Priateľ a jeho správanie

31. jan 2022

Ahojte, chcem sa opýtať na vás názor, s priateľom sme spolu dva roky, nasťahoval sa ku mne, lebo nás delila diaľka. Potrebujem vedieť vás názor na nás vzťah. Priateľ sa pre všetko uráža, nemôžem mu nič povedať lebo všetko berie hneď ako urážku a ptoom somnou nerozpráva, ja ako taká blba za ním stále chodím no sním to ani nepohne, keby to záležalo na ňom ani by sme sa nebavili hoc aj týždeň-dva-mesiac. V domácnosti a pomocou je to nula bodov, keď niečo od neho chcem zväčša to ani neurobí, alebo urobiť chce keď už to urobím ja. Keď poviem ze niesom slúžka, tak mi povie nech nič nerobím, ani nech nevarím atď. Ja mam dve dcérky z predchádzajúceho vzťahu (mame striedavku, on ma syna. A robí strašne rozdiely, stále na dcéry niečo hľadá a všetko je zle, baby sa už boja aj niečo povedať lebo ich hned s kritizuje. Nemôžem im nič kupovať, zato keď je u nás jeho syn, môže sa všetko, žiadne pravidlá neplatia, kupuje sa načo si zmysli. Keď mu poviem ze to takto byt nemôže zas sa len úrazu s nikým nehovorí a zas čaká že sa prídem prosikat. A zas zmena žiadna. Dosť často mi vytyka a dáva na javo že niesom dosť dobrá pritom sa starám hlavne o jeho blaho, všetko aby bolo dobre. No nakoniec som jeho najväčší omyl života, v ničom dobrá... Je toho ešte veľa, len toto už nieako nezvládam to ze za všetko môžem ja, keď aj urobí chybu on zas to otočí len aby on mohol byt teten co sa ma hnevať. ,

autor
31. jan 2022

Ten co sa hnevá, už som aj rozmýšľala ukončiť to, ale akosi to nedokazem

andrea_82
31. jan 2022

Polož si otázku, na čo ti je taký priateľ, či ti viac berie ako dáva. Po tomto tvojom príspevku, keď si napísala iba samé negatíva, by som to ukončila z kratšej cesty.

ivkazba
31. jan 2022

Dočítala som pri tom, že tvoje deti sa boja niečo povedať a že im nemôžeš nič kupovať. Sorry, zase budem za zlú a neempatickú (ako ma tu mnohí označujú), ale to čo si za matku, že necháš u seba žiť človeka, ktorého sa tvoje deti začínajú báť? Už dávno mal byť preč.

luccija
31. jan 2022

Ukonči to nič dobre Ta nečaká.Ved nepíšeš jedine pozitívum, keď nie si dosť dobrá sprav mu láskavosť a nech si nájdu druhu.Cim viac si ho budeš všímať a liskat sa tým viac bude na koni

ladyblcha
31. jan 2022

Asi uz vies, preco s nim matka jeho syna nezostala 😉

dievcacitajucelist
31. jan 2022

@ivkazba vôbec nie si ne-empaticka AUTORKA: ty si sa silno do hlavy udrela, že dovolíš aby nejaký cudzí chlap tvoje deti kritizoval a zastrašoval???? A prečo nie si schopná mu povedať nech zavrie hubu a keď sa mu nedá nech vypadne odkiaľ prišiel...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babina_33
31. jan 2022

Ako neviem, co este riesis, sama s nim nie si stastna a nic ti neprinasa. Mala by si mu ukazat aka si dobra a proste od neho odist. Odlahlo by aj tebe aj dcerkam

sense
31. jan 2022

Keby jedného dňa príde tvoja dcera à toto ti povie, čo by si jej ako milujúca matka poradila.
Tiež mam dcéru z prvého manželstva, momentálne žijem s partnerom a nikdy by som nedovolila aby sa ho dcéra bála, alebo aby jej nejako ubližovať.

Lebo keď si ten tvoj vzťah zhrnieme : chlap žije u teba, domácnosť je celá na tebe, si to najhoršie co ho v živote stretlo, tvoje deti sa ho boja a teraz úprimne co na ňom miluješ? Co je na ňom také úžasné?

vikes
31. jan 2022

V prvom rade si máte chrániť vaše deti, oni sú doma a majú sa cítiť v pohode, v bezpečí a nie sa báť vyjadriť svoj názor. Ukončíte to pred tým, ako sa vám dcéry odcudzia a vám ostane len ten neprispôsobivý jedinec/ partnerom by som ho nenazval.

autor
31. jan 2022

@sense
@sense tak táto otázka ma úplne zaskočila, lebo keď sa nad tým zamyslím odpoveď by bola jasná, aj keď sú dni občas kedy je ako vymenený, správa sa starostlivo a super, ale toto trva max 3 dní a je to znova to isté, nezáujem

allie458
31. jan 2022

Nie je fer voci tvojim detom drzat takehoto chlapa pri nich. Zbal mu jeho veci a vyhod ho z domu. Tvoje deti ti to budu rokmi zazlievat a to fakt nie je hodne. Nebudes mat pekny vztah ani s nim ani s nimi.

erika_230
31. jan 2022

zbal mu kufor a vyhod ho z bytu.

sense
31. jan 2022

To dobre trvá max 3 dní a potom to negatívne zrejme viac.... A keď vieš ze odpoveď by bola jasná, tak nie je o com...

seahorse27
31. jan 2022

Napriek tomu, aky je to chruno, sa stale na neho pozeras cez ruzove okuliare. Ved si spis na papier, co ti vztah s nim dava a co naopak berie - klasika plusy a minusy, nezabudni na deti! Myslim, ze vysledok uz sama poznas. Chce to racionalne uvazovanie s razne rozhodnutie. Na co ti je taky chlap? Len aby si nebola sama? To je velmi prizemny dovod. Mysli hlavne na svoje deti - kvoli tvojmu zlemu vyberu partnera budu mat pokaslane detstvo a sebavedomie na bode mrazu, ked ich casto kritizuje. Budu sa bat aj povedat svoj nazor v buducnosti. To ho naozaj nechas, aby im takto nicil psychiku?

poopsie
31. jan 2022

Výmen zámku, vylož kufor,zablokuj telefónne číslo a hotovo 🤷‍♀️

panelacikova
31. jan 2022

Ako sa k tebe nasťahoval, nech sa aj odsťahuje. toto by som nestrpela.

autor
31. jan 2022

@ladyblcha ale kde ved oni mali výborný vzťah oni sa nehľadali atď, oni sa rozišli len tak 😀

autor
31. jan 2022

Nehadali

mila23
31. jan 2022

jasne, rozisli sa iba tak....😉..oni sa nehadali..tiez sa mu asi zena neodvazila oponovat aby sa neurazil....a ked pohar pretiekol, tak rovno isla od neho prec....

11mirka22
31. jan 2022

Toto nie je partner. Je to človek, ktorý má rád len sám seba, nezáleží mu na tebe ani tvojom šťastí. Fakt sa ho zbav čím skôr, zničí ti sebavedomie a aj vzťah s dcérami. Budú ťa nenávidieť časom rovnako ako jeho. Normálne slušne mu to povedz, že vyskúšali sme si spoločný život, nevyhovuje to tebe, furt máš problém, si mi na príťaž, nevyhovuje to ani mne. A daj mu čas, týždeň, dva na od sťahovanie, potom výmen zámok, ak nebude chcieť odísť... Neznic si život s chujom.

jaskolka
31. jan 2022

Nechápem, čo na ňom vidíš? Tie "3 dni, keď je všetko ok?"
Za všetko sa uráža, nič ti nepomáha, tebe nadáva, dcery sa ho boja, a ty sa pýtaš na náš názor?
To ako reálne?
A ze "akosi nedokážeš" to ukončiť? Poviem ti, ako.. Zbaliť veci, povedať, Jožko, tam sú dvere, zavrieť ich za ním, vymazať z telefónu a hotovo...

danica2711
31. jan 2022

dlho si hľadala, kým si našla toto hovado? Urob, čo si mala v záujme svojich detí urobiť už dávno: kufor pred dvere, vymeniť zámky a dúfať, že sa vráti, skadiaľ prišiel, aby vás delila čo najväčšia diaľka. A venovať sa vlastným deťom, aby čím skôr zabudli na to, čo si im priviedla do života. Druhýkrát prosím ťa veeeľmi dôkladne porozmýšľaj, kým si niekoho nasťahuješ do bytu, nebývaš tam sama, sú tam aj tvoje deti!

autor
31. jan 2022

@danica2711 tak ako chlapov co by mali o mňa záujem by bolo až až, len tento ma akosi ohuril lebo na začiatku to bolo niečo úžasné, presne to co som hľadala, no potom ako keď sekne a pravý opak... Ďalší manipulátor a despota ako to co som mala predtým. Herci

sidicek
31. jan 2022

Pre pána ženy, niektoré ste horšie ako zvieratá, tie viac chránia svoje mláďatá pred cudzími samcami.to vám ten chlap vy... S mozgom aj tie materinske instinkty či čo.Ozaj nemám vo zvyku byť vulgárna ,ale čo tu v poslednej dobe čítam, tak sa mi rozum zastavuje, čo sú niektoré ženy schopné znášať pre pocit že majú "chlapa"

karhu
31. jan 2022

no asi si vyberas nevhodne typy chlapov, preco?
ci ty za to nemozes? sami ti prisli do cesty, ze?

nominativ
31. jan 2022

Má zlatý penis?

Veď máš úžasnú situáciu, on žije U TEBA, predpokladám, že predtým si žila sama a zvládla si to. Neviem, ako matka so záväzkami a s nejakou minulosťou už asi musíš vedieť, čo chceš a čo nie. Či čakáš, kedy ostaneš tehotná a bude vymaľováno? To znie ako také klišé, aj moja prvá veta a aj ta o tehotenstve, lenže naozaj je to skôr bežná prax.

karhu
31. jan 2022

@nominativ problemom/dovodom zvycajne nie je zlaty penis muza, ale piliny zeny

barborachors
31. jan 2022

Ona ho nevyhodi, ma ju pekne omotanu kolo prsta. Dokonaly manipulator, uz len facky chybaju, pripadne nejaka ta nevera a autorka, nezabudni si s nim este jedno decko spravit, potazme aj dve, vsak hlavne ze nie si sama, bez "chlapa". Asi jej prispieva, tak radsej bude takto zit, chúďa. Keby mala gule vyhodit ho, davno to spravi a nepyta si rady na konovi. Nevyhodi, aj keby jej dcery obtazoval, co sa pri takychto vyciciavacksych povahach stava, lebo vsak neni sama chudinka. Tu sa dosla len vyzalovat, preliat slzicky. A od zajtra sa kolotoc ide tocit znova 🙂