Priateľ má doma snubný prsteň z predošlého vzťahu. Žije v minulosti?

17. máj 2023

Aký by ste si spravili názor k tom keby sa dozviete že váš priateľ má doma snubný prsteň z predošlého nevydareného vzťahu ? Preco ho jednoducho nepredá a ešte vtipkuje o tom že mi ho dá 🤦🏽‍♀️

viestta
17. máj 2023

Vsak to povedz jemu, ci ako ti mame pomoct?

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka89
17. máj 2023

Asi ti ho naozaj chce dať....to ma napadlo ako prvé a to som nemala dočítali ani polovicu z tvojho príspevku

victoriab
17. máj 2023

moj ma doma obrucku z prveho manzelstva 🤣a to teda fakt takto neriesim ako ty.

harrisson
17. máj 2023

Ako spomienku

simca06022011
17. máj 2023

preco by ju mal predat? :D nie nezije, proste ju ma...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka.7
17. máj 2023

@autorka tak asi chce ušetriť a dat ho tebe no. Inak to musi byt dobrý bulo, že ti este aj povie ze ten prsteň mam po ex a plánujem ti ho dat. By som sa ho spýtala, či mu hrabe

panonia
17. máj 2023

Ja mam tiež aj zasnubny aj obrúčku, dam to potom niekedy roztavit deťom do retiazok🤣.

123kika1234
17. máj 2023

@victoriab aj môj, zlato ide hore, môže sa dat niečo z nej vyrobit 😀

miadi
17. máj 2023

Nezije v minulosti len je lakomy 😂a chce ho z recyklovat

mandarinka555
17. máj 2023

Vôbec nechápem, načo ti to hovoril....Keby to ho dal, tak by si sa o tom nikdy nedozvedela...Teda, že pôvodne bol určený niekomu inému...

dilino
17. máj 2023

odmietla by som prsteň ked by to bol presteň po jeho bývalke.

sense
17. máj 2023

Mam doma 2 zasnubne a jednu obrucku.... Povedala som si keď mi bude najhoršie tak dám do záložné a budem mat aspoň na chleba.

A nie nežijem v minulosti a ani k jednému by som sa nevrátila ani k nim ne prechováva nejaké extrémne city.

Akurát poznámka by mi prišla divna

taminka1986
17. máj 2023

Obavam sa ze to nebol vtip,on ti ho ozaj chce dat.

bylinka25
17. máj 2023

To mu nie je trápne ti o tom povedať, že i ho chce dať na vaše zásnuby?
Ak je zlatý a chce si ho nechať na pamiatku, alebo aj aj ako spomienku na svoju ex, to je v poriadku, ale na jeho mieste by som ti určite nepovedala, že tým prsteňom ťa požiadam o ruku. Však on sa ti vysmieva, normálne. A to nehovorím o jeho lakomosti.
Etiketa vraví, že ak sa dvaja snúbenci rozídu, žena by mala vrátiť zásnubný prsteň snúbencovi, čo aj jeho es urobila, iba ak snúbenec navrhne, že si ho môže nechať, tak ostáva snúbenici.
Muž by nemal požiadať druhú ženu s tým istým prstienkom, ktorý mala predtým iná žena.
Ak nechce investovať do zlata, je lakomý a ty nie si náročná, je dnes veľa krásnych strieborných, či prstienkov z chirurgickej ocele a veľa nestoja. Zásnuby nie sú o cene prsteňa
Ja som dostala zásnubný prsteň z chirurgickej ocele, keďže iné kovy nosiť ani nemôžem, ale to predsa nič na našej láske nezmenilo, stále sme spolu šťastní, zaľúbení a to sme manželia už šesť rokov.

nikpa
17. máj 2023

A prečo ho má on? Keď ho už raz daroval, tak mal zostať majiteľke. Mňa by skôr zaujímalo toto. Či mám dočinenia s lakomcom, čo pýta veci späť alebo sa stalo, že mu ho jednoducho dotyčna vrátila sama od seba...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
17. máj 2023

Pretože sa to neoplatí predať.

cacianka
17. máj 2023

Aj môj má doma ( u rodičov, nie v našej domácnosti) snubný prsteň aj obrúčky.
No a čo ? Veď nikoho neuhryznu.
Bola to etapa v jeho živote, dávno predomnou, po zásnubách dal urobiť aj obrúčky, ale krátko nato im vzťah aj vďaka jej matke stroskotal . V záložni by mu dali zlomok ceny, tak je to zlato odložené a keď príde čas tak ho využije.

martina7578
17. máj 2023

Nech si ho nechá. Peniaze sú zdrap papiera. Pri súčasnej inflácií je dobré si ho nechať a v prípade, že bude najhoršie, môže ho kedykoľvek predať. To, že to je prsteň od bývalej by som absolútne neriešila.

andreatytler
18. máj 2023

Pre neho ten prsten nic neznamena. Len kusok zlata. Zrejme ani poziadanie o ruku pre neho nic neznamena. Len formalita na ktoru si zeny potrpia. On ti ho zarucene da, ked ta poziada o ruku.☹

bylinka25
18. máj 2023

Takýto som dostala pred ôsmimi rokmi.