Prázdny život

29. dec 2022

Žije niekto tak áko my ,ja s deťmi sama žiadna rodinar, blízky nikto, tato nám nedávno zomrel , nemáme kam ísť ,na nemám s kým ani sa porozprávať, už sa mi niekedy nrchvry ďalej ani bojovať,ani žiť , isla by som najradšej za mužom a maminou 😢ale kvôli deťom ťahám ďalej.....

klarissa25
29. dec 2022

Zase ?

lenuska9999
29. dec 2022

Treba vyhľadať psychiatria ak máš takéto myšlienky. Pomôže ti. Nasadí ti na chvíľu lieky, predpise terapie.. prekonas toto obdobie. Nechaj si pomôcť kvôli deťom

oslo1
29. dec 2022

Ja som na tom podobne. Plus full time robota a ked je skola zavreta a opatrovatelka Tu neni, tak Len vtedy sa zacina horor , co so synom.

bublinka1426
29. dec 2022

mozno ta to ''potesi'' ale kopec ludi aj ked maju znamych a rodinu, ziju prazdny zivot. vsetko je to o nastaveni v hlave.
pocity smutku za pozostalymi, s tym sa zial musime len naucit zit a je to .... tazke.

terezka1947
29. dec 2022

Nemáš to ľahké.
Ale nie si sama. Máš veľkú úlohu v živote,vychovať deti.
Ľahké to nebude,ale mama zvládne všetko. Keď budú väčšie,bude to lepšie.
Nevzdávaj sa. Život naplnený máš.

maminkadeticiek
29. dec 2022

Odkial si?

1gabriela13
29. dec 2022

Nemám čas uvažovať nad takýmito vecami. A to tiež nemám extra kamarátok ,práca,dieťa s ktorým ma baví svet a záľuby šport,do ktorého zapajam aj dcéru. Tak málo stačí ku šťastnému životu ...prečo je horor keď nie je opatrovateľka ? Veď čas s dieťaťom sú naj chvíle na svete ,užívam si druhé detstvo.

danica2711
29. dec 2022

@oslo1

oslo1
29. dec 2022

@1gabriela13 tym horrorom som myslela to, ze do roboty musim ist a nemam kam dat syna.
Momentalne su u nas prazdniny, dovolenku som nedostala, lebo je nas viac.
Jedna priatelka co mi najviac pomaha ma covid, druha co ho mala mat ma tiez covid. S tretou co si pomahame, tak je odcestovana. Stvrta, co sme sa volakedy kamaratili, tak odkedy manzel ochorel, tak ma uplne ignoruje a ked uz fakt ze nemam komu zavolat, tak ona nikdy nemoze a este aj smrt mojho manzela mi zavidi, to sa ale vyjadrovat nebudem.
No, ale co uz, nejak to budem musiet dat, nastastie som neni stazovatel, akurat tu na konikovi si vzdy srdce vylejem.

janinamojka
30. dec 2022

Ja..ale nie som sama, mam deti!!!

lasoli
2. jan 2023

aspon sa nemusis hadat so surodencami,bwr to v dobrom.

ahhola
2. jan 2023

Ale hybaj.. si mladá a môžeš robiť čo si len zmyslis🥰🥰🥰.... Ísť na čas do Thajska, malý ešte nemá školu a nemusiš depkovat pod našim neprajnym podnebím... 🌞🌞🌞