Priateľ je alkoholik a gambler

daniela123321
16. aug 2020

Ahojte, ja viem že je tu takýchto tém veľa ale možno sa chcem len vyrozprávať. Ja som taká sklamaná že mamám normálny život keď vidím dookola šťastné rodinky s deťmi a so skvelými otcami. Prešli ste si niektorá vzťahom/manželstvom s chlapom ktorý pije a gembluje?

martinals
16. aug 2020

Ani by som si s takým nezačala. Bež kým je čas, taký chlap nestojí za nič. Je to môj názor.

gladys_07
16. aug 2020

aj ty mozes mat taku rodinu a otca pre svoje deti, ale nie s tymto chlapom. Alkoholik alebo gambler samo o sebe je hrozne, nieto este naraz. Na co ti je taky vztah? Lubis ho? Dokazes si ho este vazit? Veris mu?

damtiporiti
16. aug 2020

To dieťa, čo máš na profile, máš s ním?

daniela123321
autor
16. aug 2020

Baby, je to fakt na dlho toto celé.. mám s ním 2 deti.. 4r. a 1r.sme spolu 7 rok a nie sme zobraty.Samozrejme že ho ľúbim ale toto je už moc čo nacvičuje.. hlavne deti budú musieť normálne žiť.

kakawah
16. aug 2020

A to si fakt myslíš ze s takym muzom ta caka šťastný zivot? Si na omyle, len trapenie a vecne riešenie financii. Takého muza by som si nevážila a tym padom ani nemilovala.

kakawah
16. aug 2020

@daniela123321 lubis ho? A koli čomu?

janeninka
16. aug 2020

@daniela123321 uff ja by som taku neistotu nedala. Radsej sa ma zaciatku hecnut ale aspon by si mohla ratat s nahradnym vyzivnym ked uz nic ine..

damtiporiti
16. aug 2020

@daniela123321 a pred deťmi bol úžasný chlap a až teraz sa, takto zmenil však 🤦‍♀️no veď koník je plný takýchto osôb, snáď tie ostatné čo používajú rozum chodia na iný portál lebo inak už fakt neviem 🤷‍♀️

meluela
16. aug 2020

@daniela123321 velka vyhoda je ze nie ste zobrati, teda nemate BSM - jeho pripadne dlhy nie su tvojimi dlhmi. planuj ale strategiu ako sa osamostatnit, ak nema volu to riesit (co asi nema), tak to nikdy lepsie nebude.

daniela123321
autor
16. aug 2020

@kakawah To je dobrá otázka.. keď sa nad tým zamyslím tak ani neviem či ho ľúbim.. ja viem som hlúpa že som už dávno neodišla.. v kútiku duše som myslela že sa zmení ale nemá to význam.

daniela123321
autor
16. aug 2020

@damtiporiti Nie bol fakt normálny.. az keď mal malý rok som sa dozvedela že prehral peniaze a spláca si dlh. Kedze dobre zarobí ani som o tom nevedela. Potom začalo popijanie ale nie v takej miere keď som otehotnela druhý krát a už to začalo.

daniela123321
autor
16. aug 2020

@meluela Mám veľkú podporu u mojich rodičoch.. takže kým nepôjdem po RD naspäť do prace by mi aj finančne pomohli.

meluela
16. aug 2020

@daniela123321 tak to je super ked mas podporu tvojej rodiny, mozes robit aj radikalne rozhodnutia a napr. ho postavit pred volbu ze bud liecenie alebo sa moze pobalit ...

kakawah
16. aug 2020

@daniela123321 keby chcel zmenu ide na liečenie. Ty ho nelubis. Lubis možno pekne chvíle ktore ste zažili, je to stereotyp, bojis sa zmeny.... Ako moze zena ľúbiť alkoholika a gemblera? Veď to je cista nezodpovednosť. Ktora chce žiť s nezodpovedným muzom?. Co ta s nim caka? Pobalila by som mu igelitku a papa.

daniela123321
autor
16. aug 2020

@meluela Teraz nás čaká dovolenka potom oslava malých.. a bude sa s jeho rodinou riešiť co sa deje že má problém ze bud pôjde na liečenie alebo zbohom.Oni o ničom ani len netušia keďže sú z opačnej strany SR

kakawah
16. aug 2020

@daniela123321 tak ho nechaj tak a chod k rodicom. Iné nemajú kde ist a chceli by.

meluela
16. aug 2020

@daniela123321 drzim palce

daniela123321
autor
16. aug 2020

@kakawah Áno, viem je to riešenie ale nie dlhodobé..malý mi chce spať len doma.. keď niekde spime tak plače že chce ísť domov. Najlepšie bude keď sa on odstahuje

daniela123321
autor
16. aug 2020

@meluela Ďakujem ❤️

kakawah
16. aug 2020

@daniela123321 no a ten byt je tvoj? Kedze nieste manželia. Inak on to chce nejak riesit?

daniela123321
autor
16. aug 2020

@kakawah Nie byt je nájomný.. len sľuby a sľuby a nič z toho.. on by aj chcel riešiť ale už má problém ze to sam určite nevyrieši. A asi máš v tomto pravdu ze sa bojím zmeny

kakawah
16. aug 2020

@daniela123321 je to ťažké, viem...ale mas podporu v rodicoch. Su ochotní ti pomoct. On nech sa ide liečiť ktovie, mozno sa polepši, aj ked ja moc takym neverím. Ja len pisem z pohľadu zeny, ktorej muz si da občas pohar vina, na oslavu a z oslavy autom, nepotrebuje pit. A čo sa tyka gemblerstva, nikdy nic take neskusal. Neviem si predstavit zit s takym ako je tvoj. Proste muz co ma rodinu toto nerobí. Daj si šancu zit normálne, urcite si mlada a mozes ešte niekoho stretnúť.

akbara77
16. aug 2020

@daniela123321 ďalšia masochistka...koľko rokov chces.cakat,kým.sa.zmeni? Alebo ides čakať,kým nepredá aj kociar pre.dieta na chlast....Pane Bože...ako.niekto.dokaze ľúbiť takýchto luzrov?

macekovam
16. aug 2020

@daniela123321 ale uvery s nim hadam nemas? ani si ho neber.. ze mas 2 deti este nemusi byt katastrofa.. co uz.. len si ho neber.. a ak si tak uz urobila rychlo zrus BSM... aby si bola ako tak ,,slobodna,, a nemusela sa bat buducnosti... kolko vydrzis tolko vydrzis.. a ked dospejes k nazoru ze chces odist tak jednoducho vezmes deti... a bez obzerania pojdes a zacnes odznova.

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
17. aug 2020

@daniela123321 je chorý človek, len tak sa nezmeni. Buď liečenie, alebo rozchod. Tam niet čo riešiť. A bez ohľadu na to, daj si prepísať majetok na seba a stanoviť výživné na deti, keď zacnu exekúcie, aby si neprišla o všetko.

martina2ve
17. aug 2020

Zbalila by som caky paky a utekala prec. Poziadala na sude o zverenie deti a vysku vyzivneho. Dovi... s takym ta necaka kludny zivot🤨

sara07
17. aug 2020

už dávno mal byt ex a prethrat všetko čo sa dá, nikdy neprestane hrat ,vždy bude abstinent, a ked sa zoberiete naseká dlhy budeš ich aj ty splácat , chce sa ti to ???

daniela123321
autor
17. aug 2020

@macekovam Nie nemám s nim žiadne úvery.. všetko má on na seba.. a ani zobraty niesme