Prestal som chodiť na pivo a priateľka začala fajčiť

19. aug 2022

Mám takú otázku čo vy na to mám priateľku a tej vadí alkohol tak som prestal chodiť na pivo ale ona začala fajčiť ale keď som jej ja povedal že mi to vadí tak to ignoruje a smeje sa že to je nič a mám začať tiež. Podľana ma má na háku a môj názor ju vôbec nezaujíma lebo som jej povedal keď niekoho ľúbiš a on ti povie že mi vadí niečo tak sa zmením ako ja s pivom ale ona sa iba zasmeje

simik22
19. aug 2022

A máte koľko , 15?

autor
19. aug 2022
0silvia0
19. aug 2022

Zacni znova chodit na pivo... A zasmej sa ked jej to bude vadit.

dzulli1980
19. aug 2022

Ono všeobecne takéto obmedzovanie sa vo vzťahu nie je správne ... vzťah je o kompromisoch, o tolerancii ... jednoducho prijať partnera takého, aký je ... zaradila by som spiatočku, vzťah by som ukončila ... a podľa toho, čo píšeš, moc pre ňu neznamenáš.

autor
19. aug 2022

@dzulli1980 toto si myslím aj ja že ma má na háku a veľmi je jej ukradnuté čo sa mne na nej nepáči aký zlozvyk ono to bude najlepšie ukončiť a bude keď nechce rešpektovať ona mňa ja ju načo budem

autor
19. aug 2022

@0silvia0 začal som a ona sa urazí jak soplave decko

0silvia0
19. aug 2022

Nech sa uraza, male soplave decko nepotrebujes do vztahu.

lara45
19. aug 2022

Ja nie som vôbec za zakazovanie si niečoho vo vzťahu.Príde mi to detinské ak mi niečo vadi dotycného na to upozornim no nenutim prestat.Poznam x parov ktorí fajcia po tajomky to znamena ,ze fajcia pri každom len napr. Pri manzelovi nie. Vztah ma byt o slobode citit sa slobodny vo vztahu ak sa chapeme verit si a byt hlavne uprimní.A na tvoju otazku naozaj nenachadzam slov a este k tomu mate 38 rokov to ako fakt? A kvoli tomu sa chces aj rozist? Tak to ste este nezazili poriadne problemy vo vztahu tak jasne ze sa rozidte ak sa nezhodnete na malickostiach neviem si predstavit co budete robit ked budete mat ozajstne problemy.

andrea112255
19. aug 2022

A nemá náhodou z minulosti skúsenosť so vzťahom s alkoholikom? poprípade niekto z rodiny bol alkoholik?..možno preto jej to vadí...nepýtal si sa na konkrétny dôvod? ..je rozdiel ísť občas vypnúť s kamarátmi na pivo a je rozdiel keď piješ veľmi často

autor
20. aug 2022

@andrea112255 áno má ale ja som išiel iba na 2 malé piva 1.5h a ona robí z toho rodeo. Ona predtým nefajčila ale začala a keď jej poviem nefajčí tak ona kuknem že alečo a dá taký blbý ksicht že čo ja chcem

autor
20. aug 2022

@lara45 ona to skôr robí najedy a mne sa nepáči že začala fajčiť lebo to ide do peňazí a veľmi. Ja som jej povedal že tak si kúpim víno do špajze a večer si dám a ona že ja ti ho výkotim a bude tak ja sa mám prispôsobiť a ona to má na háku. A o dvovere a úprimnosti 😂😂 z jej strany je výsmech ja jej poviem všetko ešte aj koľko peňazí mám na výplatu a ona mi nepovedala ani to že jej zdvihli plat a keď to z nej vypadlo vravela že povedala som ti v minulý mesiac ale nepovedala , lebo ja si pamätám veľa veci čo mi povie ale jej keď ja niečo poviem tak jedným uchom dnu a druhým von ale to nemá len somnou ale všeobecne keď jej niekto niečo povie

lara45
21. aug 2022

Tak to nebude podla mna nikdy klapat.Ona ta chce riadit.Je toho nazoru ze co je tvoje je aj jej a co je jej do toho ma nic .Porozpravaj sa s nou a ak nenajdete spolocnu cestu tak to nema zmysel.