno by mala talent od boha varit tak, zeby sa tvoj chlap zalizoval este v posteli.
takze si vyhod z hlavy tie klasicke klise kecy o tom, ze co viac chce, ked ma vsetko. a pozormyslaj, co viac mu vies dat.
porozumenie? spolocne nazory? nazory, ktore su sice ine, ako jeho, no zaujimave, podnetne? toto napríklad bezny chlap od zeny chce tiez. okrem toho sexu, co ta napadol asi ako jediny oblast, kde by si akoze mohla asi vyniknut (striptízom).

neponizuj sa takymi napadmi. zapni mozog. chlap s tebou neostane pre teple vecere. bud je za tym jeho zaujem o teba a ked toto nie, su to deti a potazmo majetok. ale tam uz si ty potom v haji a po vyleteni deti z hniezda si pis rozvodove papiere, lebo ti aj tak odide za takou, co mu ma co dat (okrem teplej vecere).

ejmi25
autor
6. feb 2014

Ten striptíz som použila výsmechom takže nakoniec ja som tam zlá nech si chlapec vyzerie ublížil mi nech trpí no s tým varenim nebudem sa dohadovat spoločne záujmy to mas pravdu ale jeho baví len chodenie po návštevách a po vonku a bohužiaľ mňa nie ísť s chalanmi von čo ja si dovoliť pri malých deťoch nemôžem asi tak keby ma miloval ako píše s že má prosí tak by neubližoval

bastika
6. feb 2014

@moonlight1210 ono vies notoricky zaletnik ti zahne aj ked mu budes servirovat každý den na zlatom podnose len v cipkovanej zastere. Preco? Lebo ty ho uz nevzrusujes lebo ťa uz ma. A tu druhu môže mat. Výzva, lov, zarez na pazbe... Názvime to akokolvek. Muzsky penis nerozmysla on len tuhne. mozno by prave potreboval zenu co ho kopne do riti, ktorej navari on, ktora sa ide bez neho zabavit a on ide umriet od ziarlivosti... a nie full servis. nech je ako chce nie je dovod na to, aby sa zena tak ponizovala ze urobi vsetko na svete len aby muzik ostal. Pokial si ju nevazi a zahyba jej nech ide k tej druhej. Ona ho raz mozno tiez unudi. A zakladatelka mozno nájde takého ktorý túži práve po jej full servise a po ničom inom 😎

silvinuska
7. feb 2014

Ja mam nazor ze ak doma niekomu nieco chyba tak si to vyhladava niekde inde. Tak ze az tak o dokonalosti by som tu nepisala. Nic v zlom. Mala som nieco podobne. Jasne ze som na zaciatku bola nastvana na neho ale casom som si uvedomila ze aj ja som mala svoje chyby a aj on a je to tak lepsie ako to je teraz😉 a preco by nemohol ist s vlastnym dietatom von s nejakou kamaratkou popripade priatelkou novou? Mne sa to zda len z trucu. A vobec neuznavam nazor ze ak nebudes so mnou, dieta neuvidis... take detinske... nic v zlom. Proste ak chce nech ide, hlavne ze sa postara starostlivo o dieta. A to ze mu mlada pipina nenavari? Nepozehli? Preco si to myslis? 😉 len jedna to dokaze??? Kazda z nas vie varit a ked nevie a zalezi jej na nom tak sa nauci. Moj nazor.