Prejavy lásky v dlhoročnom vzťahu

6. júl 2021

Ako prejavujete svojim muzom lasku/naklonnost? Nemyslim teraz sex , ale skor gesta, slova...atd
V dlhorocnych vztahoch, to znamena 15r a viac

Dakujem

dzulli1980
6. júl 2021

Napr. tým, že je o neho postarané, má čo jesť, má čisté vypraté vyžehlené prádlo, keď chce s kamarátmi na pivo, na túru do hôr, nerobím problémy, keď je unavený, nezaťažujem ho, keď je chorý, postarám sa o neho atď.

petamich
6. júl 2021

my sme sice este spolu kratko 🙂 ale napr. svokrovci su spolu uz viac ako 40 rokov a svokor stale kupi svokre kvety, pomaha jej v domacnosti, chodi s nou na vylety aj ked sa mu nechce, pripadne, ked nieco vymysli a svokra ta na neho mysli, ked nas pride pozriet a ideme na nakupy, vzdy mu nieco kupi, aby aj on mal radost a potom za mna stacia velmi aj take tie prejavy ucty, starania sa o seba, pomahania si...

deti95060810
6. júl 2021

s manželom sa radi smejeme. Doberáme si jeden druhého, srandujeme, číta mi jeho obľúbené vtipy, rozpráva vtipné historky - mnohé už viem naspamäť....
Ale je to aj o úcte, slušnosti, vernosti, realizácii spoločných plánov, riešení problémov s deťmi....

autor
6. júl 2021

@dzulli1980
@petamich
@deti95060810 cize vasi chlapi povedzme , si po tolkych rokoch nevyzaduju, ze napr objatia, bozky, atd..a pripadne ak to nerobite, nevycitaju vam , zs na nich kaslete?

janickacrazy
6. júl 2021

My sme spolu síce len 13 rokov, ale objatia a bozky sú u nás dennodenne. My sme obaja také dotykové typy, takže pre nás je to úplne normálne.

deti95060810
6. júl 2021

ale áno, len u nás to už nie je až tak často ako pred 15 rokmi... vtedy sme boli bez detí - času sme mali podstatne viac jeden na druhého....

mamutka
6. júl 2021

No, prídem do kuchyni a tapnem mu jemne po zadku. Občas, aby to nebolo len ako zo zvyku. Urobím mu obľúbený čaj, keď sa blíži domov. Napíšeme si cez deň niečo milé, pomedzi bežnú konverzáciu o nákupoch a deťoch. On mi hocikedy kúpi kvety, ja jemu coko a tak. Dáme si vínko vecer niekedy, pokecame. Chodíme veľa spolu na bike, aj s mladším, starší syn už na to kašle. A tak. Sme spolu 20 rokov 😁

petamich
6. júl 2021

ja som pisala o svokrovcoch 🙂 a teda po 40-rokoch manzelstva, pan a pani okolo 65 rokov - ja osobne som ich nejako bozkavat a objimat sa nevidela ale ci to robia v sukromi to neviem posudit, naklonnost ako taku si prejavuju - pohladkaju sa po ruke, po chrbte, pochvalia sa a pod. ale ci sa nejako inak k sebe spravaju ked su sami...

pininka1
7. júl 2021

Chlapi malokedy vyzaduju neznosti a este menej ich po rokoch rozdavaju. Ten moj uplne minimalne, ja aj po 20 rokoch rovnako, a je mi smutno a casto luto ze on uz nie, ale na druhej strane su potom tie menej okate prejavy lasky, ktore su ovela podstatnejsie...

dazdovka
7. júl 2021

U nás áno, aj bozky, objatia, chytíme sa za ruky keď ideme z dobrej akcosky, vse ho len tak objimem v kuchyni, v práci, páči sa mi stále ako chlap, máme viac detí, takže rozdavame objatia viacerým ľuďom, ale aj navzájom.

cimage
7. júl 2021

my sme 20r spolu tento rok a kazdy den sa objimeme, dame si pusu, niekedy masaz, chytime sa za ruku. Nie je to take vasnive ako na zaciatku, ale skor take nezne.
Ma navarene, upratane, atd mi pride skor ako rodic a dieta.

alenkabaj
7. júl 2021

Sme skoro 12 rokov spolu, stále keď ide on alebo ja preč si dáme pusu a objatie, cez deň sa k sebe len tak pritulime. Nie sme stále spolu, tak tie spoločne chvíle si užívame. Mali sme pred 4 rokmi krízu, ale našťastie to je za nami

maria1989
7. júl 2021

@dzulli1980 ty si ideálna žena 🙂

ma77
7. júl 2021

My budeme mat t.roku 25rokov a prejavy lasky ako na začiatku😉pusa na dobru noc rano objatie spoločne dovolenky vylety volania sms dieta už odrastene tak mame jeden druheho manžel je akčny typ ja skôr menej tak ma pohana dopredu😉

jennky13
7. júl 2021

@janickacrazy vies , uz tu velakrat bolo pisane o jazykoch lasky. Ak je tvoj manzel dotykovy typ a jeho jazyk lasky su objatie, dotyky, hladkanie- tak to treba urobit. Moj manzel je taky typ, ja nie, ale naucila som sa hovorit jeho jazykom lasky, lebo mi zalezi na tom, aby sa citil milovany a prijaty. On zase robi podobne "drobnosti" pre mna 🙂 ale mojim jazykom lasky.

tabakmirka
7. júl 2021

My toľko spolu ešte nie sme, ale tak snažím sa aby sme si robili nejaké tie malé prekvapenia každú chvíľu, na rande chodíme aspoň raz za mesiac, nech si pripomenieme aké to bolo a veľa iného.