Priateľ ma neustále napomína

8. sep 2020

Ahoj
Sme s pristelom spolu 4 roky mame dcerku 7m. No za posledny rok sa strasne zmenil. Neviem ci je vazne chyba vo mne alebo co sa deje.Napomina ma stale za uplne hluposti a malickosti. Mam pocit ze mu vsetko na mne co urobim a poviem vadi.Uz som mu aj povedala ze asi nieco proti mne ma ked stale len na mna utoci.. citim sa uz vazne ako taka neschopna idiotka.. A podla neho je jedina moja povinnost sa hrat s malou upratat navarit pracka pere sama a podobne reci.. Napr minule sa mala buchla a ze ako sa to Mne podarilo ze sa mala buchla.. Nema problem mi povedat aj vulgarne ked mu protirecim..

kitycat
8. sep 2020

Tak kontrolka ti blika... Mas plan A a plan B?

Mas kam odist ak bude zle? Ak ti zacne nadavat vies sa branit? Nie je to agresor? A konecne degradovala si sa do pozicie hospodynky a pan mal vsetko co si zaziadal na zlatom podnose a teraz ked mas dieta tak sa stane, ze riad nie je umyty... Ze to pradlo nie je oprate... Ze nie je vsetko nabliskane? 🤔

viera
8. sep 2020

"A podla neho je jedina moja povinnost sa hrat s malou upratat navarit pracka pere sama a podobne reci.. "Nema problem mi povedat aj vulgarne ked mu protirecim"...Ja tomu naozaj nerozumiem...Kam na tych idiotov chodite?.....Prepac ale nic ma pri tomto nenapadne....V prvom rade by ma zaujimalo preco ta zmena za rok...V druhom rade nech vykomunikuje co mu vadi, lebo jednoznacne mu nieco vadi a ako to budeme riesit...A urcite srat by som si na hlavu nenechala......

mogaa
8. sep 2020

No dieťa do škôlky, ty do práce a povinnosti si podeliť.....a občas nechať dcéru aspom na pol dňa s priateľom samú - nech vie čo to obnáša....ďaľšia možnosť ak ti vulgárne nadáva pred malou, zobrať dieťa a odísť (teda ak máš kam napr.k rodičom), pekne m povedať že v kontakte s malou mu brániť nebudeš a nech si to vyskúša sám....starať sa o dieťa ja domácnosť a popri tom chodiť do práce....Ak ale nepracuješ, tak najskôr by som riešila prácu.....lebo ak si len "doma"on ťa živí a jeho pohľad je, že ty sa "len"staráš o dieťa a domácnosť....

autor
8. sep 2020

Zmena za rok.. tak uz aj pred tym sme sa hadali aj som isla od neho prec asi tri krat ale vzdy sme sa uzmierili.. Nelutujem to lebo mam dcerku ale keby tu dcerka nebola tak uz som tu neni... Najradsej by som isla prec ale nemam kam.. mam rodicov ale to by neslo..

acrobaleno
8. sep 2020

Jaj Bože, ženy. Kde na takých kkt chodíte. Načo si sa k nemu 3x vracala a ešte si si nechala spraviť decko. Raz pochopím ale tri-krát? Tak si asi ozaj sprostá.

piece
8. sep 2020

Hmm tak toto isto nie je v poriadku. Prehodnoť, či má vôbec zmysel byť s človekom, ktorý si na tebe hľadá len chyby. Ak takto žiješ už celý rok, tak ako klobúk dole, ja by som to takto isto nedala

h2
8. sep 2020

@mogaa Dieťa má 7 mesiacov. Takže do škôlky asi ťažko.

mogaa
8. sep 2020

@h2 ok zle so to prečítala, ja som prečítala že 4roky a 7mesiacov....oni sú spolu 4roky a dieťa má 7mesiacov😀

autor
8. sep 2020

@acrobaleno mas pravdu som sprosta ze som sa tolko krat vratila no jedine co NELUTUJEM je dcerka

jaskolka
8. sep 2020

No co k tomu poradiť? Hádky, problémy, aj predtým, 3xodides, vrátiš sa, urobíte si dieťa.. A on "sa zmenil" dievča zlaté, nezmenil, ty si viac otvorila oči... 100xopakovana história,a pokazený život ďalšej ženy. Načo s takými blbcami ste a mate deti? To je síce ok, že neľutujes, že más dcérku, ale ta dcérka v podstate nebude mať normálne detstvo, lebo taky otec nie je dobrý štart. A keď odídeš aj s nou, už to bude vždy dieťa z neúplnej rodiny. Samozrejme, môže potom prísť niekto, kto ju prijme ako vlastnu, a budete šťastní. Ale také happy endy nie vždy pravidlo.

cookie29
8. sep 2020

tak mu tu pracku respektive umyvacku riadu nechaj, ked perie/umyva sama... a pokial veri na skriatkov, ktori zabezpecia chod domacnosti, ziaden problem...

acrobaleno
8. sep 2020

@autorka A? Ako to budeš riešiť? Sklopíš uši? Veď ho pošli do prdele, keď je taký macher tak nech on zostane na materskej a ty choď do práce. A ešte takéto ženy držia hubu a krok...

danbo
8. sep 2020

Nerýpte do nej,musí to mať ťažké.Nechceli by ste byť v jej situácii

queen_mary
8. sep 2020

No na vyber ocividne nemas. Daj dieta do jasli, bez do prace, a pomaly mozes zacat riesit svoje byvanie.

0silvia0
8. sep 2020

toto je asi typické pre niektorých chlapov. Žena zostane s dieťaťom na materskej a on ju akože blahosklonne živí a asi aj jej dieťa (nedocvakáva mu, že to dieťa je spoločné). Takže hneď mu stúpne chlapské ego a má pocit, že keď on živí, žena má poslúchať a robiť to, čo živiteľ nakáže...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra2468
8. sep 2020

A tvoj priatel travi cas niekedy s dcerkou sam? Myslim dlhsie, nez 30minut.

alexandra2468
8. sep 2020

Vela krat sa mamicky boja nechat male deti na pol dna same s ocom a potom sa presne toto deje.
Otec chodi do prace a mysli si, ze ved tvoja jedina praca je domacnost a dieta, easy.
Keby si to vyskusal, tak by vedel a nespraval by sa k tebe tak.

kittykat22
8. sep 2020

Hlavne klud. Po narodeni dietata je vacsina parov rozhadana a protivna. Dieta narusuje dynamiku vztahu. Menia sa priority, poziadavky, pre cloveka to je niekedy tazke. Nevidim dovod preco by si mala balit kufre a uvazovat o plane B. Nepoznam par kde by sa po narodeni dietata ludia nehadali. Vacsina z nas sa hadala ako kone 😅 vratane nas. Porozpravaj sa s partnerom, ze ti vadi ako sa k tebe sprava. Povedz mu, ze ti to nie je prijemne, a bola by si rada keby bol na teba milsi. Ze ho mas rada, tvorite spolu par a ste rodina. Niekedy clovek prska a ani si to neuvedomuje. Na vztahu treba pracovat, treba ho riesit, treba ho opravovat.

queen_mary
8. sep 2020

@alexandra2468 no zasa, jedno dieta a domacnost nie je nejake strasne peklo 😅 povedzme si. Prvy polrok mozno, ale potom je to uz pohodka

tinqua
8. sep 2020

A ja prihodim dalsieho chrobaka do diskusie...hovoris ze za posledny rok mu vsetko vadi, vsetko kritizuje...vies kedy sa toto deje? Ked je partner uz myslou pri niekom inom a vyhodnotenie sucastneho partnera ako negativneho pomaha k mieru vo vlastnej hlave....kamaratka toto iste, nasla si bocinu a zrazu sa z jej milovaneho muza stal najvacsi kok siroko daleko, takee "hejty" ...kym sa nerozisla s milencom, potom zas vsetko ok...a muz si asi myslel ze len prechod mala, doteraz nic nevie...v kazdom pripade si troska vsimaj background, mozno to bude posledna kvapka co ta donuti 4x povedat zbohom, ale uz definitivne

mogaa
8. sep 2020

hlavne treba otecka viac zapájať, ty choď do obchodu alebo upratuj a on nech stráži dieťa.....treba ho s ním nechať aspom občas na 3hodinky samého, nech vie čo dieťa obnáša😉 kludne choď k zubárovi, na preventívku ku gynekologovi a nech si dieťa pol dňa užije aj otecko.....

katty2012
8. sep 2020

tak kedze nemas kam ist, tak to znamena, ze aj keby ta mlatil, tyral, zostanes s nim. tak to ta lutujem uz teraz a hlavne dcerku. a nelutujem taza to, ze sama si vedel do akeho vztahu s akym clovekom vstupujes. snad si si nemyslela, ze po dietati sa vsetko zmeni.

autor
8. sep 2020

@tinqua Vies co nespavame spolu vobec.. neviem ci ma kedy podvadzat z roboty chodi domov vsetky vike dy sme spolu..

autor
8. sep 2020

@mogaa uz som poobjednavana k zubarovi cez soboty (sukromnik) naschval budem sediet hodinu po osetreni v aute nech vie.. vzdy aj ked idem do obchodu povie nebud dlho ponahlaj sa...

lenuliatko84
8. sep 2020

Ach zeny......3 krat od neho odides a aj tak si das od neho urobit decko. Takuto debilitu nikdy nepochopim.ako si si ustlala tak sa aj vyspis

akinom0077
8. sep 2020

ja by som mu tak napomenula ze by mu bolo zle 🙂 co si ma chlap co dovolovat taku nehrali :D :D :D chlap - jednoduchy tvor:D jeho treba napominat 🙂))

jaond19
8. sep 2020

Chlapovi ked tlaci nieco do gebule bude mu vadit s prepacenim kazdy prd. S kludom anglicana tie jeho zvasty odpinkaj od seba naspat, nie si smetny kos na jeho blbe nalady. Ked pracka perie sama, nech si to s nou vydiskutuje ked mu dojde ciste pradlo, preco mu neoprala. Ked bude hladat jedlo, nech si uvari, ty nie si na materskej s dospelym chlapom, ale s malym dietatom, a tomu navarene je. Velmi rychlo porozpravane... ale osobne si myslim , ze on sa nezmenil, on sa len proste ukazal co v skutocnosti je. a to teda pekna vyhliadka do buducna nie je....

henrietkatr
8. sep 2020

UZ SI TRI KRAT OD NEHO ODISLA, TAK ASI AJ TEBE AJ JEMU NIECO VADI. SPRAVILI STE SI DIETA, TAK BUD TO BUDES TERAZ TRPIET ALEBO SA POSTAVIS SAMA NA NOHY A OSAMOSTATNIS SA AJ S DCERKOU. ON JE TERAZ NA KOCI, LEBO VIE, ZE NEMAS KDE S DCERKOU ODIST A PRETO SA TAK K TEBE SPRAVA. SKUS MU POHROZIT.

nasasa_1
8. sep 2020

Mala by si sa konecne nad tym tak zamysliet, ci toto co zazivas teraz vlastne potrebujes. Podla mna nie, odisla si od neho uz niekolko krat a nepomohlo to. Ziaden posun dopredu, tak mi povedz naco to takto umelo este natahujes, ked vidis, ze on o zmenu nema proste zaujem