Priateľ chce ísť s kamarátom na koncert

wanda12
27. feb 2023

Ahojte bábiky, krásny deň, čo by ste si mysleli, keby ste kúpili priateľovi lístok na koncert a on chce ísť s kamarátom?

wanda12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
27. feb 2023

@wanda12 asi by si to s kamaratom viacej uzil? 🤷🤷
A to je tvoj kamarat, ci priatel?

wanda12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milanemila
27. feb 2023

@wanda12 ja by som sa zeda chlapovi takto nedoprosovala 🙈

galganka
27. feb 2023

...no, nechce ísť s tebou. Jasnejšie to povedať nevie. Tak mu popraj zábavu a zachovaj si zbytok hrdosti.

veronikaszabova
27. feb 2023

@milanemila ze? Aj mne to doslo take vtierave... Preto som sa pytala, aky vztah maju medzi sebou.

h2
27. feb 2023

@wanda12 To si robíš srandu? Ty mu kúpiš lístok na koncert, aj sebe, aby ste išli spolu a on chce, aby si ten svoj lístok dala jeho "Paľkovi", s ktorým sa stretáva častejšie, než s tebou? Nestoj v ceste svojmu homosexuálnemu kamarátovi a jeho partnerovi. 👨‍❤️‍💋‍👨

wanda12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ndrag
27. feb 2023

chod na koncert s kamoskou a mozes kaslat celeho Zlaticka s Palkom 😀.

wanda12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wanda12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matabb73
27. feb 2023

Kašli na neho. Zober na koncert kamarátku. Potom si možno uvedomí ako nefér sa chcel zachovať.

maca1984
27. feb 2023

😂 odstrelilo mi dekel.
Máš tie lístky ty ? tak vezmi kamošku alebo lístky predaj, a Majko nech kúpi lístky sám aj Paľkovi.

galganka
27. feb 2023

@wanda12 lístky si kúpila. Ale otázka je, ako si mu ich dala. Ak si mu dala 2 lístky a povedala, ze je to darček od teba, kludne môže zobrať kamaráta. Či teplého, či studeného, akého len bude chcieť. Ak si kúpila 2 lístky sebe a jeden si mu dala s tým, že pridaj sa ku mne, tak proste zbtoho šuch-šuch ani rande nebude, je blb, nechce ťa, a ešte je aj krepý. Vyúčtuj mu cenu za tvoj lístok, nech vezme kamoša a ty hľadaj inde.

jasminet
27. feb 2023

O Paľka ma tvoj "priateľ" väčší záujem než o teba... ale hlavne, listky si mu dala, su jeho, môže zobrať koho len chce a ty to byť nemusíš.

ckocka
27. feb 2023

@wanda12 Mne pripadá že sa vnucuješ niekomu kto o teba vôbec nemá záujem.

anastasiagrey
27. feb 2023

Buď nech od Teba listky kúpi,alebo choď Ty s kamoškou. A na takého sa prosím vykašli. Píšeš,že máte aj iné problémy. Nenechaj sa využívať. Držím palce 😊

0silvia0
27. feb 2023

@wanda12 mne odpalila dekel vasa medikova komunikacia, palko, zlaticko, no dobre.
Po druhe, dala si mu listocek na koncerticek, nechaj ho ist s palkom alebo chodte vsetci traja a uz sa nedoprosuj, neda sa to citat. Neries to tolko a netrp kvoli tomu tolko, aspon vies na com si.

elli333
27. feb 2023

@wanda12 no tak toto je sranda 😀 nezvyknem reagovat na taketo diskusie, ale tu mi proste neda. Dievca zlate nedoprosuj sa mu. Nech si ide s"Palkom" kam len chce. Listky im nechaj ak si mu ich uz dala,popraj im zabavu a kasli nanho a hladaj dalej. Mozes si otvorit trebars sampanske v den koncertu ,ze si sa ho zbavila 😀. Z tej vasej konverzacie uplne krici ,ze ta nechce a moj pocit je taky ,ze to preto ,ze jeho srdce patri prave Palkovi 😀

nini1978
27. feb 2023

@wanda12 prepáč ,ale konverzácia ako v materskej škôlke...
"Majusko" a "Paľko" a prosikas o jeho spoločnosť do nekonečna a on stále točí o "Palkovi"a tebe nezapina
Normálne napíš majuskovi,že je infantilny a nevdacny a teda ty nemáš záujem o jeho kráľovskú spoločnosť,nech kúpi lístky sebe a Palkovi a nech idú ruka v ruke.
Ty chod s kým ťa napadne

kiwi3
27. feb 2023

hned ma napadlo, ze ci si si ista, ze je to tvoj priatel... dlho ste sa nevideli a chce ist s "palkom". medzi riadkami - nema zaujem ist s tebou, minimalne nie sam, nech to nie je brane ako rande.

galganka
27. feb 2023

...aspoň je to nejaký dobrý koncert, keď tam chcete ísť vsetci? 🤔😂

michmich
27. feb 2023

Fuha, tak ten si ide riadne svoje za toho Paľka. Este ti aj vsuva slova, ze vlastne ty nechces Palka ani na víkend.
Ako dlho ste sa nevideli?
Ako dlho ste spolu?
Sa cudujem, ze sa Palko v konverzacii neozval, ze tak on nemusi ist, nech si koncert uzijete vy dvaja! Aspon on mohol mať rozum.

nini1978
27. feb 2023

@galganka aj mňa zaujíma čo je to za koncertik,keď aj majusko aj Paľko a aj "wandicka" chcú ísť

@wanda12 neber v zlom..ja len tak zo srandy😉

0silvia0
27. feb 2023

@wanda12 Marian bude mat meniny az 25. 3., snad to dovtedy vyriesite. A daj nam vediet ako to dopadlo, celkom zaujimava diskusia🙃

zuzubb007
27. feb 2023

Jasne nechce ist s tebou, takto by som sa mu nevnucovala, zjavne az tak mu na tebe nezalezi, z toho mi ani nepride, ze ste par

srferreira
27. feb 2023

Kopla by som ho do zadku a listky si vzala naspat. Predala, alebo isla na kocert s kamoskou. Kolko ste spolu?

veronikaszabova
27. feb 2023

Akoze baby, keby moj chlap volal kamarata takou zdrobnelinou, tak sa asi pocikam od smiechu 😂 ved to je trapne, detinske.. take na zamyslenie, ci nahodou ten Paľko nie je nieco viacej 🙂

tanyag
27. feb 2023

Myslím, že Zlatíčko už nie je tvoje zlatíčko, ale Paľkove zlatíčko...priateľom by som ho nenazývala. Mne z tých správ príde, že Zlatíčko to už dávno s tebou má ukončené a ty sa mu vtieraš. Paľko 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ to sa dospelí ľudia takto nazývajú? Neviem si predstaviť muža, ktorý iného muža oslovuje zdrobnelinou...a vlastne celkovo...ja ani svoje dieťa nenazývam zdrobnelinou lebo mi to je proti srsti 🤭

miskamicha
27. feb 2023

@wanda12 mozno chce skusit trojku😉😄 zlaticko s palkom a ty sa budes divat☺ dievca zlate..maj svoju hrdost ...posli ho kadelahsie.