Prerušenie kontaktu s blízkou osobou

simkam2912
8. jún 2022

Stretli ste sa uz s tym,ze s vami niekto blizky len tak zo dna den prerusil kontakt? Neviem to vstrebat akosi.

lintu
9. jún 2022

Na základe čoho tak usudzuješ?

simkam2912
autor
9. jún 2022

@lintu nerozumiem otazke

lintu
9. jún 2022

Ako vieš, že s tebou dotyčný/á prerušila kontakt? Určite nemôže ísť len o nedorozumenie? Už som pár takýchto situácií zažila, kedy si jeden niečo nejak vysvetlil, pričom pravda bola iná. Radšej sa preto pýtam.

simkam2912
autor
9. jún 2022

@lintu prestali sa so mnou rozpravat a poblokovali vsade,na mobile,soc.sietach...proste uz ma nechcu vo svojom zivote,ale mam dojem,ze tu ide o peniaze

zuzkaa1991
9. jún 2022

@simkam2912 mna rodicia uz 3 rok 🤣🤣🤣 po case so. Zistila ah ostatni clenkvia rodiny aki su falosni mysleli si ze ostaname sami (ja dcera manžel) ale opak pravdou ;) s nami kazdy vychadza a oni ostali sami maju max moju sestru a jej diriguju ;)
Chodia k nej svoju vnucku(4r) vidia cez plot len kedze byvame vedla seba(ja a sestra)

lintu
9. jún 2022

Domýšľam si o čo ide, ale hej, toto zamrzí. Nedá sa s tým už nič robiť? Veľa vecí pomôže zmeniť až čas.

anjelicek26
9. jún 2022

Tak "len tak" to urcite nebolo... sama si musis odpovedat na otazku, co sa stalo, alebo proste (ak je to blizka osoba) za nou zajdi a porozpravajte sa... konflikty - neriesene - sa budu tahat roky... otazne je, ci to ty chces a si ochotna ustupit aj zo svojho "stanoviska" a vypocut si druhu stranu.

ludka1402
9. jún 2022

Ked mas dojem, ze ide o peniaze...
Teda napr. ty si nieco dostala (dedicstvo?) a ta druha strana, ktora s tebou prerusila kontakt, nedostala nic, alebo menej. Nieco take mas na mysli?

tykat
9. jún 2022

@simkam2912 o peniaze? Maju pocit ze si ich obrala o peniaze?

sipopa
9. jún 2022

nemyslim si ani ja, ze to bol len, tomu zrejme nieco predchadzalo comu mozno nerozumies, pripadne si to nezachytila.

simkam2912
autor
9. jún 2022

@lintu nie neda oni nechcu kontakt

simkam2912
autor
9. jún 2022

@ludka1402 nie oni sa dostali k peniazom a proste sa odseparovali

elizabet173
9. jún 2022

@simkam2912 nie, nestalo sa mi to, ale potrebuješ kontakt s takýmito ľuďmi? Ja myslím, že nie

simkam2912
autor
9. jún 2022

@elizabet173 nie ale je to luto

elizabet173
9. jún 2022

@simkam2912 to chápem, ale treba sa obklopiť ľuďmi, ktorí za to stoja

katkine_terapie
9. jún 2022

@simkam2912 jasné, že je to človeku ľúto, najmä ak si myslel, že vzťahy sú dobré a bez väčších konfliktov. Neostáva ti však nič iné, iba to rešpektovať a možno to je pre teba aj dobré, ale teraz sa ti to tak vôbec nezná.
Pozri tento príbeh 🙂
Jednej tibetskej rodine sa stratil kôň.
Všetci v dedine ich ľutovali, iba jeden starý muž – Majster povedal?
Netreba ich ľutovať, pretože nevieme či je to dobré alebo zlé.
Onedlho sa kôň vrátil aj s krásnou kobylou k rodine.
Všetci v dedine rodine gratulovali.
Iba starý majster povedal: Netreba gratulovať, nevieme či je to dobré alebo zlé.
O nejaký čas sa začal syn učiť jazdiť na koňovi a spadol z neho tak nešťastne, že si zlomil nohu.
Opäť ich všetci v dedine ľutovali. Iba starý Majster povedal: ? Nevieme, či je to dobré alebo zlé.“
O pár dní prišli do dediny vojaci a zobrali všetkých zdravých, mladých mužov na vojnu. Syna, ktorý mal zlomenú nohu, však nechali doma. Je to dobré alebo zlé?

simkam2912
autor
9. jún 2022

@katkine_terapie mas pravdu

simka17161
9. jún 2022

Zaživam niečo podobné tiež mám prerušený kontakt. Spočiatku to bolo vzájomné ale keď som chcela kontakt obnoviť, fungovalo to chabo nejakú dobu. Tiež mi je to ľúto, ale zároveň je mi ľahšie keďže som bola dosť kritizovaná.