Prečo mi priateľ vulgárne nadáva?

4. okt 2021

Ahojte, pr mesiacov sa stretávam s o 15 rokov starším mužom odo mna ja mám 23.. keď pride k nejakej banálnej hádke alebo vidí že sa mi niečo nepáči a svojim spôsobom sa urazim na to začne mi vulgárne nadávať do ku a podobne.. je Tk hrozné,pár krat som dá snažila aj s ním ukončiť vzťah ale on má vždy niekde nejak konktaktuje a tvári sa , že sa nič nestalo.. prečo to preboha robí? Dávam mu jasne najavo že sa mi jeho správanie absolútne nepáči .. vie byt aj milý ale toto sa nedá zniesť

ckocka
4. okt 2021

No tak prečo to teda znášaš?

leamax
4. okt 2021

Na co si s nim?utekaj od neho a uz mu neskoc na sladke recicky.

hradnapani
4. okt 2021

lebo je debil, prepac

mauduska
4. okt 2021

Zablokuj, odstráň zo života, kašli na neho. Predpokladám, že spolu spávate - tam máš dôvod, prečo ťa nakoniec znovu vyhľadá. Alebo sa len rád hrá, niektorí ľudia sú takí, radi ubližujú druhým.
Ešte raz - bež tak ďaleko, ako sa dá.

nikyball
4. okt 2021

Nevazi si ťa a nič pre neho neznamenas. Podľa všetkého ťa má na sex. Kým si nenájde inú, vzťah neukončí.

komplikovana
4. okt 2021

myslim si, ze je absolutne jedno preco to robi, dolezite je, ze tebe sa to nepaci a vo vztahu take spravanie je nepripustne. Takze, nesnaz sa len ukoncit vztah, ale naozaj ho ukonci, ( vymazat telefon , vsetky soc siete a viac na neho nereagovat ) ak sa nechces dalej trapit.

fleur1111
4. okt 2021

Nadáva ti, lebo si to necháš a dovolíš mu to. Stretáva sa s tebou len kvôli sexu. A ty mu ešte skocis na sladké rečičky, keď zrejme nemá kam p*chnut. 🤦🏽‍♀️ Začni si vážiť samu seba.

janci05
4. okt 2021

Tak mu povedz, že sa veru niečo stalo a nenecháš si do ku..v nadávať. Ako by sa jemu páčilo keby si ho pri každej príležitosti titulovala kktom. Taký vzťah, ak sa to dá tak nazvať nestojí za nič.

1katus1
4. okt 2021

Však keď si hlúpa a pojazdné odpustia a vrátiš sa čo čakáš nevážia si tým samu seba ťažko si ťa potom budú iný vážiť

yollanda
4. okt 2021

Kks, toto nepochopím. Mlada žaba, slobodná, bezdetná a toto znášaš? By som sa mu vyhrážala políciou. Ľahká pomoc!

erickatt
4. okt 2021

A ty si este s nim? Okamzite ukonci, ak bude otravovat na políciu. Natvrdo. Co cakas, kedy ta udrie??

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukulela
4. okt 2021

no lebo je chuj. A tymu to tolerujes. Tot vsjo :(

vanda323
4. okt 2021

Neviem či Admin zmenil názov , ale ak názov sedí a naozaj sa pýtaš že prečo ti priateľ vulgárne nadáva, tak ti poviem že na toto je len jedna odpoveď . Nemá ta rád tak ako ty jeho! A jednoducho povedané , nemá ti čo nadávať

dzulli1980
4. okt 2021

Toto sú ľudia, ktorí si takto riešia vlastné komplexy ... tým, že sa ventilujú na iných ... pošli ho do péčka čím skôr ... ešte Ťa začne fyzicky napádať ... si mladá baba, na čo Ti je taký vypelichaný kohút? ... a ešte k tomu takýto sprostý a prízemný? ... ani keby mal vtáka zo zlata, by som ho nechcela.

kitycat
4. okt 2021

Ak chces pocut, ze ti tym vyjadruje lasku, tak nie nevyjadruje. Najskor ti povie ze si kurva potom ti taha medove motuzy popod fuz... Potom mu das...

Ani neviem co chces za radu, lebo zena so sebauctou si nenecha takto srat na hlavu

nikpa
4. okt 2021

Starému chrenovi si dobrá ako mladé mäsko na sex ale inak ťa nemá za nič. Sama sa rozhodni či ti taký vzťah za niečo stojí.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki68
4. okt 2021

No lebo je to idiot, vo Ti poviem.. mlada si, vezmi nohy na plecia a hladaj poriadneho muza, co si nebude na Tebe dokazovat svoje ego.

spadnutaslivka
4. okt 2021

uteč skôr ako s ním otehotnieš

bloger
4. okt 2021

Skúša koľko vydržíš ale už je možno načase povedať stačilo takýto vzťah nechcem pretože si vážim samu seba a zaslúžim si niečo lepšie nie takéto zaobchádzanie

madeline1
4. okt 2021

Ved sa s nim normalne rozid, nadavat ti nesmie a ak to robi, robit to aj bude... nie vsetci muzi zreju vekom, tento je toho prikladom

tosomja
5. okt 2021

Lebo mu to dovolíš, zakaždým sladkým slovom. Čo ti dáva? Okrem krásnych nadávok...neutekaj, pekne ho pošli do prdele, alebo rovno do p... Buď rázna a nedaj sa zlákať zas a znova. Ukáž mu, že vieš žiť aj bez jeho nadávok.

kulumulu123
5. okt 2021

A prečo si s ním keď to vulgárne nadáva?????

autor
5. okt 2021

@kulumulu123 urobil to raz ale nie až tak vulgárne a vtedy som to nejak vzala že ok, stane sa .. v zápale nervov, teraz to urobím zasa .. už sa to nedá znášať smaozrejme to ukončím s ním .. a viem že to nieje prejav lásky , to mi je úplne jasne, ale odjakživa mám v sebe zvedavosť ku všetkému a zaujíma má prečo ľudia konajú tak ako konajú , ja neviem byt k nikomu taká vulgárna a ani nemám takých ľudí okolo seba takze pre mna je to nepochopiteľne a ani sa neviem do toho vžiť

misulienkamisa
5. okt 2021

Kašlala by som na neho, nechápem prečo my ženy tolerujeme takéto správanie. Sedlačina úplná, ale keď sa chceš trápiť a nechať si na seba takto hnusne nadávať, tak ti asi veľmi neporadíme.

vroni
5. okt 2021

Čím ta fascinuje vulgárny starý debil????? Toto skrtni zo života (tvojho) a hľadaj si normálneho. Slovníkom i vekom.

sense
5. okt 2021

Prečo to robí? Lebo je chuj a lebo mu to dovolíš

ankare
5. okt 2021

Juj,toto si nenechaj. Musíš si začať vážiť samu seba. Starý chren si na Tebe rieši svoje komplexy, toto mu nedovol. Už dávno si mala odísť. Držím palce!

antonia15
5. okt 2021

Utekaj preč kým je čas..takíto ľudia sú doslova toxický a ma to negatívny vplyv aj na teba...