Priateľ chodí von ako partia s kamarátkami a babami kúpať

27. jún 2022

Priateľ chodí von ako partia s kamarátkami a babami sa kúpať. Troška mi prekáža, viem, že na kúpalisku sú aj iné ženy ale on sa vyslovene chodí s nimi kúpať

autor
27. jún 2022

No nechodí len s babami, idú ako partia kamaráti a sú tam aj ženy

solange7
27. jún 2022

Ved chod aj ty s nim na kupko. Mozno su to fajn baby a vezmu ta do partie.

0silvia0
27. jún 2022

Vek priatela a tvoj? A ty preco sedis doma?

autor
27. jún 2022

Ja som v práci inak chodím aj ja s nimi teda s jeho partiou (s chalanmi myslím) ale dnes akurát keď idú aj baby tak som v práci do večera

autor
27. jún 2022

Priateľ 25 ja 22

sense
27. jún 2022

Tu partiu s tými dievčatami spoznal a stretával sa s nimi aj pred tebou?

autor
27. jún 2022

@sense Áno jedna baba je napríklad sestra jeho kamaráta, druhá je priateľka jeho kamaráta (ale napríklad ten kamarát nejde) a sú tam aj nezadané baby avšak áno, boli tu už aj predomnou

0silvia0
27. jún 2022

neries, skus to odfiltrovat a povzniest sa nad to. Neziarli zbytocne.

sense
27. jún 2022

Tak nie nevadilo by mi to. Keby s niekt chce niečo mať alebo oni s nim, tak už dávno ma a nečaká kým si ty v práci aby si s niekt mohol začať

autor
27. jún 2022

Je to situacia ked viem, ze nemam dovod sa hnevat kedze nic neurobil ide sa s kamaratmi kupat avsak nejak mi to je neprijemne a mam v sebe nepokoj

k0l0b3zka
27. jún 2022

Tak ten nepokoj potlac, pretoze do kontaktu s krasnymi zenami bude prichadzat cely zivot. Tak isto ako aj Ty s chlapmi. Radsej sa sustred na svoj zivot a nato aby si ho mala v poriadku, potom nebudes na nikoho ziarlit, pretoze ked Ta aj niekto sklame tak si smahom ruky najdes ineho.

midka
27. jún 2022

no, keby toto napise chlap,,,, tak je hned v prvom komentari oznaceny za najvacsieho ziarlivca,,, ktory nechce partnerku pustit ani na krok,,,,

autor
27. jún 2022

@midka ? Ja som nepísal, že ho nechcem pustiť a vôbec nemám právo “púštať / nepúštať” je to dospelý človek, ktorý robí čo uzná za vhodné. Len som chcela počuť názor iných

autor
27. jún 2022

nepísala*

melanta
27. jún 2022

Môj muž bol nedávno pracovne týždeň mimo Európy, 9 hodinový časový posun, on išiel spať, keď ja som mala ráno. Predstav si, bola som sa kúpať s 2 kamarátmi, s 2 mužmi. On mal noc a my sme ležali na lehátku s drinkom. A predstav si, nemal s tým žiadny problém. Pretože sú to dlhoroční kamaráti, dokonca viac jeho ako moji. Veríme si. Tvoj problém je, že zrejme máš nízke sebavedomie, ak s tým máš problém. Vyrovnanému človeku toto ozaj nevadí. A predstav si, môj muž má aj asistentku, fakt krásnu ženu, ktorá chodí tip top nahodená v práci a je tam s ňou niekoľko hodín. A nevadí mi to.

lindous
27. jún 2022

Za mňa úplne v pohode, nevadí mi keď priateľ ide niekam so zmiešanou partiou, ja tiež občas idem bez neho - a nevidím rozdiel v tom, či to je kúpalisko alebo večer pivo 🙂 no ale tvoj nepokoj je len o tebe a tvojom nastavení, keby sme ti tu aj všetky povedali, že nám by to nevadilo, tak neviem či to v tebe niečo zmení, je to o tom ako dôveruješ jemu, vášmu vzťahu ale aj o vlastnej sebadôvere a sebavedomí ... máš aj ty nejaké vlastné aktvity, ktoré robíš bez neho ?

autor
27. jún 2022

@lindous Samozrejme , ono aj moja partia sa skladá skôr z chlapov a jemu to vôbec nevadí a viem, že nech ideme kamkoľvek nikdy by medzi nami s kamarátmi nič nebolo. Preto viem, že mu to nemôžem a ani nechcem vyčítať. Kvôli tomu píšem práve sem, pre podporu a ukľudnenie 😊

lindous
27. jún 2022

Ono je to také, že hlavne keď ty musíš byť v práci, tak tiež by mi bolo ľúto .. ale nie kvôli babám, proste tak celkovo by som v dobrom závidela, že aj ja by som bola radšej na kupku alebo sa niekde s nimi bavila 😅 ale pokiaľ keď máš voľno chodíš s nimi a nemá s tým problém a inak vám to klape, tak fakt si myslím, že môžeš byť v pohode a nepokaz si to sama tým, že nad tým budeš zbytočne veľa premýšľať a trápiť sa tým 🙂

zdenkastanka
27. jún 2022

Tak chodievaj aj ty, v com je problem?

autor
27. jún 2022

Asi je to len otázka času/zvyku. Posledný vzťah neskončil dobre potom som dlho bola sama a sme spolu ešte krátko, musím si zvyknúť ešte na nejaké veci a popracovať na sebe 😊

retatka
27. jún 2022

Na jednej strane píšeš ,že ti to nevadí a na druhej strane tu žiadaš radu …evidentne si s tým nie si vyrovnaná lebo by tá ani nenapadlo tu zakladať diskusiu .Čo sa týka otázky …áno je to normálne ,že frajer chodí sa kúpať s partiou kde sú i ženy .Žiarliš .Choď i ty s Tvojimi kamošmi .Vyrovnaný človek NEŽIARLI .

maminkadeticiek
27. jún 2022

Za mna absolutne no go.Nie som odkazana niekomu nieco zakazovat a dovolovat ale s tymto by som v ziadnom pripade nesuhlasila.

zdenkastanka
27. jún 2022

@maminkadeticiek to vazne???muz nemoze mat ziadne kamarátky ?len kamaratov?fuu...tak ten tvoj je dobry chudacik pri tebe.

maminkadeticiek
27. jún 2022

@zdenkastanka Kludne nech je kvoli tomuto chudacik,je mi to jedno.Nikdy som nemusela privelmi riesit tieto veci.Nikdy som taketo veci nedovolila,nikdy ma kvoli tomu ziadny muz neopustil.Muz ma mat manzelku,nie kamosky.

moonlight1210
27. jún 2022

Pises, ze tie baby tam boli pred tebou. Mal teda prilezitost a cas a nic. Nasiel si az teba.
Tak pokoj, chladnu hlavu. 🙂

zdenkastanka
27. jún 2022

@maminkadeticiek no ako myslis... ale vies ze medzi manzelkou a kamarátkou je rozdiel?myslim ze svojmu az tak nedoverujes.

maminkadeticiek
27. jún 2022

@zdenkastanka Neviem,ci by som zvolila slovo nedoverujem,ale urcite som v strehu.Mam mimoriadne sikovneho,dobreho, pritazliveho chlapa,viem co dokazu zeny,poznam vela pripadov,takze ja radsej preverujem ako doverujem.Radsej drzim muza v strehu.Nie som paranoidna,prehnane ziarliva,ale ani naivna a doverciva.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenkastanka
27. jún 2022

@maminkadeticiek no žena sa moze postavit aj na mihalnice, ked jej povie muz NIE, tak hadam ho neznasilni🤣len niekedy je to skor na skodu to neustále preverovanie🤷‍♀️a v praci moze mat kolegyne?ci aj tam ho kontrolujes?

retatka
27. jún 2022

@zdenkastanka Súhlasím !A potom sa títo muži ,časom odtrhnú z reťaze a ostanú oči pre plač …