Preklína ma ex?

14. feb 2022

V prvom rade , niesom poverčivá ani žiadny psychopat 😃
Ale minulú noc sa mi stalo niečo divné čo si neviem vysvetlit. Rozišla som sa so snúbencom. Sme stále v kontakte stretávame sa lebo mame dieťa. Stále nosím zasnubak lebo sa mi proste páči. Od začiatku mi je veľký minimálne o číslo preto ho nosím na pravej ruke na prostredníku lebo odtiaľ mi nespadne nikdy maximálne sa posunie po kostičku. Vnoci okolo 3 som sa zobudila na strasne nepríjemnú bolesť prstu, zasvietila som si na ruku telefónom a prostredník som mala celý bordový a 3 krát taký ako normálne , prsteň som nevedela dať dole ,úplne sa mi zaryl do kože. Nijak som ani nepribrala ani nič iné mi nenapadne prečo by sa to mohlo stať 😃 ešte v ten deň sa mi normálne hýbal po prste ten prsteň.

miadi
15. feb 2022

🤣urcite Ta nepreklial ex to by ti neopuchol prst ale nieco ine .. skor si zjedla moc slaneho Alebo take nieco a opuchli ti vsetky prsty len ten kde si mala snubak si to aj citila koli tomu prstenu., normalne sa toho prstena zbav. Vrat mu ho alebo ho predaj ked si tak poverciva.

elizabet173
15. feb 2022

nie je to ani prsteňom, ani ex, stačí, ak si na tú ruku ľahneš a prst opuchne. Stačí si pred spaním prsteň dať dolu a nezaoberať sa ex a problém je vyriešený. Ak sa ti prsteň páči, nechaj si ho, ak ti zbytočne pripomína ex, daj si z neho urobiť iný.

moonlight1210
15. feb 2022

Mozno si spala tak zle ulozena, ze si si znizila prietok krvi do ruky, tak ti pripuchla. Za normalnych okolnosti by si sa v spanku proste otocila na druhy bok, zmenila polohu a spala dalej. Cirkulacia by sa obnovila a ty by si ani nevedela.

Druha moznost, kedze sa zda, ze sperky ani neodkladas, a ani na noc, ze sa ti pod prsten nieco dostalo a takto tvoje telo na to zareagovalo (alergicky).

Prestan spavat so sperkami. Davaj si ich aspon na noc dole a cisti ich.

janikk54
15. feb 2022

Ono sa to deje bezne aj moj drahy nosi prsten na prostredniku a hovori ze od vecera do rana ho neda jednoducho dole, pretoze prsty opuchaju, aj po celom dni a aj v noci 🙂

jaskolka
15. feb 2022

Zrejme si si prilahla tu ruku, a krv zle prudila, alebo vôbec, preto si sa zobudila na bolest. Nič iné v tom nehľadaj.

eko22
15. feb 2022

Vyskúšaj si dať na noc ten prsteň dole a uvidíš 🙂 Ale myslím, že je to tak ako ti už napísali, že jednoducho v noci napuchol prst a nie že ťa partner preklial 🙂

sszuzu8
15. feb 2022

Asi som vadna ja ale náušnice a šperky dávam na noc dolu 🤣 a máš po probleme. Vieš ako zistís ze si prekliata? Budeš mat hnačky nevysvetliteľné bolesti stratu pamäte depresie zvláštne stavy.. To spoznáš

lennaa
15. feb 2022

Never takymto veciam, lebo sa zblaznis, aspon teda ja by som sa. Ked sa ti paci, tak ho nos, ale na noc dolu, to mas istotku. Ale teda ja neviem ci by som ho nosila, kedze by sa mi spajal s minulostou a chcela by som sa inam posunut.

mamina0078
15. feb 2022

nie nepreklina ale ako uz tu bolo spomenute pravdepodobne si spala na ruke.

janetinka27
15. feb 2022

moje nervy, ake prekliatie? 😂 ja nosim obrucku viac ako 4 roky na rovnakom prste a asi pred mesiacom mi v noci strpla ruka, zobudila som sa na bolest a nevedela som ju ovladat, ale to sa mi stava casto. neskor ma zacal boliet strasne prst, ale v spanku som nevedela o co ide a ked som sa na tu bolest prebrala, mala som opuchnuty prst a otrasne ma bolel. musela som si tam pritlacit nejaky nerv, lebo niekolko dni som obrucku nemohla nosit, vzdy ma to okamzite strasne rozbolelo a to az tak, ze som si to musela natierat voltarenom. vcera som obrucku nastokla a uz ok :D

simonahra
15. feb 2022

nemyslim, si, ze by to malo mat nieco spolocneho s urieknutim. ako fakt niekedy nechapem, preco pri takychto veciach musit v tom hladat len nejaku magiu a neviem co este vsetko ine