Priateľ a jeho kamarátka

lucy2189
3. dec 2023

Ahojte mam s priateľom skoro 6Ročný vzťah. Riešili sme v poslednej dobe veci ohľadom detí keďže mam urcite ženské problémy Bolo to dost zle najprv sa vyjadril ze on deti nikdy nechce co ma uplne dostalo kedze som to nečakala a hz zvlášť po 6tich rokoch? Mohol to povedat skôr Ženy pochopia ale potom sme sa porozprávali a nakoniec z neho vyšlo len ze sa bal takze oki to sme si vyše ale serie ma ze jeho kamoska s ktorou sa pozna dlho tak mu pise spravy Ja som spravila prvy krok pozvala som ju k nam aj ja som nola u nich ale ked prisla ona k nam tak dom hen povedala ze my to prekaza ze si volaju atd a ona ked som si sla lahmut ma špinila pred mojim priatelom ze mam problém s alkoholom teda som Dozvedela som sa to od mojej sestry teda ju necgcem ani vidieť A oba aj tak este pise môjmu priateľovi ze nelutuje co ona s nim zazila a nic by nemenila a ze jej chýba a najhoršie on jej odpísal ani ja by som nic nemenil a aj ty my chýbaš a ona mu posiela srdiečka Skoro sme sa kvoli nej rozišli Baby co mam robit? A on ju ani nechce zablokovať! Neviem asi to nestoji zato

ada1295
3. dec 2023

@lucy2189 Srdce už pozná odpoveď, však. Treba sa ním riadiť

martyzpp
3. dec 2023

@lucy2189 no rozhodne by som si s nim nerobila dieta a ani nepokracovala vo vztahu. Ano, mozno stratis tych sest rokov ale radsej nez cely zivot s nespravnym chlapom.

marianarem
3. dec 2023

@lucy2189 A poznal ju uz pred vasim vztahom? Taji pred tebou telefonaty alebo spravy, alebo normalne vola s nou aj pred tebou? Co si pisu, si si precitala tajne, alebo nema problem ti to ukazat? Je to rozdiel. Moj muz ma tiez dlhorocnu kamaratku, niekedy su v kontakte menej, ale niekedy kludne aj cely vecer prechatuju, ona sa s nim aj o vselicom radi a myslim, ze aj on sa jej zdoveri, aj ked nie so vsetkym. Ja to absolutne neriesim, kedze mi ju.vobec netaji, obcas sa ma aj spyta na nazor, co jej ma napisat. Navyse ja mam tiez kamaratov, ktori su mi blizki a s ktorymi rozoberam aj osobne veci. Ako problem to nevidim, poznala som ich uz davno pred manzelom a neviem, preco by som.ich kvoli nemu mala odstavit zo svojho zivota. Navyse ked som stretla manzela, tak mi bolo.jasne, ze lepsieho pre seba nenajdem, ini muzi v podstate stratili sancu a tak je to.doteraz. Nikdy by ma nenapadlo ho s niektorym kamaratom podviest, naco, co by som tym ziskala.
Co by mi vadilo, je to ohovaranie zo strany tej kamaratky. K tomu sa muz ako postavil, zastal sa ta?

ivangeline
3. dec 2023

... rozist a nerobit si dieta. Len si prosim nesprav dieta!

martinmmartin
3. dec 2023

Dieta nechce, to co ti povedal je iba zachranarska akcia lebo si vybuchla. Ked s nim budes mat deti tak bude vidiet iba to co mu decko zoberie a bude to tajit a najde si nejaky ventil mimo rodinu ( hazard, workiholik, chlast, sport, drogy....) Ale stastna rodinka nebudete,Plus sa nauci ti rozpravat to co chces pocut aby bol pokoj- cele zle. Stastna naozaj nebudes a teraz uz nemas ani vyhovorku ze si to netusila. Mas jedinu sancu zariadit si zivot tak ju nepremarni

tykat
3. dec 2023

@lucy2189 a preco teda nie su spolu ked si tak chybaju?

barborachors
3. dec 2023

To nie je jeho kamaratka, ale jeho milenka. A ty nie si jeho partnerka, ale nieco ako kamaratka s vyhodami, co mu vari a perie a chce rodit deti. S takym hnupom je lepsie byt len milenka, uzit si a ist dalej. Ty si urobila chybu, ked si si s nim zacala a po 6 rokoch uz nie si ani len ta priatelka, ale ... dopln si sama.

vanilkovazmrzka
3. dec 2023

Posobis dost hlupo, skus si to po sebe precitat a zratat si 1+1.

1gramofon
3. dec 2023

Strácas čas, ale to musíš aj sama vedieť ked po sebe prečítaš tu hatlaninu. Co akože neľutuju? A srdiečka? Asi spolu niečo mali a stále si hľadajú cestu, si tam navyše

2006_1211
3. dec 2023

@lucy2189 s takýmto človekom si nerob dieťa.

domkakvet
4. dec 2023

@lucy2189 nepokracovat v tomto vztahu.

sense
4. dec 2023

Precitaj si to a co by si poradila dotyčnej.... Myslím ze vies co robiť len nemáš odvahu. Rozhodne by som s takýmto človekom neplánovala deti a tebe to povedal aby ta udržal a neprišiel o výhody s tebou