Priateľ bisexuál

bianka432
6. júl 2021

Ahojte, prv nez sa zacnete vypytovat—> nie je to moj pripad, pytam sa pre velmi dobru kamaratku, ktorej sa priatel priznal, ze je bisexual. Zaujimalo by ju, ci tu je niekto, kto ma alebo mal vztah s bisexualom a mozno nejake pozitivne/negativne skusenosti (boji sa ze ju podvedie). Ak o tom nechcete pisat verejne, kludne aj do sprav, dakujeme.

vanessa0311
6. júl 2021

Podľa mňa je to jedno či je hetero alebo bisexual. Keď chce podvedie aj taký aj taky.

diaszoky
6. júl 2021

@bianka432 bisexual je skryty homosexual

panelacikova
6. júl 2021

@bianka432 bisexuál je taký dosť "divný" pojem. teda, hovorí sa o nich, no ešte som nestretla človeka, čo by nevedel jednoznačne, či je hetero alebo homo. skôr si myslím o týchto týpkoch, že buď sa ešte "nenašli" alebo si radi užívajú a chutí im to hocijak a s hocikým 🙂 takže kamoške by som odkázala, že keď jej už teraz chlapík toto povedal, že je tam riziko, že bude chcieť okúsiť časom aj prdelku znova 🙂

pribinak
6. júl 2021

@diaszoky čo?

bianka432
autor
6. júl 2021

@diaszoky no to si zase nemyslím, bisexuál je proste bisexuál. Mňa skôr zaujímajú nejaké vaše skúsenosti, či už pozitívne alebo negatívne.

vilma7
6. júl 2021

Tak to ozaj treba riešiť tu a hlavne za kamarátku. Kamarátka sa nevie nahlásiť na MK?
A teraz k téme. Ak to ešte neskúsil s chlapom, určite ho to bude lákať.
Ak má v povahe podvádzať a vernosť mu je cudzia, môže ju predsa podviesť aj s inou ženou, nemusí to byť zrovna chlap.
Prečo jej to oznámil? Aby to vedela, alebo rátala s inými možnosťami? Ako dlho sú spolu?

gubcikova
6. júl 2021

@vilma7 nerieši kamarátku.takato téma s jej menom už je tu čo som stihla pozrieť 3x

gubcikova
6. júl 2021
gubcikova
6. júl 2021
gubcikova
6. júl 2021

Tak kto teda?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
6. júl 2021

@taskataska a tá tretia je nakoniec ona, on sám. Amen

hopsadobrandejsa
6. júl 2021

@gubcikova nice 😀

Ta musi byt inak znudena ked riesi tu iste 1,5 roka.

@autor bisexualita nema velky vplyv na promiskuitu cloveka cize osoba ktora je hetero moze skor podviest nez bisexual.

Mam kolegynu krora je bisexualka, ale je normalne vydata za muza. Proste si dokaze predstavit mat sex s oboma pohlaviami, to vsak neznamena, ze teraz podvedie muza alebo poziada o rozvod.

gubcikova
6. júl 2021

@taskataska
@vilma7
@hopsadobrandejsa účet už zrušený 😂

zirafienka
6. júl 2021

@gubcikova šikovnica😀

ella_price
6. júl 2021

@gubcikova Možno Bianka organizuje nejaké swingers párty 😆😆

gubcikova
6. júl 2021

@ella_price a možno Bianka není Bianka ale Mišo 😁

ivangeline
7. júl 2021

Som bi. Ma to zmysel pisat...ked mam manzela a 3 dieta na ceste? :D Mozno zabludil chlapec... a mozno ich vztah ho upevni vo svojej muznosti a bude to dobre. ;)

tabakmirka
7. júl 2021

Tak teraz som sa stratila, či má zmysel vôbec niečo písať. Niektoré témy a ľudia ma tu stále dokážu prekvapiť 😀

mimiqa
8. júl 2021

Je len chlap na chlapa zena nazenu a jasne zena muz... Bi neexistuje ☝️... To su kryte orientacie... Toto mi povedalo nie jeden gay nie jedna lesbička 🤷‍♀️

jozefina68
12. júl 2021
jozefina68
12. júl 2021

@bianka432 ak by chcel, podvedie ta aj keby bol homo aj hetero, bi alebo aj šmolko. Tento strach by si mohla mat aj u hetero muža, ze ta podvedie s inou ženou. Tvoje / tvojej kamaratky obavy su neopodstatnene. Asi budes mat problem s dôverou