Priateľ ma vytočil

11. feb 2023

Ahojte, priatel ma prave totalne vytocil, odisiel niekam kam som si vyslovene nezelala aby isiel. Riadne nam to momentalne skripe a povedala som mu, ze ak pojde, bude to posledny klinec do rakvy. Napriek tomu isiel. Mam chut mu za to vyhodit vsetky veci z bytu alebo sa mu nejak detinsky pomstit. Tazko sa mi to predychava a zaroven ma to strasne mrzi a boli. Sme spolu uz velmi dlho, mame deti, vzdy sme fungovali dobre. Poradte

leni1977
11. feb 2023

A dôvod prečo si si to neželala je závažný?

goodidea
11. feb 2023
katpizur
11. feb 2023

Mozno by bolo dobre keby si aj objasnila, ze ako to vo vztahu mate. Najma ked mate spolu deti tak je to cele myslim este komplikovanejsie.

miadi
11. feb 2023

Zalezi podla toho kam isiel. Ved nie je tvoj pes na retazi. Jedine zeby siel do bordelu ok vyhod ho z domu . Ale ked niekde normalne .. ked nie si konkretna tak len na zaklade toho ze ty si nezelas aby niekde siel - tak mimo si ty.

annninka
11. feb 2023

trosku to rozdychaj. nerob zatial nic s takou horucou hlavou. mozno ta chcel "iba" vytocit, pirpadne ti dokazat, ze ho nebudes obmedzovat pripadne vydierat.
pises, ze ste fungovali vzdy dobre, momentalne to skripe, ale snad kvoli skripaniu nezahodite tie roky. a nebodaj vyhadzovat mu veci. neviem, no....
ak to zvladnes, ignoruj, necakaj ho, kym pride, ziadne sceny, to ho myslim dost prekvapi :D
viem, ze je to tazke.
aj rpezradis, kam isiel? na pivo s kamosmi?

autor
11. feb 2023

@leni1977 budem uprimna, nie, nebol to zavazny dovod, proste som si nepriala aby tam isiel. Uz davnejsie som mu to povedala, ale dnes ked som to opakovala, tak sa tvaril akoby to pocul prvykrat a aj tak isiel.
Toto bolo prvykrat po veeeelmi dlhom case, co som mu nieco "neodobrila", inak s tym vobec nemam problem ked ide von, nie je pod papucou

januska12323
11. feb 2023

Najprv napíš kam mu zakazuješ chodiť, iné rady dostaneš pri návšteve bordelu a iné pri návšteve telocvične.

autor
11. feb 2023

@goodidea 👎👎👎

autor
11. feb 2023

@katpizur ako som pisala, sme spolu uz dlho a vsetko bolo viac - menej ok, obcasne hadky

autor
11. feb 2023

@januska12323 nie, nesiel do bordelu, isiel na jednu akciu

leni1977
11. feb 2023

Ťažko sa nám to posudzuje, keď nevieme kam išiel a prečo ti to tak vadí. Chodí opitý z takýchto akcií?

lamonita
11. feb 2023

Je to tvoj byt či jeho? Ja by som taketo teatro robila len pri maximálne vyhrotenej situácii, napr nevera... nerob hanbu. Odid ty. Nech ta on hľadá, nech sa on ozve🤷‍♀️

autor
11. feb 2023

@miadi pes na retazi nie je, nikdy som sa tak k nemu nespravala, to by som si nedovolila a ani on nie je typ, ktory by si take spravanie nechal. ale kedze sme par resp.rodina, tak si myslim, ze by sme svoje plany mali spolu zdielat a respektovat nazor druheho.

veselo_neveselo
11. feb 2023

Priatel nie je tvoj pes a je dospely, tak mu nemas co rozkazovat kam moze ist alebo nemoze.
Uz to, že máš pocit ze to môžeš inému dospelému takto nakazovat ukazuje, ze sa nemate prilis v respekte, jeden druhého. A inak aj ty asi moc ostatnych nerespektujes, lebo mne to nepride normalne, niekomu hovorit, ze tam nemozes ist lebo bude zle.

Takže asi tak. A popravde, by si mi skusila dat take ultimátum vo vzťahu a sla by som tam najust; tak sa nikto so mnou bavit nebude.

nykkushka
11. feb 2023

Mňa fakt zaujíma, kam nesmel ísť 🤭🍿🍷 keď takýto 🎪 kvôli tomu

kitycat
11. feb 2023

Posledny klinec a ty uvazujes co spravit? No mas sa s nim rozist, ale az tak ta asi nevytocil aby si ostala s detmi sama

autor
11. feb 2023

@annninka to co si napisala mi hovori aj moje racionalne ja, len je toho na mna jednoducho uz vela.

uhnakova
11. feb 2023

Prečo zrovna táto akcia ťa vytočila? Predtým si to tolerovala? Niečo sa zmenilo?

syslik81
11. feb 2023

mali by ste spolu zdielat plany etc -ale nie rozkazovat jeden druhemu ..on chcel ist ty si zakazala ... kde je tam neaky kompromis.. robiu to casto? obmedzuje ta? ty nemozes ist niekam a on ano .. neveris mu? byt manzel neznamnea si pytat povolenie na kazdy prd co chce spravit ... bud troska empaticka .. nechaj nech si uzije vecer.. rano nachystaj deti daj ich tatovi a utekaj sa niekam aj ty zabavit-kozmerika kadernik nechty etc .. a vrat sa az vecer

ibrunova
11. feb 2023

Vezmi si to z druhej strany, niekam sa tešíš a on začne do teba hustiť, že máte zdieľať čas spolu.. Ty nemáš prečo rozhodovať, kam on môže ísť.

mandarinka555
11. feb 2023

Už konečne napíšeš, kam to vlastne išiel?

ukulela
11. feb 2023

Zjavne nechces konkretizovat.... a pises, ze to nie je nejake vazne. Ked to nie je bordel, tak co, panska jazda? Navsteva rodiny? Zjavne tam chcel velmi ist. Mala si vobec argumenty, preco nie? Neviem, kto je tu viac detinsky.

sense
11. feb 2023

A čo ti mame poradiť. Bud ostan alebo odid keď máte vážne problémy vo vzťahu.
A kam to šiel kde si si neželal a aby išiel.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iffushka
11. feb 2023

Veď si povedala posledný klinec.....tak to dotiahni do konca

autor
11. feb 2023

@evamarek77 nie 🙈

fadama
11. feb 2023

Je to také tajné, že to nemôžeš napísať?

autor
11. feb 2023

@ukulela ja som nenapisala, ze je detinsky. Ano, nechcem uplne konkretizovat, najviac mi vadi, ze vecer zase stravi s jednym "kamaratom" - neskutocnym manipulatorom, sociopatom a rozvracacom vztahov, ktory mojho v poslednej dobe vsade lanari, lebo ostatni ho uz prekukli a nechcu s nim mat uz nic spolocne.

slniecko66
11. feb 2023

Zober si to z druhej strany. Keby tebe zakazoval ist von s jednou "kamaratkou" o ktorej by si myslel to iste. Nevadilo by ti to?
Ved ta nesiel podvadzat.. ja nezakazujem, nerozchadzam sa kvoli tomu, ze ide von.
Ale je to na tebe ak je to posledny klinec do rakvy ako si pisala zbal mu veci a nech ide.