Prečo muži vyhľadávajú virtuálne kámošky?

adeli79
5. feb 2014

Problém sa netýka mňa osobne, ale zaujímal by ma názor a pohľad mužov, prečo niektorí chlapi vo fungujúcom manželstve vyhľadávajú virtuálne vzťahy s inou ženou? Jedná sa o prípad, kedy muž nechce odisť od manželky, deti sú už odrastené, samostatné, známosť je naozaj iba online, nestretli sa a on to ani nemá v úmysle. S manželkou chce ostať navždy. Prečo potrebuje tú virtuálnu známosť?
Poprosím názory, vysvetlenia a pohľad mužov.
Vďaka.

namarie
5. feb 2014

Na ženskom fóre? 😀

adeli79
autor
5. feb 2014

aj muži sem prispievajú 🙂

mima4
5. feb 2014

@adeli79
@namarie
tak budeme čakať 😀

luba28
5. feb 2014

@mima4 pridavam sa na cakacku 😀 😀 😀

anatalia77
5. feb 2014

@luba28 som v rade za tebou,idem si len zaliat kavu.. 😀

tenerifka
5. feb 2014

@adeli79 lebo nevedia co od dobroty, nudia sa, maju nizke ego a potrebuju ho pozdvihnut, alebo dufaju, ze z toho mozno bude sex......to je nazor mm

adri266
5. feb 2014

@adeli79 nie som chlap, ale podla mojho nazoru je to to iste, ked maju zenati chlapi a vydate zeny milencov a milenky. Pre vzrusenie, pre potesenie, pre radost z lovu, pre ten pocit tajomstva, z nudy, lebo mozu...pricin je milion.

namarie
5. feb 2014

A len pre upresnenie, myslíš kamošku ako kamošku, či kamošku ako virtuálny vzťah ako to máš v opise? 😀 chlapom treba presne...

juliana77
5. feb 2014

@adeli79 Pretože ich manželky sú dobré matky, kuchárky, upratovačky, ale mizerné spoločníčky, pretože ich slovník sa obmedzil na mama, tata, mnam, mnam, papa a pod. a pretože ich manželky im nenarúšajú súkromie a nestarajú sa čomu sa chlapci venujú na PC, takže Načo by toto menili????

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/relax/virtualna...

adeala
5. feb 2014

odpoveď môjho chlapa: "a co já vím" 😀

mima4
5. feb 2014

@adeli79

tak pisem aj svoj nazor, z casti zhodny s @juliana77 . Pokial je muz bez partnerky (darmo ma doma zenu opatrovatelku a sluzku), tak vacsinou hlada a skusa niečo nové.

Cim viac citam temy tu na konovi, tym viac si utvaram nazor, ze minimalne 50 % manzelstiev sa tu ani nemalo uzavriet a 30 % funguje uz len zo zotrvacnosti, aj ked im to volakedy fungovalo. Do vztahu sa musi investovat, predovsetkym cas... ochotu... a hlavne muz by mal byt na prvom mieste v zivote zeny...

jahodka8
5. feb 2014

Myslím, že sa potrebujú porozprávať, potrebujú názor aj inej ženy ako vlastnej, najmä v prípade, ked manželka má veľa práce a koníčkov. Chcú vedieť, ako to funguje v iných vzťahoch, človeku to niekedy dobre padne len sa vyrozprávať.

svano
5. feb 2014

@adeli79 ešte stále žiadny chlap? Ako je to možné? 😀

adri266
5. feb 2014

@mima4 malo by to platit aj opacne...ale ruku na srdce, kolki chlapi maju na prvom mieste PC, hry, kamosov, pivo, flasku, a vsetko ostatne len nie svoju rodinu 🙄

adri266
5. feb 2014

@svano to by ma zaujimalo, ako by odpovedali chlapi na Pokeci ci v sexzoznamke 😎 Urcite by boli uprimni 🤐

luba28
5. feb 2014

@svano asi sa treba bavit o holeni,o velkosti,..atd.........a potom pridu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juliana77
5. feb 2014

@luba28 otázka pre mužov, na ktorú odpovedia ženy, pretože muži nemajú čas, asi umývajú riad a ženy sú na PC... 😉

mima4
5. feb 2014

@adri266 ale zeny si takych muzov vyberaju. A ked sa spytam ich prečo... 99 % odpovedi "ja som si myslela ze sa zmeni".

trend270
5. feb 2014

@luba28 presne toto mala dat autorka do názvu a potom do textu pôvodnú otázku. Už by tu určite nejakí boli 🙂

tykat
5. feb 2014

@luba28 dajte mi prosím správu keď odpovie nejaký muž, nech tu nevykukám dieru do ipadu 😀

adri266
5. feb 2014

@mima4 ale niektori sa aj zmenia, tak ako sa zmenia zeny. Ved ony take pred dietatom nie su...aj chlapi su ini, kym nemaju rodinu, kym netreba platit hypoteku...casom sa zmenia...

mima4
5. feb 2014

@adri266 nesuhlasim, vacsina ludi je uz taka aj pred zalozenim si rodiny, len hlavne zeny to nechcu vidiet a ked im to niekto povie, tak sa daju do ustrania, aby sa do nich ini nestarali..a tak sa ani nestaraju. Dievča sa vyda a ma deti a az potom sa jej otvaraju oci. Deti su len vyvrcholenim charakteru cloveka. Ja mam aj kopec slobodnych znamych - muzov, ale rodinu s nimi by som si nevedela predstavit (kebyze som slobodna). Niektori su aj fesaci, mili, ftipni, prijemni mladi muzi..ale to nestaci. Ich sposob riesenia problemov, pristup k veciam mi nevyhovuje a vôbec si tak neviem predstavit fungovat v rodine.

Nemylsim si, ze casom sa clovek velmi meni (mozno par % ludi), len problemami, tazkymi situaciami sa ukazuje aky clovek naozaj je. Vacsina vztahov je o xixi xaxa...sexe, uzivani si, vasni, randeni... a potom ludia v manzelstve zacnu otvara oci koho to vlastne pred sebou maju 😉

Okrem toho, veeeeeeelmi vela zien vstupuje do manzelstiev a zaklada si rodinu z tlaku spolocnosti, kamaratiek. Ved poznas tych milion konikovych tem, kde zeny dohnali muza bud pred oltar alebo do rodicovstva a potom sa divia, ze vobec to nie je take ako si to predstavovali.

adeli79
autor
5. feb 2014

tak myslela som, ze aj muzi napisu.a poradite nejake forum,kde debatuju chlapi? 🙂
inac, jedna sa o starsieho muza - takmer 60tnik, ktory virtualny svet riesi cca pol roka. inac spolahlivy, dobre zarabajuci, vo vysnivanom povolani, v ktorom sa nasiel. manzelka na urovni, reprezentativna, starajuca sa o seba aj o neho. z jeho strany nuda? nahodny ulet? potreba rozptylenia? virtualna znamost je starsia ako manzelka,nieje to ziadna mlada cicamica 😝

digysa
5. feb 2014

...lebo mozu, chcu a maju na to chut ( pre nich, ako hra na piesocku.....nic sa nemoze stat, zahram sa, oprasim sa, idem dalej) 😎

A ak si si takeho muza na tom "piesocku" nasla........tak sa priprav, ze na ten piesocek bude chodit stale....

Samozrejme uz nie v takych intervaloch......lebo bude mat aj ine hry.

comatsu
5. feb 2014

Tak teda prispejem a uz len tym tu spravim neakym babenkam radost 😀
Po precitani by som dal za pravdu adri266,hlavne za tu poslednu cast ,,pricin je milion,, a este suhlasim s mima4 hlavne s poslednymi odsekmi jej prispevov.
Moj nazor:
Ak by sa jednalo o mladsieho muza,myslim ze ten potrebuje len urcitu volnost,sex a nepilit za usami.
U starsieho muza je to skor tolerancia,pohoda,teplo domova,dobre jedlo a nepilit za usami . 😀
Ak maju tieto dva typy co potrebuju,nemaju dovod hladat inde.
Ak aj hladaju,problem je inde a aj keby sa dotycna rozkrajala,nepomohla by si.
Kazdy vztah je iny,neda sa ist podla sablony.
A ruku na srdce-muz nikdy nepochopi len dve veci: smrt a zeny 😎

wanda52
6. feb 2014

To prečo to robia, netuším ani ja... ale tiež sa mi to stalo, veľmi mi tým ublížil.. Po tom, ako som zistila, že si vytvoril tajný nick na pokeci, kde vystupuje ako slobodný chalan bez záväzkov, s fotkou cudzieho chlapa stiahnutou niekde z netu, začala som o ňom pochybovať.. Bolelo to rovnako, ako keby vás niekto podvedie... Dlho som premýšlala, či sa s ním rozísť, alebo mu dať ešte šancu.. Jeho vysvetlenie bolo, že sám nevie, prečo to urobil, že asi z nudy... Vzťahu som dala ešte šancu, ale ak by sa to zopakovalo, tak to ukončím. Verím, že existujú aj muži, ktorí si svoju ženu vážia, ľúbia ju a neurobili by to už len z úcty a rešpektu k nej.. Dôvera je narušená, ale nesledujem ho.. pravda vždy vypláva navonok, ak sa to stane znova, viem, čo mám urobiť..

adri266
6. feb 2014

@mima4 a prepac, ale ja zase nesuhlasim s Tebou. Aj ja som iny clovek ako ked som mala 20 rokov. Dozrela som, vyspela som a na mnohe veci mam iny nazor ako za mlada. A urcite, aj ked neumyselne, som sa zmenila aj povahovo. A takto to ide s mnohymi ludmi. A ano, ak by bol moj nastavajuci pijan, ozran, bral drogy, podvadzal, bol lenivy, a sto dalsich veci, tak si ho neberiem...a ano, beriem, ze su zeny, ktore to bud nevidia, nechcu vidiet, alebo si myslia, ze sa to zmeni.
Ale su aj veci, ktore skryvame pre tymi, s ktorymi chodime. Tyran a agresor sa vacsinou prejavi az po svadbe, ked uz ma vtacika v hrsti...Ale snad nejaky psycholog by to vedel poriadne vysvetlit...

fopka
6. feb 2014

@luba28 som zvedava, tiež si počkam 😀

kiki68
6. feb 2014

si myslim,ze vztah taky ten virtualny je take dobrodruzstvo,casto to skonci pri realnom stretnuti,ked nakoniec zistia,ze ani nevyzeraju tak ako na nete...takze sem tam lepsie sa nikdy nestretnut a radsej realne pozerat na to,co je doma a je to overena neskreslena realita. 😉

mysicka36
6. feb 2014

😀 mňa by hlavne zaujímalo, s kým si tí chlapi píšu? S nezadanými? Tie väčšinou behajú po vonku s kamoškami a kamošmi nie? Mám segru okolo 30r. slobodnú a tá teda furt niekde lieta. Výlety večere kávičky.... Ale my zadané dáme večer deti spať a niekedy ani v tej TV nič nedávajú. Haha som presvedčená, že si píšu tiež so zadanými babami, ktoré hladajú možno to isté 😝
Treba ich zamestnať, aby na to nemali času 😵