Priateľ ma už nemiluje

cucoriedka89
25. júl 2015

Neviem co mam robit, priatel mi povedal ze ma u nemiluje, ze je zmateny a nevie co chce.mame spolu dcerku. Ze dame tomu chvilu cas a uvidime. Ked som mu naznacila ze teda by sme to mali skoncit tak to nechce. Neviem vobec co s tym. Ja ho milujem a neviem co s tym... Byvame spolu.

tajka1986
25. júl 2015

@cucoriedka89 nic ine nepomoze len uprimny rozhovor. Spytaj sa ho odkedy to tak citi,ci ma pocit ze si urobila nieco co ho ranilo,ci v tom nie je niekto iny,ci mu nieco chyba vo vasom vztahu,ja neviem moznosti je vela. Mozno naozaj jeho city voci tebe ochladli,ale neverim ze bez priciny. Urcite by som patrala po pricine tohto nahleho pocitu

nikolet_89
25. júl 2015

@cucoriedka89 ja by som este k tomu pridala, ze ak mas moznost ist na niaky cas k rodicom, alebo niekam inam tak chod...aj to je dobra skuska vztahu uvidi aspon on sam, ci je to ozaj o ochladnuti citov voci tebe...zisti ci mu budes chybat

bonaqa2013
25. júl 2015

no zavčasu sa zbadal že ťa už nemiluje keď máte dieťa. Poslala by som ho do zadku. Ak chce nejaký čas na pauzu tak z mojej strany by to bolo navždy 😉 Čo má 15?

apb
25. júl 2015

podla mna ma tvoj priatel milenku a chce ist nechat zadne dvierka, keby mu to nevyslo

mala_hobitka
25. júl 2015

@cucoriedka89 Suhlasim s babami vyssie ze si chce nechat zadne vratka... Bud zostanete normalne vo vztahu a pokusite sa to riesit alebo spolu nebudete a bodka. Nic medzi neexistuje. A takto mu to kludne aj mozes povedat. Co si opicka na spagate aj dietatom aby si vas hopsal sem a tam "teraz sme rodina" "teraz nie sme" teraz sme rodina" "teraz nie sme"????

lalitagopi
25. júl 2015

hmmm...závisí veľa od toho, že kolko má(te) - ked je človek mladý, svet je iný. Podla jedného príslovia ružové okuliare opadnu po narodení prvého dieťaťa 😝 - po tom prichádza realita - hoci aj tam je "láska" -ale nie je to už o tých rozbúrených hormonoch ako za mladi - ten laskyplý vzťah sa zakladá na iných hodnotách..
moje pochopenie 🙂

alinaa
25. júl 2015

@cucoriedka89 Koľko ste spolu?,, Hádali ste sa v poslednej dobe?? ,, Mohol niekoho stretnúť? skús sa zamyslieť nad príčinou ,,, podľa mňa sa mu len zložili ružové okuliare,, možno skončila ta prvotná zaľúbenosť a nevie si s tým radi ,, a hlavne si jeho prvý dlhodobejší vzťah?

romanovic
26. júl 2015

@cucoriedka89 Lasku si nevynutis. Rozidte sa ako ludia, dohodnite si pravidla prispievania a penazi na dceru a raz najdes niekoho, kto nebude "zmateny", ked bude mat dieta 1 rok. Drzim palce!

timea7
26. júl 2015

@cucoriedka89 povedz mu, že ty zmätená nie si, ale ak má pocit, že nevie čo chce, tak s dočasným odlúčením súhlasíš, s miernym rozdielom - odídeš ty a necháš mu dcérku....by som chcela vidieť ako mu padne sánka. Už nie ste náhodní známi, ale partneri, rodičia, ktorí majú určitú zodpovednosť. Vzťah, rodičovstvo nie je električka, keď chce nastúpi, keď chce vystúpi. Alebo sa začne správať zodpovedne voči tebe a dcérke, alebo nech ide do čerta, navždy.

jabadaba
26. júl 2015

@cucoriedka89 ziadne pauzy nefunguju. Akonahle je pauza, je to koniec, definitiva. Takze ak pan ma potrebu sa hladat a ujasnit si co chce, ok, poskytla by som mu rozlet. Bezo mna a bez navratu nazad!

cucoriedka89
autor
26. júl 2015

Dakujem za kazdy jeden nazor. Je to cele zlozite... Ja od neho nechcem odist milujem ho, aj sme sa dohodli ze to skusime aj kvoli malej tak dufam ze ma casom bude znova milovat. Neda sa tak lahko zahodit tolky cas co sme spolu...

tenerifka
26. júl 2015

@cucoriedka89 A kolko ma chlapec rokov?Podla vsetkeho chce mat taky mini harem, kedze sa nechce rozist, nejaky objekt na obzore na rozptylenie a ty na vychovu jeho dcery, pranie jeho slipov a upratovanie

cucoriedka89
autor
26. júl 2015

@tenerifka ma 32. Nemyslim ze by mal inu... Je to zlozitejsie... Viem ze aj ja na tom mam podiel viny ked sa to pokazilo, no snad to este pojde neako napravit

timea7
26. júl 2015

@cucoriedka89 nemusí mať nutne bokovku, ale zrejme má niekoho vo výhľade....veta - už ťa nemám rád býva vtedy veľmi častá.

tenerifka
26. júl 2015

@timea7 presne......chlap, ktory ma doma zenu, pohodlie a full servis tuto vetu nevyslovi len tak

juditka_d
26. júl 2015

@cucoriedka89 tak ťažko radiť, nepíšeš, koľko ste spolu, aké staré máte dieťa, koľko ste boli spolu než si otehotnela, kedy začali medzi vami problémy a čo bolo ich spúšťačom. Možno si to chceš nechať pre seba...

Možno je len priateľ zmätený, možno má inú, možno mu len pri tebe niečo chýba, no ťažko povedať, musíš sa s ním porozprávať. Do lásky nikoho nasilu nenanútiš a vzťah udržovaný nasilu len kvôli dieťaťu - sama sa budeš trápiť. By ma zaujímalo, kedy si priateľ uvedomil, že ťa nemiluje a načo ste si potom robili dieťa... 😒

tenerifka
26. júl 2015

@cucoriedka89 Chlap je jednoduchy zivocisny druh, ak je postarane o jeho fyzicke potreby, nikdy ti nepovie, ze ta nema rad....tym ze to vyslovil, hlada ospravedlnenie na obcasnu nepritomnost doma