Priateľ ma stále podozrieva, že ho podvádzam

dommy
21. nov 2023

Ahojte ja sa chcem opýtať na vaše názory alebo ako mam pokračovať ďalej ja us nevladzem moj priateľ ma stale podozrieva ze ho podvádzam núti ma hovoriť to co nieje pravda stale rieši minulosť us ma aj udrel pre to mame spolu dve deti ja us fakt nemôžem nemám sa komu zdôveriť som us psychicky na dňe 😢😢😢

viestta
21. nov 2023

uS by bol najvyssi cas aby si s takym debilom nezdielala jednu domacnost. Ak si si myslele, ze detmi ho vyliecis z jeho debility, tak si sa velmi mylila

madeline1
21. nov 2023

@dommy s takym sa rozid, nie je normalny. Podozrieva ta za to, co si neurobila a aj ta bije, od takeho odid co najskor.

dommy
autor
21. nov 2023

@madeline1 najhoršie na tom je ze mi povie ked nepoviem to čo on chce tak tak us útočí na deti a ze mi ich zoberie ze ma dá na súd psychicky ma dáva dole

gabriela2952
21. nov 2023

Podľa mňa tá podvádza on, podľa seba súdim teba. Preč od neho.

dommy
autor
21. nov 2023

@gabriela2952 Viem veľa krát som mu našla správy v mobile od inich žien dokonca aj dnes 😢 ale ja sa bojím urobiť ten krok a odísť nemám ani kam z deťmi ísť

viestta
21. nov 2023

@dommy vsak napis pravdu, tak ci tak nemas kde odist, sama by si deti neuzivila, takze si odkazana ostat s debilom, s ktorym mas dve deti.

madeline1
21. nov 2023

@dommy ved urcite mas rodinu, tak odid k nim. Rozved sa a neboj sa ho. On vyhladava situacie v ktorych si zla, aby ta mohol trestat, je to psychopat. Ale o tom sa s nim nebav. Priprav si odchod a ked budes u rodiny, zacni veci riesit, podaj na rozvod a nebav sa s nim, az na sude, idealne by bolo mat pri sebe i noveho priatela, aby si nedovoloval...ale to pride samo casom...

gabriela2952
21. nov 2023

@dommy tak je to už na tebe, keď chceš takto žiť a chceš aby boli pri tom tvoje deti ...

slovakboy
21. nov 2023

@dommy tak podľa seba súdi teba. Nepomôže nič len sa ho zbaviť. Keď už ťa udrel, niet iného riešenia. To by musel on chcieť niečo na sebe zmeniť, ty nemôžeš nič urobiť nemôžeš mu vyhovieť pretože už cnostnejšia nemôžeš byť a aj keby si sa rozkrájala on sa nezmení. Len ak by si odišla a on by o teba Zabojoval zmenou svojho správania.

joesvk
21. nov 2023

Pravdepodobne sa to bude stupňovať. On sa nezmení. Má v hlave strašné sračky,ktoré mu nikto nevyhovorí.
Ide o to,čo pre teba bude ten impulz odísť.
Možno, keď ti ublíži tak,že skončíš v nemocnici.
Možno keď schválne ublíži dieťaťu,aby si trpela.
Ale odísť je jediná možnosť, keď chceš prežiť v zdraví duševnom a možno aj telesnom.

domkakvet
21. nov 2023

@dommy treba vymysliet ako od neho odist.

barbora0308
21. nov 2023

@dommy A co presne chces pocut, ake nazory? Ved sama vies a pises, ake je jedine riesenie, ale odist nechces lebo nemas kam...

10zabka
21. nov 2023

@dommy ty si nesvojprávna?

lonely66
21. nov 2023

nerozumiem. prečo dve deti? dvojičky?

stastnamamulka
21. nov 2023

@dommy urob prvý krok,keď nie kvôli sebe,urob to pre svoje deti.Zavolaj prosím na krízovú linku a pýtaj sa,začni hneď 🙏🏻

vanilkovazmrzka
22. nov 2023

To je chorobna ziarlivost a neda sa s tym spravit nic. Iba odist a nevratit sa.

cacianka
23. nov 2023

@madeline1 iba priateľ

stanulienkat
23. nov 2023

Preco mas s debilom 2 deti????? Predpokladam, ze volakedy taky nebol.🤔🙄
Zobrat sa a odist, kym si nespravite 3 dieta.

simi2006
25. nov 2023

@dommy ľahko sa to povie , že "odísť" - ako prvý krok by som si našla psychologičku/psychológa, ten ťa prevedie cez to čo prežívaš, vysvetlí čo tým sleduje tvoj chlap (zrejme je manipulátor, z toho čo píšeš) a povzbudí, poradí a posunie ťa krok za krokom ako sa v tom zorientovať a ako z toho von. Sama si už hovoríš že nevládzeš, čiže už vieš že takto žiť nechceš - prvý krok už si urobila.