Presťahovanie sa do iného mesta kvôli práci

6. jún 2021

Ahojte, ste tu nejake slobodne,bezdetne okolo 30,ktore ste sa kvoli praci,ktoru ste velmi chceli,prestahoval do ineho mesta,ked ste nepoznali fakt nikoho,ani mesto,proste vsetko uplne nove od zaciatku. Dakujem 🙂

ofzuza
6. jún 2021

Mladsia, s dietatom a kvoli skole 🙂 keby mozem idem zas niekam, do ineho statu.

oslo1
6. jún 2021

Ano, v 31 z Oxfordu do Londyna. Bolo to vyborne rozhodnutie.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sssss123
6. jún 2021

v 21 bez problémov, potom bola v 27 možnosť sa presunúť zase inam, ale nevyšlo to

tomas97
6. jún 2021

Ja som sa tak nejako v 23 rokoch presťahoval úplne mimo. 😉

nina255
6. jún 2021

Ano stahovala som sa v 22 po skole, sama do cudzieho kvoli praci nepoznala som tam nikoho, nezname velkomesto, bolo to celkom fajn nic hrozne zachvilku som si zvykla 🙂 aj ked rodina chyba doteraz... kedze nemozem len tak prist hocikedy ich pozriet kedze byvam trosku dalej

caroline_
6. jún 2021

Ja som sa tak prestahovala,sice nie sama ale s manzelom,do uplne ineho mesta,daleko od rodiny. Doteraz to povazujem za jedno z najlepsich rozhodnuti v zivote.

vilma7
7. jún 2021

Tak ca v 30.tich som sa sťahovala z UK do Švajčiarska, kde som ozaj nepoznala ani nohu. A čo konkrétne potrebuješ vedieť?

19mmm71
7. jún 2021

Moji starší synovia, obaja po strednej išli študovať VŠ mimo SR a už sa nevrátili...už majú aj svoje rodiny,takže vramci Slovenska by som určite nevahala ak je lepšia príležitosť...

mamamasama
7. jún 2021

ano.. 🙂 A bolo to super rozhodnutie