Priateľ kúpil dom a neviem sa rozhodnúť

simona745
15. aug 2021

Dobry den prosim vas o radu kedze nemam sa skym poradit zial .Priatel kupil dom konecne mu schvalili pozicku .Len neviem ci mame ist snim byvat .este pred 3mesiacmi sme byvali podnajme priatel zacal byt nervozny aj ja zacali sme sa hadat castejsie oklamal ma raz nechcel mi nic vysvetlit len mne vsetko dava za chybu aj led sa hadame,mame spolu dieta zijems apolu 5 rokov aj ked malo sa vidime len cez vikend pracuje .Byvali sme v tom podnajme ked pred 2 mesiacmi som sa odstahovala do najomneho bytu lebo sme sa zacali hadat viac povedal mi ze mame si nieco najst kvoli tomu lebo mu nechceli schvalit este pozicku tak som si nasla ten najomny byt sama som si musela zabezpeku zaplatit on odisiel ku ocovi byvat tak som ostala sama na deti .Nakoniec mu schvalili teraz pozicku ale ked neviem ci mame ist snim lebo sa bojim aby nas za pol roka nevyhodil a kde pojdem potom pebo u meho nic nieje stale .Nadava mi vulgarne ponizuje a potom sa mi ospravedlnuje ako keby sa nic nestalo .Vobec si ma nevazi a ja mam ist potom snim aj z detmi byvat ?

dijka123
15. aug 2021

@simona745 no to urcite nie to ani nechod zostan byvat v byte

iritka
15. aug 2021

@simona745 ani nahodou by som nesla

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona745
autor
15. aug 2021

@elizabet173 len ze ked nepojdem tak mi bide napriek robit ze mi neda tolko vyzivne ako sme sa dohodli a sama na 2 deti ci to zvladnem auto mi tiez vezme a bez auta nemam ako ist zo synom do skolky kedze to je na dedine a autobusi malo chodia 2 za cely den

abbey1
15. aug 2021

@simona745 A keď pôjdeš s ním, čo získaš? Stres ty i deti. Čo si myslíš, že dom ho zmení?

lucia147852
15. aug 2021

Už dávno si mala podať návrh na sud na zverenie deti do svojej starostlivosti a o výživné. Ja nechápem ako mozes uvažovať vôbec nad tým ísť za ním. Prečo sú ženy take hlúpe?

lubkavargova1
15. aug 2021

@lucia147852 lebo si s debilom spravia dieta a tak sa zabetonuju na vecne veky vekuce..z tych sraciek ich nedostane uz nikto...toto je fakt krasna harmonicka, milujuca rodina...ale inak on je fajn milujuci otec, len matke vynada to kuriev a pizdy a neviem co...ale inak fakt je to super otec a milujuci partner.

lucia147852
15. aug 2021

@lubkavargova1 to som radšej ani nepísala načo si s takým robila deti 🤦🏽‍♀️ Ale veru aj tuto myšlienku som mala v hlave

lesana25
15. aug 2021

Pamätám si, v skupine ach ti chlapi si to riešila už takmer pred pol rokom. Keď sa ta pýtal či máš kam ísť, ak mu dajú úver na dom. On s tebou bývať nechce, nemusíš teda ani rozmýšľať, či chceš s nim bývať ty.
Jedno nechápem, prečo si robíte deti s kadekým a potom sa čudujete, akí sú to idioti.

liljana
15. aug 2021

Takze mas dve deti s dvomi roznymi otcami, byvas v podnajme na dedine a este aj auto patri tvojmu mozno ex priatelovi a nemas pomaly za co zit. Preco si sa rozisla s tym prvym? Aj ten bol na teba zly ako tento? Kedy niektore zeny pochopia, ze nestaci rodit deti, ale treba vediet aj pracovat, aby mali co jest a nespoliehat sa iba na vyzivne.

simona745
autor
15. aug 2021

@lucia147852 nesla som kvoli tomu aby mu tu pozicku schvalili ked tak chcel ten dom lebo dalsie vydavky na dieta to by mu asi nepomohlo ale to ke jedno toto

lubkavargova1
15. aug 2021

@lucia147852 ale on taky nebol a neviem co a bla-bla-bla....tak to hej, 2 deti, nemat ziadnu pracu, vyzivne co sa akoze dohodli, ale sudom to nie je odklepnute...tak co ine ostava takym zenam? Tahaju same najomne, z tej biednej materkej...samozrejme, ze radsej drzia hubu a krok...sem-tam dostanu slabu chvilku, kedy ich osvieti, ale potom aj tak zistia, ze je to dopredu prehrany boj...takze co uz im ine ostava? Nic.

simona745
autor
15. aug 2021

@liljana ten prvy zacal pit fetovat nedalo sa snim tak s zila sama s chlapcom nic nam nechybalo stretla som tochto bol dobry myslela som ze to bude konecne fajn on chcel dieta ja moc nie vahala som ale nakoniec to bolo .Ale ze by sa snazil potom ked sa narodilo vobec ziadna slava ja iba ako sluska staraj sa on si chodil kde chcel ani raz mi z nicim nepomohol a utekal ku ocovi.Ale stale tvrdi ze chce aby sme sli ze to pre tie deti kupil ten dom ale to je len vyhovorka si myslim

abbey1
15. aug 2021

@simona745 Rodiny a partneri sa nerozchadzaju kvôli schváleniu pôžičky.
Si už sama s deťmi, tak vydrž. Poziadaj o výživné, nájdi si prácu, venuj sa seba a deťom. S mužmi si daj pokoj, postav sa na vlastné nohy a uvidíš, aký je svet krásny. A časom sa možno i ten správny nájde.

simona745
autor
15. aug 2021

@liljana no ja som pracovala a sama som zila z chlapcom kym som nestretla tochto a prislo dieta

lucia147852
15. aug 2021

@simona745 vyživovacia povinnost sa mu rata na dieťa či s ním žije alebo nie. Si hrozne naivná. Postav sa na vlastne nohy, nespoliehaj na chlapov a hlavne si už nerob ďalšie deti.

liljana
15. aug 2021

@simona745 Ak si pracovala, tak preco si si uz pomalicky nesplacala 30 rocnu hypoteku 150-200 eur mesacne na nieco svoje? To si chcela cely zivot zit s jednym, teraz dvomi detmi v podnajmoch, kde vyhadzujes peniaze von oknom a odkial ta mozu kedykolvek vyhodit tiez? jaj, jaj.

simona745
autor
15. aug 2021

@liljana ja nebyvam podnajme ale najomnom byte ked platim tak ma nemozu vyhodit a po case si ho mozem odkupit neni drahe ani byvanie

apolka77
15. aug 2021

@simona745 píšeš hrozne nezrozumiteľné 🙏
Pochopila som správne?
S priateľom ste žili 5rokov ale keď mu neschválili pôžičku na dom tak teba a deti vyhodil nech si hľadáš podnájom a on šiel bývať k otcovi...nezaujímalo ho kde budete bývať...ty si sama našla nájomný byt...

Teraz po čase mu schválili Hypo a rozmýšľaš sa nasťahovať aj napriek tomu že sa hádate a chlap nemá problém ťa hocikedy vyhodiť do buducnosti, však raz to už spravil...

Ja sa pýtam si Ty normálna?????
Nájdi si nájom v meste aby ste nemuseli dochádzať autom z dediny...budeš používať MHD alebo pesochod alebo bycikel...auto mu vráť...a pekne poziadaj o výživné...lebo netreba má vysokoškolský diplom aby bolo každému jasné

Nie, Nemáš sa k nemu nasťahovať!!!!!!!!

simona745
autor
15. aug 2021

@liljana no ano planovala som ale prisiel do toho terajsi priatel tak som sa vykaslala lebo ma nabalamutil ze on vezme pozicku a predtym mi nechceli dat kedze som robila na dohodu a kratko potom na zmluvu a neriesila som to este ked som bola tiez najomnom byte predtym mala som vtedy 22rokov

lubkavargova1
15. aug 2021

No a ta pozicka je len na jeho meno alebo aj ty niekde figurujes v papieroch?

simona745
autor
15. aug 2021

@apolka77
@lubkavargova1 nie len na neho je a tvrdi ze to pre syna aby mal ked bude velky svoje byvanie to je pekne ale dost daleko este

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1310
15. aug 2021

@simona745 odídeš, a už sa nebudeš mať kam vrátiť. Na to nemyslíš?

lubkavargova1
15. aug 2021

@simona745 tak ty si fakt naivna...prepac....a ma z coho platit splatky? Co v pripade, ak prestane platit? Fakt velmi dufam, ze nikde nefigurujes a od takeho chlapa radsej mat klud. Co ked sa pohadate a on vas vyhodi a najde si inu zensku? Aj vtedy bude ten doma pre syna??

simona745
autor
15. aug 2021

@sasa1310 ano praveze myslim na to hlavne aby snami nevybabral kedze on je bez chrbtovej kosti minule mi aj napisal bodaj by som ochorela a lezala na posteli no az mi zle bolo ako to daky clovek moze povedat na niekoho .Nevravim ja mam tiez chyby ale takto sa chovat a potom mi povie vsak to pre nas som kupil a tam si planuje vsetko sam ako ide aj prerabat a ja som najhorsia ked mu poviem ze nejdem snim byvat lebo nas vyhodi po case a kde pojdeme a zacne mi nadavat

sasa1310
15. aug 2021

@simona745 a nie si rada, že si sa ho zbavila a odišla od neho? Či aký máš dôvod návratu k debilovi

mamandrea
15. aug 2021

@simona745 zostaň sama a makaj na sebe, nemá význam sa nad tým zamýšľať

simona745
autor
15. aug 2021

@lubkavargova1 no ved to som mu aj povedala ze nech sa nevyhovara teraz na dieta ma 34 rokov ale rozum nikde takto sa spravat ku zene ktora mu vychovava syna pracuje na kamione cely tuzden robi a doma je cez vikend ani to sa nevenuje ani mne ani tym detom a ked chceme ist niekam na vylet vykrikuje ze vsade platit ja si vypytam peniaze pre chlapca a uz som na peniaze a najhorsia

jaskolka
15. aug 2021

Nerozumiem, čo vlastne riešiš. Veď byvaj, kde bývaš, daj na súd ziadost o výživné a hotovo, nemáš o com uvažovať
To, že máš dve deti s dvoma idiotmi, je iná vec
Len už si daj pozor, aby o dáky čas opäť podobného nestrnes a bude tretie dieťa s tretím otcom.